Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

dzięki :) - będę musiał spróbować - ale to kiedyś jak rodzinę z domu wygonię, żeby się nie wtrącali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety - zamknięcie się w kuchni jest rzeczą u mnie nie wykonalną :) - budowniczowie polski ludowej co stworzyli mój blok byli tak utalentowani jak ja w sztuce kulinarnej - i niestety, żadnych drzwi się nie da założyć u nas do kuchni, bo tak krzywych nikt nie produkuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację - w sumie dlaczego mam nie potrafić - muszę przecież spróbować - najwyżej coś nie wyjdzie - ale skoro mam się zmieniać na lepszę to muszę się nauczyć z tym radzić. Chyba jutro spróbuję sobie machnąć te naleśniczki - rodzina będzie mocno zdziwiona - no ale przecież zaczynam się stawać nowym człowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki! mozesz sie zapytac kogos czy np.konsystencja ciasta wyszla Ci dobra :) bo ja mialam z tym problem na poczatku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) Tak sobie czytam równolegle książkę o rozwoju osobistym i widzę, że czeka mnie dużo zmian ogólnie łączących się w jedną całość :) Koniec żeglowania tak jak wiatr mi w życiu zawieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze zabrales sie za to powaznie :) to dobrze :) zycze wytrwalosci..nie bedzie to proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poważnie - i mam nadzieję, że się uda, że taka wizja przyszłości bez zmian będzie nadal dostatecznie straszna, żeby przełamać opór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mogę Ci polecić \"Być jak płynąca rzeka\" Paula Coelho :) świetna ksiażka.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a ja dzisiaj posprzatalam cale mieszkanko..w koncu..keidys trzeba..jeszcze tylko kurze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłem z działeczki. Teraz sobię dokończę ten nieszczęsny projekt - bo \"stary ja\" by sobie zostawił na jutro rano, ale ten \"nowy\" chce mieć już to z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..a do mnie kumpel mnial wpasc..i jakos sie nie udalo..ale teraz pije pyszne winko..i znajomi sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzika satysfakcja nie - ale przynajmniej sobie spokojnie dzisiaj wstałem z jednym zmartwieniem mniej. Przydało by się zrobić tak też dzisiaj z nauką na jutro, ale zmachany jestem. Ech te kobiece sukieneczki, dekolciki, ramionka, szyjki, nóżki itd. ciągle spacerujące po mieście - oj przytuliłby się ludź do ludzia, a tu ni ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że bym chciał. I myślę, że będę miał, jak się tylko za to zabiorę. Napewno nie będę wypisywał postów \"mam 22 lata, od x czasu nie miałem dziewczyny\", bo kobiety same z nieba nie spadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×