Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość gość
zero dumy rasowej..hoółk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutna Polka Wiesz ja tez jestem dlugo z Turkiem - jestem szczesliwa na swoj sposob Zgadzam sie z Toba ze oni inaczej postrzegaja swiat Nie jest mi zle, niczego mi nie brakuje ale zycie z Turkiem to zycie pelne niespodzianek Zwykle Polki tego nigdy nie zrozumieja To trzeba przezyc, tkwic w tym I ktos dobrze napisal Jezeli kobieta bedzie ustepowac mezowi we wszystkim to moze cos z takiego malzenstwa bedzie Bardzo chetnie pogadam z Toba prywatnie Jak mozesz podaj jakis kontakt do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasir
witam poszukuje osoby pochodzenia arabskiego lub tureckiego do pracy w restauracji w Gliwicach zainteresowane osoby proszę o kontakt davso@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka555
też poznałam Turka, fajny nawet śmieszny taki. lubię z nim pisać. nawet różnica wieku mi nie przeszkadza jak innymi razy. ale to chyba za dużo, bo 16 lat. dziwne ale więcej tematów na wszystko, a nie tylko sex cały czas jak w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni nie rozmawiają o sexie tylko działają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Smutna Polka Nie wiem, w jaki sposób mam podac ten kontakt, bo nei chciałabym innych "niespodzianek"....hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalalala Dzisiaj lece do Turcji mojej ukochanej Spać nie moge O 7 musze wstac Pewnie już nie zasne Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykistar
To są nie ludzi tylko mendy mowa oczywiście o facetach tureckich skur... Jest tu od zaje... Mieszkam w köln i też mam koleżankę która ma dziecko z żonatym Turkiem =/ smutne to =/ nie wiedziała ze ma Zone... Ja też zalał... I co kut... As nawet nie odwiedza dziecka nie płaci na nie ogólnie wszystko ma w du..pie tacy to oni wlasie wspaniali są... A większość na socjalu -_- bo to Niemcy należy im sie ojro laska dryga do ru..chania i koryto na miejscu niemiecow zrobił bym coś z tym... Tylko co... Pasożyta nie wyplenisz -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyjątkowy drań..., bo przecież dla nich "dzieci najważniejsze".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśłi mieszkasz w Kolonii, to powiedz, jak jest tam na rynku pracy??Jest po co jechać??Bo w Polsce tu sie żyć nie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są nie ludzi tylko mendy mowa oczywiście o facetach tureckich skur... Jest tu od zaje... Mieszkam w köln i też mam koleżankę która ma dziecko z żonatym Turkiem =/ smutne to =/ nie wiedziała ze ma Zone... Ja też zalał... I co kut... As nawet nie odwiedza dziecka nie płaci na nie ogólnie wszystko ma w du..pie tacy to oni wlasie wspaniali są... A większość na socjalu -_- bo to Niemcy należy im sie ojro laska dryga do ru..chania i koryto na miejscu niemiecow zrobił bym coś z tym... Tylko co... Pasożyta nie wyplenisz -_- ******* Widzisz, to dziwne ale ja dobrze trafilam. Uczciwy pracowity dobry. Takze nie uogolniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrowienia dla wszystkich z przepięknej Turcji:-) Stała bywalczyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turcji czy portalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ah wy dziewczyny jestescie takie naiwne:(widzicie pomazanego i juz macie mokro smutne ale prawdziwe.Jestem facetem mieszkajacym w niemczech od 7 lat i wiem jacy oni(turcy) sa.Na poczatku pieknie ładnie a potem płacz.Oni sie niezmieniaja kiedy wy to zrozumiecie!!!Pracuje z nimi i wiem o czym pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinni cię na łyso ogolić .... ostatnia świnia turkowi brudasowi d**y nie daje a ty----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wiocha był 2 filmiki jak muzułmanie podpaliło ludzi żywcem ich spalili zdazyłem sciagnac na dysk twardy bo zarach został skasowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowite:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończcie p*******ć arabskie dajki o nas że smierdzimy,nie dbamy o siebie czy chlejemy.Polakom o siebie każecie się starać.A cudzoziemcom dajecie za kolor skóry czy samo pochodzenie w dodatku pod byle pretekstem.Kłamliwe jędze.Sprzedajmy je panowie za granicę.Niech w burdelach siedzą.To złe kobiety są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdemu psu burek
Gosc, gosc, gosc... Chyba cham, prostak i gbur! Ale twoje wypowiedzi pokazuja mniej wiecej jacy sa polacy: chamscy, prymitywni i prostaccy. Taka jest niestety przykra prawda, ze facet polak to w wiekszosci przypadkow porazka - gada o p*****lach, jak na imprezie sie upija i przybija gwozdzia to jest spoko, a podryw dziewczyny zaczyna od obmacywania na parkiecie. Zero klasy, obycia i taktu. A co do turkow "niemieckich" to jest to zupelnie inna bajka. Nie mozna ich wrzucac do jednego wora. Nawiazujac do "zlego" traktowania to czasem sie nie dziwie, skoro mlode panny wyjezdzaja na wakacyjne turnusy, ida w krzaki a potem oczekuja szacunku i milosci. Nie tedy droga! Trzymam kciuki za wszystkie rozsadne i inteligentne zwiazki z turkami! Ludzie na poziomie sa na prawde swietni, co innego jak sie lapie kogos z turystycznych kurortow czy z niemieckiego kebaba. A tak na przyszlosc to zycze wszystkim wiecej tolerancji! I wiecej samokrytyki, co oceniac 70milionowy narod na podstawie garstki ludzi to sztuka, albo zwyczajna glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdemu psu burek
Btw widze ogromne braki w wiedzy - turcja nie jest krajem arabskim! Polecam wiecej czytaj literatury naukowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu moj turek mnie nie bije Czemu moj turek mnie nie ogranicza Czemu moj turek pomaga mi we wszystkim Czemu pytam sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniszka75
po tych wszystkich obrazliwych wpisach cos z wlasnego doswiadczenia - jestem w zwiazku z turkiem juz 4.5 roku. to dlugo. duze sie nauczylam I ci powiem jedno - nie zawsze jest latwo, ale jest tez wiele pieknych chwil. oni maja w genach dbac o kobiete jak o swoja ksiezniczke. on otwiera dla mnie niego, zrobi wszystko o co poprosze, chce mi zawsze dogadzac, to jego zadanie, aby mi bylo dobrze. sam tak mowi I mnie wielbi. przez wiekszosc czasu jestem w rozowych chmurach. a potem w jendej sekundzie spade sie w glebokie pieklo! boli! w tym zwiazku nie ma szarych dni, nie ma nudy. jest mnostwo pasji. po tylu latach ciagle czujemy sie jak na poczatku. wielbimy sie. a potem cos sie powie, cos sie stanie I z rozowych chmur wpada sie w dziewiaty krag piekla. na poczatku bardzo mnie meczyla ta hustawka. potem nauczylam sie, ze w tym zwiazku inaczej nie bedzie. lapac to co dobre a jak jest zle myslec o dobrych momentach z przeszlosci I wiedziec, ze one pojawia sie tez I w przyszlosci. a czemu robi sie zle? glownie przez d*perele. bo sie za dlugo spojrzalam na innego faceta na ulicy. wlasnie - to ich poczucie wlasnosci wobec kobiety I zazdrosc, by jej uwaga nie szla nigdzie indziej. na poczatku musiala sie duzo nauczyc, bo naprawde kobieta musi inaczej sie zachowywac niz dopyuszczane jest to w kulturze europejskiej. my oboje jestesmy niewierzacy, dzieki temu zwiazek moze trwac. gdybysmy sie klocili o Boga czy Allaha, o Jezusa czy Mohameta - nigdy bysmy ze soba nie wytrzymali dluzej niz tydzien. na szczescie temat treligii odpada, oboje sie zgadzamy ze to tylko dzieli ludzi I jest przyczyna najwiekszych przelewow krwi w historii swiata. mamy za to duzo do nauczenia w strefie roznic kulturowych. On pochodzi z Izmiru, to duze I bardzo nowoczesne miasto. ludzie maja mentalnosc zblizona do europejskiej. ale I tak jest duza przepasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty suko , zachcialo ci sie obrzezanego c***a, szmato p********a, powinno sie ciebie powiesic za zasmiecanie chrzescijanskiej europy suko p********a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniszka75
lapiemy si ena tym, ze chcemy zupelnie tego samego, ale sposob w jaki podchodzimy do tematu jest tak rozny, ze tylko przy duzej dozie cierpliwosci I zrozumienia na inne wychowanie, jestesmy w stanie dojsc do sedna sprawy. udaje nam sie tworzyc ten zwiazek. jestesmy ze soba szczesliwi, ale nie ukrywam, ze wymaga to dodatkowych wysilkow. ale coz, kazda para cos ma. wole rozwiazywac juz te nasze problem niz meczyc sie z facetem, ktory ma wszystko w d***e, nie zajmuje sie domem, wyjada z lodowki zamiast do niej wlozyc zakupy, po ktorym trzeba sprzatac, nie chce mu sie wysilac w zadnej kwestii, bo wie, ze ja to za niego zrobie, zeby ten dom sie krecil. tak mialam z pierwszym mezem z "europejskiej" kultury. Zwiazek z turkiem to inny wymiar, trzeba sie przygotowac na wiele niemilych konfrontacji, ale dostaje sie w zamian cos niezapomnianego,. I jak sie umie znalezc odpowiedni klucz do faceta (faceci nie sa skomplikowani, trzeba znac kilka podstawowych zasad I ich przestrzegac), to mozna miec naprawde calkiem fajne zycie. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w zwiazku 5 lat. Po slubie 3 miesiace. Zaluje tylko ze tak pozno poznalam mojego obecnego meza. Rowniez zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham cie misku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem juz 7 lat z turkiem. I mam juz dosc.wkurza mnie wszystko w nim ,w jego rodzinie. Zaczynam nienwidziec tych ludzi,mam dosc tureckiego jedzenia,ta mentalnosc mnie dobija. Moj maz nic nie potrafi naprawic,zero zainteresowania domem,jego urzadzeniem,brak ochoty na aktywny wypoczynek,on chyba nawet nie dostrzega zmiany krajobraz,por roku.Jestesmy zamozni i jakos do tej pory bylo ale jest coraz gorzej. Moj nastroj jest coraz gorszy a on to widzac po prostu znow cos mi kupuje...Dzieci nie chce miec i nawet nie ma szans na jakas "wpadke"taki jest przekalkulowany.wlasnie jestesmy po klotni. jego nie ma,pojechal do jakiegos baru a ja siedze w domu przygnebiona.Szafy pelne ciuchow,auto pod domem a ja nigdzie nie wychodze.Chyba mam depresje,zrobilam sie niemila,wredna z wyraznym brakiem ochoty na zycie.a kiedys bylam wesola,pogodna i pelna zycia..... nienawidze siebie ze tak marnuje swoje zycie.dzis wyciagnelam walizke chyba rzuce to wszystko i zaczne wszystko od zera sama ale moze szczesliwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×