Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

w wekeend miałam ostanie egzaminy wszystko do przodu jedna tylko jeszcze niewiadoma bo nie było wyniku. Bo widzę że to bez znaczenia czy ja jestem na topiku czy nie ale nieważne zaraz znowu jaki pomarańczowy wtrąci że zawsze chce być w centrum uwagi może i tak jest ale cóż taką mam nature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka..przestan gadać takie głupoty! To Twoj topik, no nie? no wiec nie wiem czy to tak bez znaczenia... A co zamierzasz po zdanych egzaminach ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co mówie co zamierzam jeszcze niewiem okaże się czy ostatni najtrudniejszy egzamin jest zaliczony. Chciałabym gdzieś wyjechać ale niestety pierwsze wakacje w które nie mam z kim jechać;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleja sie z nikim nie kłóce:) hmm perspektywa wyjazdu z kumpelą niezbyt mnie zadawala mi brakuje wyjazdów z facetem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie zaraz pokloce, bo mnie denerwuje takie gadanie.. no..a ten..musisz z facetem? spokojnie..z kumpela tez fajnie..a najlpeij same baby!! wiesz jak bywa fajnie? a faceci marudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze pojedz gdzies z kumpelami..moze poznasz kogos odlotowego i wtedy pojedziesz z nim? co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty myslisz,ze brakuje Ci milosci..a pomysl o tym w ten sposob,ze nie brakuje..sprawdza sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś tak zrobilam postanowiłam że miłość nie jest mi potrzebna że zacznę się bawić i więcej miałam z tego kłopotów niż korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki mętlik w głowie że nawet zaczęłam sie zastanawiać czy ja nie jestem poprostu pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiem jak Ty to zrobilas..bo ja mam wiecej korzysci jak na razie :) znacznie wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz czemu spotykałam się z kim chciałam bawiłam się ale w pewnym momencie przestałam nad tym panować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panowac tzn? no ja chodze sie bawic..tancze..jest super..ale jak ktos sie pyta o numer telefonu..to nie daje..nie ma mowy o mam goscia..lece pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) jak dzionek? ja dopiero doczolgalam sie do domku ;) a dzisiaj ide na casting :) Maleńka..czermu nie daje swojego telefonu? bo nie..nie chce..moge potanczyc, pogadac..ale nic wiecej..chyba ze trafi sie ktos interesujacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega
a wcale nie tak łatwo jest być normalnym miłym facetem :) i umieć potrafić to uzewnętrzniać tak w przestrzeń Mały Książe :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega
my trochę jak zwierzęta niektóre silne i dumne ciekawe... jak niewiele "kobiet" samić jest w stanie rozbudzić emocjonalnie tak by kochał ją pragnął duszą ciałem i marzeniami a to chyba największa ofiara dla związku razem być we dwoje patrzeć na świat w tą samą stronę OK :) ale i w podobny sposób chociaż ps.buziaki wszystkim :):) hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega
może i są... jestem w toksycznym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer..no to kurna pokaz mi te miliony! Kolego..to skoncz ten zwiazek? a no...wlasnie..zwiazek polega na tym,ze sie patrzy tak samo i w tym samym kierunku...a nie na siebie.. to jest najgorsze...Ty sie patrzysz w dal..przed siebie,..a ktos zamiast tak samo...tam gdzie Ty...to na Ciebie.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej maleńka :) co tam slychowac bosz..jak goraco..a ja jeszcze cale mieszkanie sprzatam... wrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej a ja się rozpływam w pracy a jeszcze główka mnie boli:( a Ty tylko sprzątasz i sprzątasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×