Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Laurka23
Patinko gratuluje coreczki:) Powiedz, jak to sie stalo, ze po pol roku byliscie juz malzenstwem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
Byłam kilka razy w Turcji i co mnie zastanowiło- co drugi Turek ma krzywy zgryz i pruchnicę :o - możliwe, że to z biedy w której żyją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka po roku czasu :) dla mnie i tak szybko ale stalo sie :) slub byl w Turcji jedyne co rozumialam to musialam powiedziec Evet :D tam gdzie maz mieszkal w soke dokladnie, nie widzialam ludzi smierdzacych ani z zepsutymi zebami zobaczcie ile zebow ma popsutych co 3 statystyczny polak az strach podejsc blizej i poczuc zapach alkoholu papierochow czy zwyklego smrodu. nie ma na to reguly kazdy kraj jak inny sa ludzie i ludziska. ale przerazily mnie wypowiedzi co niektorych forumowiczow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wypowiedzi iz Turki wykorzystuja kobiety z narkotykami itd to bardzo malo slysze za to jak Polki wykorzystuja |Turkow to moj maz ma 4 kolegow nacigaly na kase nogi rozkladaly po 1 godzinie znajomosci i okradaly a potem uciekaly. a wiem ze jest wiecej takich przypadkow . dlatego nie mozna sie powolywac ze ktos z danego kraju to taki czy owaki.Lubimy oceniac ale sami nie widzimy siebie. tak czy owak zycze udanej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Octron
@Turk Kizi: Nie jestes wiecej warta nisz jego?????? Wyobrazasz sobie takie zycie??? Po slubie nie bedzie lat latwiej.... Moj znajomi (Turek)z pracy jest z niemka. Nie raz od niego dostala, ale nie potrafi odejsc. Oni poprost mysla ze kobieta jest ich wlasnosc. Po slubie sie to dopiero widac zupelnie... Czyli inna kultura, i inne zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiem ze turcy sa dosc zaborczy i zazdrosni o swoje kobiety ale moj maz pozwala mi iscc do clubu nawet z kolezanka i nie bylo zadnego problemu. Turk kizi dziekuje za glosik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie :) ale tu cisza szkoda :( bo myslalam ze bede mogla z kims porozmawiac :) ja dzis zaliczylam prawie 1,5 godzinny spacerek od razu lepiej sie czuje pelna energi mezulek wybyl do banku i auto naprawic ... aha i tradycyjnie 🌻 http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Prosze o glosik na moja coreczke :) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniacha
a Turczyneczki jakie maja tyłeczki uhhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
na tylki nie patrzylam, ale buzki maja bardzo ladne, jak bylam mala to tez chcialam miec taka urode;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grusia90
też zagłosowałam. Córeczka cudna:) gratuluje:) a z Tymi wczesnymi zaręczynami, ślubami..to ja czegoś nie rozumiem. Ja jestem z moim Turkiem 8 miesiecy....z czego 5 z pierścionkem.....i znam całą rodzinke (przesympatyczną, a bałam sie nieamowicie) i jakos tak wszystko jest zadziwiająco normalnie....a tu czytam że jak szybko deklaruje tzn że nie traktuje poważnie...jak to jest tak naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama nie wiem jak to jest .. napisalam po prostu co moj chlopak mi powiedzial.. i jak jest w jego rodzinie .. ja jestem z nim 10 miesiecy i nie poznalam jego rodzicow, tylko kuzynow. Jego ex (turczynka) byla z nim 2 lata i rowniez ich nie poznala .... wiec nie wiem, ale w sumie mi sie nie spieszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grusia90
Ja nawet sie nad tym nie zastanawialam czy chce czy nie chce ich poznawac bo to jakies takie jasne było...nie poznalam ich od razu latem bo wtedy oni byli w Istambule no a On w Alanyi...z reszta tydzien czy 2 to troche malo;) ale potem...to tak naturalnie wyszlo... Jest jedna rzecz która mnie dziwi/zaskakuje/zastanawia....wszystkie kociety w jego rodzinie mi jakies prezenty daja...a to te ich "Łapcie" a to szaliczki a to coś,,,,własnej roboty... no a ja....na drutach nie umiem hehe;) nie no chodzi mi o to dlaczego tak jest? pierwszy raz mnie na oczy widzialy przeciez...no ale jest to bardzo fajne. od razu czujesz sie mile widziana. ale w zwiazku z tym nasuwa mi sie pytanie czy i jesli to co powinnam zawiesc jak tam bede nastepnym razem...?jak to wygala u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
Jezeli Turek mysli o powaznym zwiazku, to przedstawia Cie jak najszybciej rodzinie. W tradycyjnych zwiazkach turecko-tureckich pary szybko sie zareczaja, a potem tez nie czekaja dlugo do slubu (sa wyjatki), wyadaje mi sie, ze dzieje sie tak, aby nie mowili zle o dziewczynie. Prezenty, takie jak dostajesz, sa u nich normalne, jezeli Cie lubia, to chca to jakos wyrazic;) Ja jednak Turczynka nie jestem i nie bylam pewna, czy chce. Dopiero po 2 latach zwiazku chcemy sie zareczyc, a pewnie rok pozniej slub. jezeli chodzi o prezenty.....nie mam zielonego pojecia, ale tez mnie to czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bylam 1.5 roku temu w turcji (bralam slub) to rodzina meza gtez dawala mi drobne upominki sliczny obrus i takie rozne drobiazgi :) ja jak tam jechalam to z jedna plna walizka upominkow typu dobre kawy Latze dobrymi czekoladkami itp wiec o tyle bylo dobrze ze nie bylam z pusta reka tylko ze ja pol walizki oddalam tych upominkow jego brata zonie bo z nimi moj maz najbardziej utrzymuje kontakt i braklo mi :O jak sie zwalila rodzinka to lekko w szoku bylam gdybym wiedziala to kazdemu cos bym dala :) ale na przyszlosc bede wiedziala :) no i czasami wysylami paczki dla dzieci ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghutkt7ikyik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jezdze do turcji to zawsze jakies drobne upominki kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczny bobasek:). Też już bym chciała takiego. Ale staramy się uż od 4 miesięcy i dalej nic:(. Mam nadzieje, że może wkońcu niedługo uda się nam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech wam jajeczko dobrze smakuje bogaty zajaczek usmiechem czaruje Mały kroliczek spelni marzenia, wiary, radosci, miłosci, spełnienia! Rzekł baranek do kroliczka "Wskakuj stary do koszyczka, choc niewiele tu kobitek, to zrobimy z jaj uzytek" I tak krolik wraz z barankiem , zmajstrowali niespodziankę... http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Prosze o glosik na moja coreczke :) dziekuje nika uda sie zobaczysz 4 miesaice to bardzo krotko :) trzeba wiezyc mocno :) ja duzo poronilam bo mam problem z utrzymaniem ciazy i jednego synka juz pochowalam a jednak mam sliczna coreczke wiec i wam sie uda czego wam zycze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riszanka
Hmm... nie lubie uogolniac, ale podam Wam przyklad mojej kolezanki. Ona ma chlopaka Kurda, a wlasciwie meza. Oczywiscie tez byl wspanialy, no i wydawal jek sie super przystojny. Wpadli i maja ze soba dziecko, potem sie pobrali. To jest malzenstwo: on rzadzi, ona slucha. Jemu sie ciagle cos nie podoba. Ona musi mu uslugiwac jak przyjda jego znajomi, bo oni musza widziec, ze to on rzadzi. Jemu sie nie podoba gdy ona ma jakichs polskich znajomych. Ona zyje w niezlym bagnie, ciagle jest wystraszona czy zcegos nie zrobila zle. Chciala od niego uciec, ale zawsze sie bala niewiadomej przyszlosci... ech, szkoda gadac. 100% - towo toksyczny zwiazek. Maja syna i pewnie w przyszlosci syn bedzie taki jak tatus, moze muzulmance nie sprawialoby to roznicy, ale Europejka chce czegos innego od zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toomek
Turasom chodzi tylko o to zeby przeleciec białą ( egzotyczna dla nich ) laskę. nigdy sie nie zwiazą bo mu religia a wlasciwie rodzina nie pozlwoli!!! traktuja tu takie polki lub angielki, niemki jak dzi**i.potem w sobote sie smieją w klubie ktory ile polek przerżnał! zreszta zadna angielka (niemka) z normalnego domu nie naet nie spojrzy na turasa tylko te z miejscowej patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riszanka
w ogole to Turcy są dla mnie oni sa aseksualni,a skore maja jakby wiecznie niedomyta :o dziwie sie naszym dziewczynom że z kimś takim chcą być, wolałabym być sama do końca zycia, niż związać się z Turkiem, arabem, kurdem,pakolem, murzynem :o - mniejszy wstyd dla rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aysegul
Riszana jak nie lubisz turkow to wypierdalaj .. Po co tutaj zagladasz ? Nie interesuje mnie co masz do powiedzenia na ich temat !! To predzej by byl wstyd gdyby taki turek przedstawil Ciebie rodzinie .. odrazu pewnie wygladasz jak PORK !! LoL Nie wiem jaki turek by Cie chcial !! Poo zaa tym oni europejek nie traktuja powaznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×