Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Zona Turka
Haaha chlopcze bogaty ,ktorego stac na drogie restauracje z baeranami(buhehehe) jeden raz bede wulgarna i opwiem Ci pewna historie-Robi panieka loda dla Polaka i co chwile wybiega do kuchni ten pod denerwowany pyta-Aco ty tak co chwile biegasz do kuchni?? Ona na to-Wiesz masz tyle sera na pysiorze ,ze musze chlebem zagryzac!!!!=) A to jest opinia na calym siwecie o plci meskiej nie obrzezanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errror
mnie jest żal córki tej pani starszej :o, grozi jej niebezpieczeństwo ze strony ojczyma, albo małżeństwo z mułzumaninem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Turka
Error Tobie chyba ksiazki sie pomylily przeczytaj sobie ksiazke pod tytulem"Kwiat pustyni" Takie rzeczy to sie dzeija w Somalij!!!Pomyliles kraje i religie.Ja napisalam ,ze kazydy czlowiek jest inny dlaczego ty wszystkim ublizasz???Czy tacy sa wlasnie POlacy??Ty< rasisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errror
jak zwykle potwierdza się obiegowa opinia: zonami Turków zostaja kobiety z nizin społecznych, slabo wykształcone, wulgarne, pazerne na kasę... nic dodac nic ująć :o szkoda mi tylko tej córki ... . :( bez odbioru, żegnam ozieble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Turka
A cos TY sie tak mojej corki uczepil??A moze to ty jakies masz zboczenstwo sexualne???A twoje corce zycze niech sie ozeni z Polakiem!!!Bo ja chcem zeby moja corka wybarala na meza obojetnie z jakiego kraju meza aby byla szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Zony Turka
a o czym ta ksiazka opowiada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Turka
Poszukaj sobie na googlach-to jest ksazka na faktach autentycznych o modelce ale nie o turkach ludzie myla kultury.Pamietaj "kwiat pustyni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7000wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
errorr Twój nick doskonale chyba oddaje Ciebie samego. \"Męzowi podwinęła się noga\". Jestes jakis nienormalny człowieku? Zostawienie żony, nieopiekowanie się dziecmi i latanie z jakąś małolatą nazywasz \"podwinięciem się nogi\'? Jakim prawem oceniasz innych ludzi, nigdy nie przeżywając tego, co ta kobieta? Jakim prawem odmawiasz kobiecie prawa do szczęścia przy boku kogoś, kogo ona wybrała? Zona Turka mówi, że jest szczęsliwa i kocha tego człowieka, a Ty na siłę starasz się udowodnić, że to nieprawda. przyjmij do wiadomości śmieszny człowieczku, że zdarzają sie na tym swiecie szczęśliwe związki Polek z Turkami. Wiem o czym mówię, bo sama jestem w takim związku. I nie staraj się mi udowodnic, ze jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co .. jestescie zalosni !! Teraz napisze pare opini obcokrajowcow na temat POLAKOW !! -Bardzo popularna gazeta w Londynie \'\'Metro\'\' opisywala niedawno, jak to Polacy \'\'okradaja\'\' ich z benefitow. Albowiem gazeta polska \'\'Cooltura\'\' podawala polakom namiary jak to szybko i bez problemu oszukac panstwo i zdobyc benefity. Kazdy w metrze to czytal .. A naglowek byl wielki na 1 stornie gazety !! -Moj kolega anglik, (nie wiedzac,ze jestem polka -bo nie wygladam) powiedzial,ze nie znosi polakow .. bo sie w ogole nie umieja dogadac po angielsku, ze po co przyjezdzaja do Londynu skoro jezyka nie potrafia. -Polacy pija w parkach i dra japy ! Non stop policja interweniuje. -Raz bylam w urzedzie i ochroniarz pytal sie kazdego kto rozmawia po polsku, wiec ja sie zglosila. Poprosil mnie to pokoju i taam byl facet jak sie okazalo -polak. Byl smierdzacy i brudny a na dodatek pijany ... nie umial sie dogadac z babka i prosili mnie o przetlumaczenie. Potrzebowal mieszkania, lecze niestety nie mogli mu go dac w tej chwili. I wiecie co zrobil? Rzucil krzeslem, zaczal klnac do niej po polsku i musiala go ochrona zabrac ! Wiecie jaki to wstyd?? -Polski bar, przychodze mila atmosfera.. poczym polacy sie bija miedzy soba i rzucaja kuflami! Juz mi sie nie chce wymieniac czego sie nasluchalam badz naogladalam !! Ale taka mamy opinie !! Zlodzieje, pijacy !! I to Ci kazdy powie .. angol, irlandczyk, niemiec itp .. Moze slyszalam, pare zlych rzeczy o turkach ale napewno nie takich jak o polakach !! WIEC POPATRZCIE NAJPIERW NA SIEBIE A POTEM NA INNYCH !! RASISCI !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaasne
źle wyrazajac się o Polakach i Polsce - źle wyrazacie sie o sobie taaak, plujcie zawzięcie w swoje gniazdo, prymitywne lachony ps. na Wyspy wyemigrowała polska hołota, wiec te przyklady sa bez sensu, idiotko ... zresztą ty tez tam siedzisz, wiec tez jesteś tego pokroju co oni, w dodatku nie wygladasz jak Polka... wiec wygladasz jak kobieta brudasa... gratuluję urody :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jasnee Sam jestes idiota/idiotka !! I wez mnie nie obrazaj !! Teraz widac Twoja inteligecje !! LoL moze i podalam przyklady z Wysp, ale w Polsce jest identycznie .. tak w ogole mam wyjebane juz na to co mowia o Polakach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaasne
zastanawiam sie do jakiego stopnia mozna zeszmacic się- żeby opluwac swój ojczysty kraj, Polskę, to jakbyś pluł na matke, na swoją rodzinę :o brzydzicie mnie, brzydzicie innych facetów, żaden nie tknie sie kobiety po brudasie i nie wazne czy to jest Polak, Anglik czy Niemiec owincie swojego ryja szczelnie w chusty i nie pokazujcie sie normalnym ludziom na oczy..... i te szmaty były kiedys Polkami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja pluje na swoj kraj??? Stary przeczytaj jeszcze raz moja wypowiedz!!! Napisalam to co inny o Nas albo juz raczej Was mowia !! I nie uwazam sie za szmate, bo chyba nie wiesz tak do konca co to slowo znaczy !! A co zal dupe Ci sciska? wole byc z Turkiem niz z nic niewartym polaczkiem co zapierdziela na budowie 24/7 zeby potem sobie promocyjke wypic w parku lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaasne
tak szczekać zaciekle umiesz, turecka suko jak sie zwracasz do mężczyzny!!! owiń ryja chustą i idź walić łbem o podłoge, twój mąż bedzie dumny że ma zarliwa żonę mułzumankę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jasnee zastanawiam sie czy bylbys w stanie to co tutaj wypisujesz na tym forum powiedziec turkom w twarz .. bo jestes taki madry na forum ale w realu napewno nie !! They will fuck you up Hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tutaj brak tolerancji z Twojej storny !! Ja w stosunku do Ciebie szanuje inne religie i nie pokazuje tyle sarkazmu co Ty !! A skad wiesz ,ze moj chlopak jest muzumaninem ? Ty idioto? nie kazdy turek musi nim byc, sa rowniez ateisci i katolicy !! NIc o nich nie wiesz a sie wypowiadasz, idz zmykaj na inne forum nikt Cie tutaj nie potrzebuje, a Twojego wypowiedzi sa na poziomie przedszkolaczka ''szmata'' ''kurwa'' Wykaz sie inteligencja i wiedza na temat ich kultury, jezyka religi .. !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doo Turk Kizi
ja nie zamierzam bronic Polakow, potepiac Turkow ani odwotnie ani nic z tych rzeczy. Chce tylko napisac ze podane przez ciebie przyklady do mnie zupelnie nie przemawiaja. Przede wszystkim to zdajesz sobie sprawe chyba jaki poziom prezentuje gazeta Metro. Po drugie, moze zwrocilas/es uwage na fakt, iz generalnie w brytyjskiej prasie prowadzi sie nagonke na Polakow, pisze sie wylacznie albo prawie zawsze zle pomijajac jednoczesnie wszystkie pozytywne przejawy naszej dzialalnosci na wyspach. W tych samych gazetach pisze sie negatywnie o Turkach. Turcy maja fatalna opinie wsrod anglikow, gorsza moze nawet od Polakow. Tylko juz sie tyle o tym nie mowi bo Turkowie sa w Anglii od lat, a zwal masowy Polakow jest zjawiskiem stosunkowo nowym. Odnosnie benefitow-to wlasnie Anglicy najbardziej na nich leca. Nie chce im sie pracowac za niska stawke i wola siedziec w domu na zasilku. Polacy zwykle biora kazda, nawet najmniej platna robote. Korzystaja rowniez z benefitow ale nie na taka skale jak Anglicy. Ale Angole nie beda przeciez na siebie zle pisac w swoim wlasnym kraju, prawda? Kolejna rzecz. Anglik nie znosi Polakow bo nie mowia po angielsku i co oni w takim razie robia w Londynie (?). A wiesz ilu Anglikow przyjezdza do Polski na weekendy? Myslisz ze oni potrafia cokolwiek powiedziec po Polsku, oprocz "kurwa" oczywiscie? Odnosnie picia. Tak, niektorzy Polacy czasami pija w parkach. Anglicy pija w kazdej wolnej chwili w pubach. I duuuzo wiecej niz polacy. I takze sie potem awanturuja. To nie byly dobre przyklady. Chce tylko powiedziec zebyscie nie starali sie za wszelka cene bronic na slepo kogokolwiek, a szczegolnie za cene zdrowego rozsadku. Turkow oskarza sie o te same rzeczy, a dodatkowo o mase innych, ktorych nie zarzuca sie Polakom, albo przynajmniej nie tak czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodze sie z Toba ... ale to byl przyklad do tych ktorzy nie widza pozytywnych cel u turkow.. oczywiscie niektorzy mowia dobre rzeczy o polakach ale chcialam w ten sposob pokac jak milo jest jak sie slucha takich rzeczy o swoim narodzie.. Bo uwazam,ze to forum jest dla par polsko turecki, i tutaj sie kazdy wypowiada jak cos ma z tym wspolnego a nie po to,zeby kazdy na kazdego nalatywal i sie obrazal. Bo zaloze sie,ze polowa osob wypowiadajacych sie na tym forum nie miala nigdy doczynienia z turkami ani z ich kultura. Latwo jest powiedziec no dziwka bo jest z innym, pomineli ten fakt ze jest rowniez mnostwo polskich facetow ktorzy nie sa z polkami, ale z angielkami, chinkami itp .. ale o nich sie mowi dobrze ''bo wyrwal inna dupe'' .. to jest przykre, ze ktos kto mnie nie zna ani mojego faceta uzywa wulgaryzmow w moja osobe !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doo Turk Kizi
tak, to prawda, jest wiele takich osob, ktore obrazaja przedstawicieli innych krajow , a ktore to osoby nigdy zadnego z tych obcokrajowcow nie widzialo na oczy. Z takimi osobami nie ma sie co wdawac w dyskusje, komentowac i odpowiadac na ich zaczepki. Smiac mi sie takze chce jak czytam teksty polskich facetow, ze takiej co sie zadala z brudasem to juz zaden porzadny facet nie bedzie chcial. Tu, w Anglii spotykam sie czesto z opinia wsrod obcokrajowcow, w tym anglikow, ze to wlasnie Polacy sa tymi "brudasami" i kobiecie nie godzi sie z zadnym z nich zadawac, bo to po prostu zenada. To rowniez jest krzywdzace dla wielu porzadnych polskich facetow, ale takie sa realia. Niestety chlopaki, ale wedlug wielu osob, czesto, w hierarchii " brudasow", stoicie daleko za Turkami i Arabami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do żony turka Czytam Twoje wypowiedzi i tak się zastanawiam ...masz dzieci z poprzedniego zwiazku ,zabrałaś ich do Turcji i co dalej ,język..szkola..itp.Nie pytam z tego powodu bo chcę ci zrobić jakas przykrość jak wiekszośc tutaj potrafi tylko obrazać w sumi nie wiedzac nic o kulturze tureckiej ,zresztą większość polaków ma negatywne nastawienie do turcji i turkow i potrafią tylko postawic jedno okraslenie ..brudasy i chluje...a niech polacy popatrzą na siebie ,co oni w ten sposób reprezentują ,zresztą ja mam JESZCZE męza polaka i przysięglam sobie nigdy w życiu polaka nie chcę !!!!!!!Więc zazdrośni rasiści popatrzcie na swoje zachowania ,postępowania a pożniej dopiero oceniajcie innych,bo żeby oceniać innych to trzeba byc samemu bez skazy a tu w Polsce takiego obywatela nie znajdziemy ..niestety ..wiec trzeba szukać dalej .. Wiec wracam do tematu pytam Cię o to bo ja też mam dziecko ma 8 lat ,czekam na rozwod z polskim idealnym mężem hahahahaha no i kocham turka kocham go ponad zycie ,jest naprawdę wspanialym czlowiekiem ,takiego czlowieka w pl niestety nie spotkalam ...:(i chcialabym się dowiedziec jak to jest dalej ...biore dziecko do turcji...i co dalej...jak to wygląda jak Ty dalas sobie radę ,chodzi mi o dzieci ,bo wiadomo dorosły czlowiek da sobie szybciej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona turka
do misia99 Przepraszam ale my sie zle zrozumialysmy ja mieszkam w Niemczech z dziecmi,a nie w Turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam z turkiem
Wiatam tak czytam wasze wypowiedzi i zastanawiam sie,chodzi o to ze bylam i z Polakiem i z Turkem jeden i drugi wyciagal do mnie rece,a wiec ktory jest lepszy???Jeszcze jedno pytanko do wszystkich kobiet obrazacie turkoww ze smierdza ,ze sa brudni itp itd, a czy wy jestescie tak strasznie domyte i czysciutkie??? nie zdazalo wam sie jak kazdemu normalnemu czlowiekowi brzydko pachniec????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Misia .. Nie zrozum mnie zle, ale odradzalabym Ci myslec o wyjezdzie do Turcji na stale .. nawet mi moj chlopak powiedzial,ze gdybym byla jego zona to napewno bysmy nie zamieszkali ani w turcji ani w polsce .. Ale to jest oczywiscie Nasza opinia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona turka
Do tej co byla z turkiem Brawwwwwooo wreszcie sie trafila jedna konkretna osobo ,bo tak jest nie tylko mezczyzni sa brudni obojetne czy to polacy czy turcy ale kobiety tez nie sa bez skazy.Bylas z polakiem i cie byl z turkienm tez sie sytuacja powtorzyla podniosl na Ciebie reke wiec zobaczcie to nie swiadczy o kulturze tylko o ,kazdym czlowieku z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XaraX
Off Kidow zespół za nie długo będziee obchodził rok. A już spory kawał mięsa odgryzł w swej karierze muzycznej. Te tłumy które schodzą się na ich koncerty i Ci wspaniali ludzi którzy ich suchają. Co oni takiego robią? Robert Namrzonek z Clubu Metalmania postanowił przeprowadzić wywiad, ale nie z zespołem bo go cos ciężko ostatnio złapać na mieście..Po koncercie w Londynie ( 2 888 sprzedanych biletów ) Robert postanowił przeprowadzić wywiad zagranicznymi fanami. Pierwsza była fanka z francji : R.N. Dlaczego przyszłaś na koncert Off Kidowa? Fanka : - Off Kidow to niesamowita dawka energi. Jak jestem na ich koncercie to wiem, że żyje. Nie każdy koncert może mnie tak podniecić jak ich. Rok temu byłam na Metallice. I owszem, podobało mi się..ale Off Kidow daje o wiele więcej. Nie tylko piękna muzyke ale i piękne wspomnienia.. ah co tu sie na scenie działo... Robert, po wywiadzie z francuzka postanowił zaczepić jakiegos chłopaka po którym było widac że nieźle się bawił. okazało się że to fin. R.N - Czy dobrze się bawiłeś na Off Kidole? dlaczego postanowiłeś wydać te 40 euro? Fin - Off Kidow? na niego wydam nawet 1000 funtów! Tak , bardzo mi się podobalo. Jak widac wszyscy świetnie się bawili a adrenalina sięgała zenitu...bardzo podobalo mi się to co zepół robił na scenie. Taka piękna ostra muzyka i ich śmieszne podejście do muzy. bardzo kocham ten Polski zespół. Nie opóściłem żadego koncertu od kąd stali się sławni. Nie rozumie tylko tych, którzy nie kochaja ich ? :P Jak więc, po komentarzach okazało się że Off Kidow daje dużo do zastanowienia. mają fajny styl muzyczny, i to co robia na koncertach - wyglupy na scenie itd - to podbija serca publiczności.. może przyjdziecie na ich kolejny koncert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×