Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

wiem,ze to nie ten temat i odeslecie mnie na \'zdrowie i uroda\' .. ale znacie jakies diety .. ? jakies skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
moj tez nie pali a ja sie nie moge zmobilizowac nawet nie chce ja lubie palic i kropka najgorsze jest dobre towarzystwo i kawa:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem w dietach nienajlepsza :P ale dobra i skuteczna to kawa i papieros- czynność powtarzać jak zgłodniejesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooo
moj sie 2 dzien nie odzywa........... a ja juz sobie wymyslilam ze pewnie inna znalazl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no Konya
Edunia z góy mówię Tobie, nie zaprzątaj sobie nim głowy i tak z tego nic nie wyjdzie. NIC. Konya to jedno z najbardziej konserwatywnych i religijnych miast Turcji, to samo dotyczy jej mieszkańców. To nie turystyczna Antalya, Alanya czy Marmaris. O nie! Tam roznegliżowana (czytaj ubrana w top) kobieta postrzegana jest prawie jak prostytutka! Tak! Jak zresztą każda Europejka. W tym mieście kobieta czuje na sobie wzrok mężczyzn. Nie wiem w jaki sposób chciałabyś się z nim spotkać, ale jeśli pojedziesz jakimś cudem (nie mamy z Polski bezpośredniego połączenia np.) to bedziesz tam naprawdę źle postrzegana. Samotna niepełnoletnia dziewczyna jedzie do chłopaka, którego nie zna. I choćby uśmiechali się do Ciebie i głaskali Twoją białą skórę to w myśli beda Ciebie przeklinać. Turcy są hipokrytami jakich mało, kłamczuchami itd itp. I nie piszę Tobie tego dlatego, ze nienawidzę Turków , wręcz przeciwnie kocham Turcję i uwielbiam jej (niektórych) mieszkańców. Zastanów się dobrze. I nie miej rodzicom za złe, ze mają takie a nie inne zdanie o tej sytuacji. On do Polski nie przyjedzie na pewno. Chyba, ze jest z jakiejs super hiper bogatej rodziny (nie sądzę) i stać go na to żeby jeździć po wizę, tracić czas i pieniądze (niemałe). Żeby się spotkać z Tobą w Alanii np. bo tam ma najbliżej musiałby jechać z 7 godzin autobusem a pozniej co???? Za co hotel? Za co utrzymanie na wakacjach? Liczyłby na Ciebie, to pewne. A czy Ciebie stać na sponsoring 18 latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judys
czesc wam ja tam jestem juz z turkiem 7 lat i jest dobze dziewczyny ja tez myslalam ze to chyba nie mozliwe jest bycie z turkiem ale jest inaczej nikturym sie dobze uklada,a nikturym niestety zle pozdrawiam was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aysun
"arab brudas,turek oblesny...polak cacy. to po cholere jezdzicie do tych brudasow na wakacje?ich wodke i piwsko chlejecie litrami, zeby pozniej zataczac sie, zygac,skakac z balkonu na glowke do basenu.imprezami w tureckich dyskotekach i knajpach tez nie gardzicie.i kto tu jest oblesny i nie potrafi sie zachowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no Konya
Skąd wiem? Bo się interesuję, bo bywam w Turcji często ( w Konii co prawda tylko 2 razy) i mimo to nie znam jej cały czas tak dobrze jak bym chciała. To kraj kontrastów i życia na różnym poziomie. Poczytaj sama, a nie patrzysz tylko w jego czarne oczy na skypie czy msn. Poczytaj o Turcji, o islamie, pytaj go o to, żeby wiedzieć jakie ma poglądy. Zapytaj go co robi jego siostra, brat, rodzice. Czy chodzą do meczetu co piątek, czy przestrzegają ramadanu? CZy mama chodzi w chuście. To też jest jakiś "pogląd" na rodzinę. Widzisz jak dużo nie wiesz? A już piszesz na wątku uczuciowym, że kochasz, tęsknisz? Za kimś kogo zupełnie nie znasz. Turcy, potrafią "zaczarować" każdą jedną dziewczynę. Wiedzą co mówić Europejkom żeby zdobyć ich symaptię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
co z ta Konya jakie to ma znaczenie ze sa konserwatywni niech sobie beda zreszta zasady moralne i religijnosc tylko moga dobrze znaczyc o ludziach zreszta to nie w tym problem malo gdzie ludzie patrzyliby z zadowoleniem na niepelnoletnia dziewczyne przyjezdzajaca za facetem taki uklad napewno nie jest bezpieczny zreszta nie nam o tym decydowac kazdy wie co robi i odpowie tylko za siebie nie za cudze bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
ale z tym czarowaniem to chyba przesadzilas i nie zgadzam sie z tym uogolnieniem ze sa obludni bo nie jest to cecha narodu tylko czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no Konya
Kiz byłaś kiedyś w Turcji? Nie znasz ich obłudy wogóle. Ich hipokryzja powala na nogi. To, ze macie tam swoich chłopaków to nie znaczy, ze znacie wszystkich. A ci których znacie może się okazać zaraz, ze to oni najwięcej obgadują Was za plecami. Tak jest i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no Konya
Nie można na świat patrzeć przez różowe okulary i nie dać sobie powiedzieć na nich nic złego jak się nie ma o tym większego pojęcia. Zaraz mi powiesz, ze wsadzam wszystkich do jednego worka. Nie. Ja próbuję uzmysłowić 15 latce, Turcy to nie są wszyscy cacy. Bo tak nie jest. Jak z nimi nie przebywasz to nie znasz ich gestów, zachowań. Nie poznasz kogoś przez kamerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
nie bylam i nie musze bo moj tam nie mieszka!!!i nie poznalam go przez internet, to Twoim zdaniem musze byc w turcji zeby sie dowiedziec? dlaczego wrzucasz wszystkich do jednego wora?? jezeli ktos Cie skrzywdzil to mi przykro ale nie mierz wszystkich jedna miara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibelllle
do oooooooooooooooo na pewno tak jest. oni często tak robią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
no ale jak sama zauwazylas dziewczyna ma 15 lat i poki co nie wiele zrobi bez zgody rodzicow a do 18 roku zycia moze sie jej wszystko odmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do no no Konya Turcje znam od lat a teraz tu mieszkam i jestem szczesliwa mezatka. Znam wiele polek ktore tu mieszkaja co niektore wiele lat ,i zlego slowa nie uslyszalam od nich na temat turcji i ludzi tutaj. Skoro na twojej drodze pojawili sie obludni ludzie to bardzo mi przykro. skoro znasz dobrze turcje to chyba wiesz i podzielisz moje zdanie ze polacy powinni wiele nauczyc sie od turkow i tego kraju Prawda ?! dodam tylko ze nigdy ja jak i moj maz turek nie powie ze wszyscy sa doskonali.Kazdy kraj ma swoje problemy i czarne owce. iyi geceler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do no no Konya Turcje znam od lat a teraz tu mieszkam i jestem szczesliwa mezatka. Znam wiele polek ktore tu mieszkaja co niektore wiele lat ,i zlego slowa nie uslyszalam od nich na temat turcji i ludzi tutaj. Skoro na twojej drodze pojawili sie obludni ludzie to bardzo mi przykro. skoro znasz dobrze turcje to chyba wiesz i podzielisz moje zdanie ze polacy powinni wiele nauczyc sie od turkow i tego kraju Prawda ?! dodam tylko ze nigdy ja jak i moj maz turek nie powie ze wszyscy sa doskonali.Kazdy kraj ma swoje problemy i czarne owce. iyi geceler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no Konya
Widzisz Kiz. Tak myślałam. Nie masz pojęcia o życiu w TURCJI i nie znasz prawdziwych Turków. Znasz pewnie tych z emigracji, którzy pracują w Anglii, Niemczech czy jeszcze gdzieś indziej i wiecznie odbierają telefony od rodziny z prośbą o pieniądze dla cioci, kuzyna, wujka itd. I nie jestem skrzywdzona przez nikogo. Tak jak pisałam Turcja to moj ukoachany kraj i nie ma takiej siły żeby było inaczej. Tylko trzeba wiedzieć że jest też kolor czarny a nie tylko biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
emigranci Twoim zdaniem nie sa prawdziwymi turkami :-)) bardzo Ci wspolczuje ze mialas okazje poznac tylu tych prawdziwych z krwi i kosci klamczuchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no Konya
Iyi aksamlar elif! Tak, uważam, że wiele możnaby się nauczyć od Turków. Moje posty jednak nie mają na celu krytykowania Turcji, ale spojrzenia na nią z innej strony. Dziewczyna nie wie o Turcji KOMPLETNIE NIC. Nawet tam nie była, a wiąże nadzieję z jakimś poznanym 18 latkiem. Paranoja! Wszyscy tutaj tylko zachwalają się nawzajem, piszą peany na cześć Turków wręcz, och! i ach! tylko. A gdzie ta druga strona Turcji? charakter niektórych Turków, ich duma, ich samowystarczalność, egoizm, często nienawiść wręcz do Europy, do Zachodu? Dlaczego o tym nikt nie mówi. Czy każda z Was ma życie jak w serialu? Nie wierzę. Naprawdę nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
przejrzyj moje posty DOKLADNIE !!!! i ciebie doskonale rozumiem :] wiem,co masz na mysli i sie z Tobą zgadzam w 100% :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze to na górze strony to podszyw :] ja jestem ZAWSZE zalogowana. po drugie już mi sie nawet nie wiem czy sie śmiać czy płakać jak czytam niektóre posty :) taka prawda, w moim mieście (też konserwatywnym) ludzie b. często sie obgadują. uśmiechają sie do Ciebie, odwiedzają itp a później idą do innych i gadają bzdury. nie wszyscy, ale to już taka mentalność, bo tam \'osiedla\' to jak małe miasteczka, gdzie plotki krąża jak planety po orbitach. któraś tam powiedziała że jak są religijni to tym lepiej. nie zgodze sie, bo w tym przypadku przez pryzmat konserwatywnego spojrzenia religijnego, edunia byłaby postrzegana jak dz**ka :) a i no no konya taka obyta z turcją a nie wie że aby facet z kobietą spali razem w hotelu muszą być małżeństwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
hehehe a to chyba zart jakis...albo przestrzega sie tego na jakis prowincjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×