Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

są chyba tylko dwa tematy, którymi da się obudzić kobietę :P - ale ten o ciuchach odpada, bo ja się nie znam :P - a ten drugi to nie wiem nie wiem czy wypada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie też muszę już lecieć - bo zaraz autobusik - a przez eski chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze - ale niestety muszę trochę popracować - więc będę gadał trochę wolniej. Coś tak wczoraj zamilkłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam usnęłam :)i szczerze powiem że obudził mnie eska przeczytałam ale nie pamiętam co tam było;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee nic się nie stało nie masz za co przepraszać ale ciekawi mnie co tam napisałes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to \"powiem Ci na uszko\", żeby nie siać zgorszenia wśród kafeteryjnych gimnazjalistów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za esa a mam takie nieskromne pytanie odnośnie tego drugiego o co chodzi??? Jeżeli chodzi o mnie zdecydowanie wolę pierwsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem :P - to przecież Ty jesteś kobietą. Ale bardzo dobrze że wolisz to pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyślam się o co chodzi w tytm drugim i odrazu mówię że dla mnie to bleeeeeeeeeeee nigdy nie ma takiej opcji nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, teraz Ty powiedz coś ciekawego - bo ja jestem gdzieś między systemem nawigacji satelitarnej - a hurtownią sprzętu komputerowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×