Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Turki a Kurdisi to sa Bardzo rozne oosby.Kurdisi maja po 15 dzieci 4 kobietki i nikomu to nie przeszkadza.Z turakmi jest duzo inaczej. i znow prosze o glosik jeszcze tylko tydzien czasu was pomecze :) http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Prosze o glosik na moja coreczke :) dziekuje mam nadzieje ze swieta milo spedzacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aysegul
:D na szczęście mam "ciemną" urode i niczym sie nie róznie od Turki i dlatego moj ukochany mógł mnie przedstawić swoje surowej rodzinie , gdybym miala slowianska urode byłby to niemożliwe :) Matka i siostry zaakceptowały mnie od razu ( chociaz im nie ufam, to takie kury domowe i plotkary, caly dzień siedzą i gotują albo robią na drutach sweterki w serek), za to ojciec byl surowy. Prze cały pobyt w Turcji, służyłam im z calych sił, pomagalam w kuchni,sprzątałam, pralam, pastowałam buty, obsługiwalam ojca i ukochanego.Pod koniec pobytu jego ojciec pochwalił mnie i powiedział ,że jestem lepszym materialem na żonę dla jego syna niż rodowita Turczynka :) wtedy poczułam sie częścia ich rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
czasami ludzka ciemnota powala juz o uogolnianiu nie wspomninajac :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
Aysegul- gratuluję sukcesu... w rodzinie tureckiej najwazniejsza jest przychylność głowy rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dobrą wiadomość dla Ciebie! Powstał z prawdziwego zdarzenia ciekawy portal dla dorosłych osób szukających partnerów zarówno towarzyskich jak i seksualnych. Jesli jestes zainteresowany/na to odwiedz http://seks-partners.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdz
w zyciu nie wypastowalabym butow ojca meza ..... rzeczywiscie macie powody do dumy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy ja pojechałam poznać rodzine mojego turka to zbytnio nie musiałam sie wysilać fakt pomagałam czasem , nie mam ciemnej karnacji ani nic oni mnie zaakceptowali poprostu taka jaką jestem i nie musze sie zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
widze, ze o 22.15 pojawil sie moj(a) podszywacz(ka), nie sadzilam, ze ludzie maja tak nudne zycie, zeby sie w ten sposob zabawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
ja na szczescie tez wysilac sie nie musze:D zreszta nigdy sie z tym nie krylam, ze gotowac nie umiem, a raczej nie lubie, prasowac tym bardziej, itd.... a najlepsze jest to, ze on mnie w tym wyrecza, chociaz czasami staram sie zapanowac nad moim lenistwem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdz
a ja lubie gotowac ale nie na zawolanie,pranie dla mnei to zaden kozmar bo od tego sa rpalki a prasowania nie robie ;p a moj turko-kurd sam sobie prasuje ;p tylko u nas to jest taka przyjazn z lekka nutka namietnosci ;p hehehe polaczyla nas magia ,i telepatia ,zadna tam milosci !!!!! zajebiscie z emnie akceptuje taka jaka jestem i nie wymaga wiecej ode mnie...w sumie z natury jestem taka osoba ze jak cos robie to na 100% wiec nie ma na co jeczyec chlopina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
w kazdym zwiazku bardzo wazne jest to, aby akceptowac druga osobe taka, jaka jest. a co do butow....ja kilka lat temu umylam swojemu polskiemu tacie buty, mimo tego ze mnie nawet o to nie poprosil i nie czuje sie z tym zle. Oczywiscie calkiem inna sytuacja bylaby, gdyby on mi nakazywal, bo to moj obowiazek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aysegul
Ty wez sie pode mnie nie podszywaj !! Nie jestem europejka .. jestem turczynka mieszkajaca w polsce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
ktos sie chyba nudzi, nie stresuj sie;) ja myslalam na poczatku, ze to bylo specjalnie ironicznie napisane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdz
heheh dziewczyny dostajecie paranoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
nie, mam tylko rozdwojenie jazni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LoL coz sie tutaj porobilo ;-) Ja nie wiem czy to jest naprawde takie bawiace podszywajac sie pod kogos? Co taam kobiety u Was? Jak faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
ajjj, szkoda pisac, bo znowu sie rozczule. Z nim wszystko ok i tylko to daje mi jeszcze nadzieje, gorzej z akceptacja ze strony moich rodzicow......ale nie bede rozwijala tematu. a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdz
u mnie spoko,czeka na mnie,teraz z przyjaciolki jestem bejbe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak to jest mieszkać z turkami i wogole bo mam mały problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grusia90
ja też nie musze sie nijak przystosowywać...ale nie uważam zeby pomaganie czy nawet lekkie wyreczanie jego rodziców mogło byc dla mnie jakąś ujma...no ale w realu nie spotkałam sie z tym wiec moge tylko poteoretyzować....są tu może jakieś dziewczyny które w tym roku mają mature lub w tych okolicach wiekowych? ciekawa jestem jak w zwiazku z zyciem z Turkami wygladają wasze plany na kolejnych kilka lat.,...bo mam z tym pewien problem....albo dylemat...bo problem to chyba złe slowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
jaki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm .. z moja rodzina nie bylo problemu. Moja mama ma jako tako uprzedzenie do turkow, ale go poznala i powiedziala ze jest OK .. czesto sobie siedza i rozmawiaja. Moj ojczym nie zna jezyka wiec jak ja tlumacze to zamienia pare zdan. Najbardziej sie boje o jego rodzicow. Nie poznalam ich jeszcze. Ale napewno beda zalamani. Jak jeszcze on przyjdzie z obrokrajowcem. Jego siostra jest z amerykaninem, co prawda nie spodobalo im sie to ale zrozumieli , poznali i zaakceptowali. Zobaczymy jak bedzie ze mna ;( Chodz jak poznalam mojego ex mame (kurdowie) to mnie wysciskala, wycalowala .. i probowala mowic po turecku do mnie bo po ang nic nie umiala .. mimo,ze wiedziala ze nie jestem juz z jej synem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedziałam sie ze moim tatą jest turek to był troche szok dla mnie bo jak dotad nie wiedziałam kto nim jest on chce zamieszkac ze mna a ja nie wiem co mam robic i jak to bendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
podszywaj sie dalej.... jeszcze masz duzo nickow tylko cos za duzo bledow robisz, jak na podszywane osoby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grusia90
Bo mój narzeczony chce sie czym prędzej żenić (tzn tak za 1-1,5 roku) dla mnie to szybko....no ale nawet jesli w Polsce zrobilabym tylko licencjat to i tak to oznacza kolejne 3 lata "w rozjazdach" ,,,wczesniej myslaam o 5 ale chyba tyle nie dam rady.... mozna np tam potem zrobic magisterke(w turcji)? sa jakies chociaz nikłe szanse? prace jako tako jest mi w stanie "pomoc znalezc"....ale szole? bo akurat u nas miejsce mieszkania jest przesądzone....dlatego nie wspominam o "ściaganiu" go tutaj... a On chce slub tak szybko bo twierdzi ze stary jest (no bo jest hehe;) ) ale tak powazniej to mowi ze tak jest pewniej....że lepiej jest czekac nawet 2 lata ale na zone....jego mama mówi tak samo...ze bedzie nam łatwiej bo małżenstwo to taki fundament...no i ja nie mam watpliwosci czy albo czy juz...tylko raczej "jak to wszystko pogodzic".....no i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aysegul
W Polsce mi sie mieszka tak sobie... Powiem szczerze,że Turcja jest bardzuiej nowoczesna, ludzie milsi, faceci ładniejsi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia1987
Jestem z Turkiem jest kochany;)Jestesmy dwa lata i mamy 4miesiecznego slicznego syna;)Dba o mnie i bardzo duzo uczucia okazuje;)Nie jest fanatykiem religijnym a wrecz chodzi ze mna do kosciola i chce zrezygnowac z obywatelstwa tureckiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×