Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

no a co do ksiazek..to \"cien wiatru\" jest wg mnie najlepsza powiescia naszego wieku. genialna! piekna! przeczytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Kacper, ale dopiero zauważyłem Twojego posta - ja chyba rzeczywiście ledwo widzę dzisiaj na oczy. Oczywiście sądzę, że chciałeś napisać \"przesłonił jej całe życie\". Co do tego czy trafnie tamto ująłem, to nie wiem - tak poprostu mi, laikowi się wydaje. Zresztą sądzę, że czasem jest tak - mamy świadomość, że problem istnieje w naszej głowie - podejrzewamy, że obiektywnie nie jest on żadnym problemem, jesteśmy częściowo świadomi tego, że sobie go tylko \"nadymaliśmy\" a i tak trudno nam sobie nie tylko z nim poradzić, ale nawet i jakoś się od niego \"oderwać\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) jak weekend ? ja juz wrocilam..brzydka pogoda ;/ ale wyjazd jak najbardziej udany :) zrobilam prawie 500 fotek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bardzo dobrze że się weekend udał - u mnie trochę zmian w planach na najbliższą przyszłość - no i jeden problem z tym związany pozostał do rozwiązania - ogółem tak średnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam w ten lekko pochmurny :) (A jescze tutaj dopiszę tak na marginesie, że są wartościowi faceci - :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi a masz kogoś konkretnego na myśli;) a sorka, że nieodpisałam wczoraj na esa ale usnęłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) pani komplemenciara pracuje sobie ale za bardzo nie ma co dziś robić i jeszcze na dodatek nie przy swoim kompie bo się zwalił całkiem a co tam u pana skromnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan skromny musi napisać sobie tekst do dzisiejsze prezentacji - ale jeszcze od kumpla sjaldów nie dostał - więc nie ma do czego pisać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no muszę - fakt że to wystąpienie tylko 10-15 minutowe i to na dwóch - ale wolałbym już to napisać i mieć z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee to nie masz się czym przejmować. Wiesz co doszłam do wniosku dzisiaj że ostatnio stało mi się wszystko obojętne jakoś brak mi motywacji do życia chyba przesilenie letnie mnie dopadło;) wogóle nie mam jakiś planów i żyje poprostu z dnia na dzień nie zastanawiając się nad tym co będzie kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaś to ja
mała my poprostu lubiby takie laski jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×