Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wojownicza łapaczka

sezon polowania na pytongi się rozpoczął

Polecane posty

Gość wojownicza łapaczka

:-D cóz dodać, wiosna, ciepło się , ba nawet gorąco zaczyna robić, czas zrzucić troche ubrań i pokazać swe kształty;-) Dawnymi czasy o tej porze panowie polowali na kociaki, ale to już naprawdę zamierzchłe czasy, teraz nastała era Pytongów i ich poskramiaczek! Dziewczyny piszcie, gdzie najlepsze rewiry łowieckie, jakie metody polowania, jak nie spłoszyć pytonga oraz co najwazniejsze, jak oszacować pytonga na wygląd by nie wtopić przykro :-O. Zapraszam! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzilenicowy
jakie rewiry??? moje są wszystkie. ps: przypominam ze na niektóre gatunki obowiązuje zakaz polowań, lub też obowiązują limity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pozwolenie na polowania masz
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziarenko prawdy
czytałam na autorytatywnych topikach, niektóre uzywają retgena ocznego, jak mnie zaczną kręcić takie klimaty, to sobie zakupię na allegro specjalne urządzenie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojownicz łapaczka
zaprzyjaźniona Poskramiaczka poleca metodę uprzedniego zbadania (czytaj: zmacania terenu) :-D to zmniejsza znacznie ryzyko ewentualnej porażki. :-) Gdyż jak wiadomo dobry pytong to wileki pytong :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ho ho
w tym roku nie trzeba pozwoleń na odstrzał zwierzyny w sezonie łowieckim. Unia europejska zlikwoidowala nazkazy okresów ochronnych;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka zabulka
przestrzegam wszystkich! najpodlejszego gatunku pytongi mozna spotkac na www.sympatia.onet.pl! odradzam wszystkim gorąco! Przesiaduja tam osobniki o wyjątkowo nieciekawych rozmiarach, u których tzw. "gotowość bojowa" wzbudza tylko lekkie rozbawienie, zeby nie powiedziec smiech na sali. Oczywiscie pod warunkiem ,ze kogos bawia te numery a nie wpedzają w czarna rozpacz i konsternację ;-) ( wiem co mówie!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w taki deszcz jak dzisiaj
to żywcem by się przydał pytong.... a tak, nudy panie...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakazany owoc
moge Cie poskromic ale to zalezy jakim jestes pytongiem z filetem czy ze szprotom?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakazany owoc
dziewicy czyli mnie innych tu nie ma:classic_cool: same rozkalibrowane:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluer
a mojego nie da się zaklnąć przez ściaganie ubrań .Jest niechętny na zaklinanie w postaci rozbierania i innych damskich sztuczek.Za to lubi piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tendernight
Oh ! wileki pytongu gdzie jestes? :-D przydałbyś mi sie, oj tak.... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahhahahahhaha
oj laski, jestescie zajebiste! juz myslalam ze tu same dewoty podporzadkowane swoim mezom siedza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szczyla powyzej
spadaj stad 100lwjarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Tomala
yhhh...dziewczyny, słabo doświadczony jestem i nie wiem jak sie klasyfikuje może mi pomożecie...mogę przesłać fotke mojego malucha na mejla w celu oceny...moja dziewczyna twierdzi że jest duży ale nie wiem czy to tylko kurtuazja czy prawda...z resztą robiłem tą fotke przy jej pomocy...plisss pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojownicza łapaczka
Witaj Johnny Tomala! wspaniale, ze zajrzałes na ten topic! własnie jestesmy wraz z innymi poskramiaczkami na etapie przygotowań zawodów sportowych o puchar "Pytonga Miesiąca". Zasady sa takie, ze zwycięzcy miesiąca biorą udział w zawodach o tytuł "Pytonga Roku", a kolejni wyłonieni zwycięzcy mogą walczyc o tytuł "Pytonga Wszechczasów"- no ale tu juz licza sie umiejetności praktyczne, nie tylko ładny wygląd, sam rozumiesz , ze to klasa mistrzowska :-D Więc gdybyś był przypadkiem zainteresowany wejdź na stronę www.megapytongs.pl pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Tomala
Chetnie...wkrecacie mnie hehe ale spoko fajnie wam to idzie...nie wiem czy miałbym jakies szanse czekam na weryfikacje...pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhem ekhem czy wpisowe sie placi, czy rejestracja jest bezplatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojownicza łapaczka
koleżanka skarbniczka pobiera drobny zadatek tytułem testu wstepnego przydatności do kadry klubu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej tylko jakie sa te kwalifikacje :). Nie wiem czy mieszcze sie w normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojownicza łapaczka
Musisz wytrzymać przynajmniej 12 obciagów z połykiem jeden po drugim.:classic_cool:Przerw nie tolerujemy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam kurza stopa wchodze w to ,a noz widelec wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojownicza łapaczka
No i jeszcze kazda z nas,a jest nas 12 przeflancuje ci odbyt wibratorem.Pasi ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojownicza łapaczka
podszywaczu mówie Ci wont! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwny ten wasz konkurs,ale bardzo pomyslowy fajny topic tak w ogole gratulacje. A co do wibratora jak zrobicie to delikatnie to napewno nie umre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam prawdziwa wojowniczko glupol dalem sie nabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojownicza łapaczka
Musisz byc przygotowany na baaardzo duzo. Wibrator bez nawilżania :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Tomala
obawiam sie ze sie nie łapie...moja laga raczej nie zmiesci sie do buzi więc...yhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×