Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

hihi to może faktycznie póżniej na uszko bo coś nie tak zrobisz i będzie na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tyle nie tak wyjdzie, co wogóle może mi się nie chcieć tego robić - a muszę dzisiaj koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pogadajmy o czymś mniej rozpraszającym np wiesz nie spytałam do tej pory skąd nazwa Twojego nicku a ciekawi mnie to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm - to było tak, że potrzebowałem kiedyś jakiegoś nicku - nic mi nie przychodziło do głowy oprócz takich tandetnych i bzdurnych - aż mi się skojarzyła fajna piosenka Lennona \"Imagine\" - I tam jest taki fragment, który mnie zainspirował :) : \"You may say Im a dreamer, but Im not the only one, I hope some day you\'ll join us, And the world will live as one. \" A Ty rzeczywiście jesteś taka maleńka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no przecież widziałeś mnie na fotce wzrostem nie ale drobniutka jestem i często do mnie tak mówią maleńka i chyba stąd ten nick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam się że kiedyś miałam kompleks niższości chyba bezpodstawny zwłaszcza jak miałam wysokich facetów przy których nawet w szpilkach byłam niższa:) ale tak powinno być jak to oni mi zawsze tłumaczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, przy 1,68 kompleks niższości i to u dziewczyny? Ja już przetrenowałem taki układ że przy dziewczynie i jej obcasach byłem mniejszy - i myślałem wcześniej, że będę zwracał na to większą uwagę - a nawet nie zauważałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak to z babami zawsze sobie wynajdzie jakiś kompleks;) kiedyś chodziłam i stękałam że mam za duży nos po czym każdy się na mnie patrzył jak na debila bo mam ładny mały zgrabny nosek i mówili no jak ty masz duży nos to ja jestem pinokio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś w tym jest co mówisz - kobieta chyba zawsze potrafi wynaleźć sobie \"defekt\" którego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh i weż później od takiej kobiety wyciągnij co ją trapi - jak się dowiedziałem na tym forum jakie czasem kobiety mają kompleksy to byłem mocno zdziwiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdziwiłbyś się znam kilku takich którzy mają większego fioła na punkcie wyglądu niż ja a ja naprawdę mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zawsze się tacy znajdą - tak samo jak kobiety, które nigdy nie zwracają na swój wygląd uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ale ja nie rozumiem kobiet nie zwracających uwagi na swój wygląd dla mnie to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś zupełnie nie zwraca uwagi czy to kobieta czy facet to rzeczywiście dziwne, ale jeśli ktoś się po prostu nie przejmuje jakimiś niedoskonałościami no to ma po prostu mniej problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak ale nie chodzi tylko o niedoskonałości nierozumiem kobiet którym wogóle nie zależy na tym jak wyglądają a znam kilka takich a poźniej się dziwią że faceci nie zwracają na nich uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciak
Hej maleńka od jakiegoś czasu śledzę ten topik po cichaczu:) i muszę coś powiedzieć wkońcu z tego co piszesz wydajesz się być rzeczywiście normalną dziewczyną mającą charakterystyczny styl dreamer2000 na co czekasz bierz się za pannę bo jeszcze Ci ją ktoś podkradnie:) pozdrawiam was cieplutko i trzymcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciak
siemacie od jakiegoś czasu was tu tak podglądam sobie:) i stwierdziłam że chyba musisz być naprawdę fajną dziewczyną dlatego dreamer2000 bierz się za maleńką bo jeszcze ktoś ci ją sprzątnie sprzed nosa pozdrawiam trzymta sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciak
a spotkaliście się już w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Julciak, że fajną. Tylko jak tu się brać kiedy tak daleko? Zresztą nie wiem czy by ze mną wytrzymała :P Dzięki za pozdrowienia, nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×