Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

HS POL tak a ty jesteś najlepszym moim klientem:) daruj sobie swoje durne komentarze i nie obrazaj osoby, której nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssia
oj, oj... znajomy problem... ja tez przyciagam facetow ktorzy mysla jedynie o seksie... to przykre. Zastanawiam sie dlaczego tak sie dzieje?! tym bardziej ze nie jestem jakas mega laska, jestem przecietna dziewczyną, mam 13nastoletnia corke ktora sama wychowuje i chcialabym wreszcie spotkac kogos normalnego, kto ma ochote na założenie rodziny z prawdziwego zdarzenia.... trudno jednka ustrzec sie przed idiotami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamer wiem, że to jakiś desperat, którego stać tylko na obrażanie ludzi zwlaszcza że jest anonimowy ale jakoś nie potrafie przejść obojętnie jak widze że ktoś obrzuca wyzwiskami moją osobę. Mam szacunek do siebie i na coś takiego sobie nie pozwole chociaż wiem, że to sa puste słowa ludzi którzy mnie nie znają a książke napewno przeczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia no własnie widzisz za super jakąś seks bombę to ja też się nie uważam więc też niewiem skąd to się bierze ale cóz facetów nigdy nie zrozumiesz to co dla ciebie jest brzydkie oni ubóstwiają i jak to zrozumiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka - niestety tutaj nie da się nic na nich poradzić, jedynie można by nawrzucać im wyzwiskami - ale to nic nie da, i jeszcze się człowiek upodobni do takich idiotów. Zatem najlepiej ignorować - aż się przedszkolakom znudzi. Kasssia - monotematycznie powiem, spróbuj przeczytać książkę o której przed chwilą mówiłem - nie żebym uważał ją za \"jedyną i prawdziwą\" i rozwiązującą problemy - bynajmniej, ale może rzeczywiście da Ci coś do myślenia i może te rady rzeczywiście poskutkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamer wiem wiem a powiedz mi a Ty dawno czytałeś tą książkę?? i co cię skusiło żeby ją przeczytać. Facet i taka książka nie spotykana rzecz ale miło wiedzieć, że istnieją tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba - dawno, bardzo dawno ;) - właśnie dzisiaj zacząłem i jestem w trakcie :P - a skusiłem się za namową skierowaną do Ciebie na tym topiku. Dlaczego - chyba dlatego, że nurtują mnie postawy, postępowanie ludzi, no i chyba kobiet w szczególności. A i o sobie można się co nieco czasem dowiedzieć - albo chociaż zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie - chociaż nie wiem czy akurat tą radosnka podawała (chyba tak) ale też na jakimś innym topiku widziałem co nieco o niej. No w końcu trzeba wiedzieć jakimi zasadami kierują się kobiety, więc się skusiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz ją (i kilkanaście innych) ściągnąć tak jak pisała radosnka - logując się na pocztę tlenu. Ale jak chcesz to mogę Ci ją mailem wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie - właśnie się dowiedziałem, że istnieje coś takiego jak instrukcja obsługi męskiego ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi wlaśnie skończyłam i wydrukowałam swojąpracę zalicznieniową wreszcie mam już ją z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie nie ma czego gratulować bo nie wiadomo czy ją zaliczę ale mam nadzieję że tak:) przegladam właśnie ksiażke całkiem fajna chyba jeszcze przed sesją przeczytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wydrukowałabym sobie ale za dużo stron w pracy by mi głowe urwali:) a niewiesz jak można skoopiować do worda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książkę do worda? - chyba się z acrobata nie da - trzeba by mieć pełną, nie darmową wersję - ewentualnie jakimś programem do rozpoznawania tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie mam płyty przy sobie żeby sobie skopiować a na dyskietkę się nie zmieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz to pewnie zostanie skomentowane przez pomarańczowych ale jak to spakowac mozna wiesz ja az tak nie znam się na komputerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz taki program jak win rar? - spróbój kliknąć na ikonce pliku, który chcesz spakować prawym i zobacz, czy na liście nie pojawi się m.in. \"dodaj do archiwum\" z taką ikonką książek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×