Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

witam w świecie żywych :) jak napislalm posta to poszlam na impreze..calkowity spontan :) wrocilam..o 6..czy 7... :) lubie tak spontanicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci dobrze - też już bym tak chciał, a tu zaraz trzeba się za naukę brać :( jak tam decyzja o studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje :p co do studiow...geografia,turystyka i rekreacja..a nad prywatnymi jeszcze sie zastnawiam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dosc :) ale dlatego zastanawiam sie nad tymi prywatnymi...bo tam jest to czego chce... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego chcesz? bo tak z własnego doświadczenia widzę, że lepiej jest dokładnie zastanowić się nad tym czego się chce i próbować - a nie później babrać się z jakimś syfem jak ja teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jest to zwiazane z moja pasja... a na prywatne studia nie mam po prostu kasy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh - niestety, tak to jest, że nie wiadomo czy w naszym kraju da się dorobić na studia a co to za pasja? czy to tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala z kims pojechac w te gory..ale ta osoba jest slepa..:P no dobra..nie pokazuje..widujemy sie tylko raz na jakis czas..pogadac.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe....spoko..to nie problem..ja mu moge nawet wprost powiedziec.. tylko chodzi o to,ze on nie chce zadnych zwiazkow..wiec moze sie bac..ze sie w nim zakocham..albo cos w tym stylu..ja tez nie chce...ale chce z nim pojechac..druga kwestia..to ze caly czas pracuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, no to trudna sprawa - to pierwsze pewnie dało by się przezwyciężyć, ale skoro nie ma czasu to już gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Maleńka :) jak tam po weekendzie? jak to zbedna?! nie prawda! co Ty gadasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×