Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

można by to nazwać - wprawianiem się do strajków okupacyjnych - czyli wysiadywanie na uczelni aż wreszcie jakiś doktor specjalnej troski raczy się pojawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo interesujace zadanie :) a ja wlasnie robie obiad..kolacje dla ojca..wlasnie worocil.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ziemniaczki..(spalilam garnek-ogladalam mecz:P)..kotlecik schabowy..no i kukurydzke na maselku..aha..na przystawke..tunczyka z ogoreczkiem! kurna macana..w 91 minucie!!! wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ziemniaczki..(spalilam garnek-ogladalam mecz:P)..kotlecik schabowy..no i kukurydzke na maselku..aha..na przystawke..tunczyka z ogoreczkiem! kurna macana..w 91 minucie!!! wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos jest w zachowaniu
moze jestes bardzo mila, nie stanowcza, wysylasz podswiadomie "nie takie" sygnaly..? przeanalizuj to. ja tez jestem atrakcyjna, ale nie spotkalam jeszcze faceta, ktory proponowalby tylko łózko etc. i podobno przebija przeze mnie ze ze mna nie takie numery :) pomimo tego... nie narzekam na brak powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem można poświęcić garnek :P - przynajmniej się nasi starali - no niestety trochę pech z tą brameczką, ale tak to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile bylo fuksow?! troche bylo :) a garnek do wyrzucenia...:P aha..ziemnieczki to prawie pieczone wyszly..jak z ogniska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj było fuksów, było - a ziemniaczki pieczone - mniam mniam :P Dzisiaj zapowiadają się ciekawe meczyki - tylko trzeba najpierw zmobilizować się do nauki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer! no to juz! do ksiazek! a ja mam dzisiaj..spotkanie..z bylym..hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ałć - busem to już masakra - ja musiałem dojechać autobusem - niestety nie trafiłedm dzisiaj na te z klimą :( - a po wrocku to już wolałem na piechotę niż tym piekarnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dziisja opd rynku do tesco szlam na piechte :)... i od siebie do rynku tez....na piechte..masakras! z tesco nie dalam rady isc na piechte..buty mnie tak obtarly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wy niedobre buty ;) - cóż - na piechotę kiepsko - ale pojazdem bez klimy jeszcze gorzej - szczególnie w mieście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! Dreamer..jaka tam wyjatkowa..jak ide na impreze..to siedze przed lustrem godzine..a jak siedze w domu..i wychodze tylko do sklepu albo na spacer..to sie nie przejmuje jak wygladam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, niektóre kobiety to przed wyjściem do sklepu 3 godziny siedzą przed lustrem - a facet zapuszcza wtedy korzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dream...no ja mam taka kumpele..a wlasciwie wszystkie..i tez zapuszczam korzenie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc sama wiesz najlepiej jak to bywa ;) Rozumiem, że kobieta dba o siebie - nic w tym przecież złego - ale przesada też nie jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×