Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość we

18 tydz ciazy i brak odczuc ruchów?

Polecane posty

Gość we

18 tydz ciazy i brak odczuc ruchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto
Spadowa z forum !!!!Do lekarza .W tym czasie nawet pierwiastki czuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się! Twój maluszek jeszcze da Ci nieźle popalić. U każdej z nas maluszek puka w innym terminie, bywa czasami, ze pierwsze ruchy kobiety czują dopiero w 21-22 tygodniu. Głowa do góry, na pewno niebawem maleństwo da znać o sobie! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam wypowiedż Kini K. Ja przy pierwszej ciązy ruchy poczyłam około 20-21tc.,natomiast w drugiej ciąży coś około 19tc. Nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we
dziekuje za ciepłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justalala
przedmowczynie maja racje-nie martw sie a i wyczytałam gdzies-z tym ze nie wiem ile w tym prawdy ze chłopcy pukaja wczesniej a dziewczynki pozniej troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we
a chciałabym dziewczynkę ;) dziękuje wam dziewczyny, na prawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poczułam ruchy dopiero w 22 tc,mam córcię,nie wiem ile w tym prawdy,że dziewczynki kopią później,może coś w tym jest??? W każdym bądź razie-nie ma reguły kiedy powinno odczuwać się pierwsze ruchy.Przyjmuje się,że między 14 a 26 tc,choć najczęściej zdarza się to między 18 a 22.Jeśli 20 tydzień minął,a Ty nie czujesz ruchów dziecka i jesteś tym zaniepokojona,możesz poprosić lekarza o skierowanie na USG.Ale jeśli czynność serca płodu jest wyraźna,możesz w spokoju czekać.(z gazetki Olivia ciąża 2/06).POWODZENIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we
Gosiu śliczna ta twoja mała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justalala
no a z tym sprawdzaniem sie ruchow-to mi zostało 3 mies do porodu-z usg potwierdzony synek i ruchy poczułam wyjatkowo wczesnie bo przed 17 tyg-ale mam kolezanki ktore chodza do lekarza sa w 22 tyg -ciaza rozwija sie prawidłowo a ruchow nie czuja-wiec spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we
podobno to niesamowite uczucie.. mnie jakby cos tak puka ale wydaje mi sie ze to raczej ruchy jelit, poczekam jeszcze.. zreszta pamietam jak bylam na usg w 11 tyg. to maluch tez malo sie ruszal, taki maly leniuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy, ze lozysko jest umiejscowione na przedniej scianie - wtedy czesto w ogole nie czuje sie ruchow do tego tygodnia. Wystarczy udac sie do lekarza na USG lub osluchac bicie serca i wszystko bedzie jasne. Mysle ze nie masz sie czym martwic ale udaj sie do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we
juz po nd idę.. do tej pory wszystko było okay, moze nie tyle co sie martwie ale chcialabym to juz poczuc.. dziekuje wam dziewczyny za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze ruchy to właśnie takie jak ruchy jelit, często się mylą, ja też myślałam, że mi burczy w brzuchu, dopiero jak stały się mocniejsze uświadomiłam sobie, że to dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we
ja czasami czuje jak trzymam reke takie lekkie pukniecia, ale tylko tak nisko na podbrzuszu, nie wiem co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
we,te pukniecia to własnie może być to, na poczatku ruchy sa bardzo delikatne,spróbuj wieczorem jak bedziesz lezała w łózku popatrzec na brzuch i poobserwować,ja na poczatku to własciwie widziałam jak brzuch lekko podskakuje ale jakbym nie patrzyła to nie poczułabym tych ruchów,sa takie leciutkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we
dopiero ja się zaczyna co kolwiek czuc, kobieta zaczyna być tak na prawde świadoma że rośnie w niej nowe zycie, ja tak czuję.. brak mi słów aby określić co się czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we
ojej :) na prawdę ale wiecie ja na prawde musze się skupić aby cokolwiek poczuć.. wiem że jescze nie raz dostanę kopniaczka, ale chyba same wiecie jak bardzo się na to czeka :) moja mama mówi że też bardzo późno poczuła mnie w brzuszku, może to genetyczne ;) chociaż ona wyglądała ładnie, ja czuję się brzydko :( chociaż mój ukochany mówi że właśnie teraz wyglądam najładniej bo mam sliczny brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we
a czy wierzycie w te "pogadanki" o tym ze jak będzie chłopiec to.., a jak dziewczynka to... jest tyle teorii (nie naukowych oczywiście) ale czy zdarzyło wam się że któraś okazała się prawdziwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justalala
to jeszcze raz ja:) to zalezy mowia ze na chłopaka je sie kwasne a na dziewczynke słodkie-u mnie sie nie sprawdziło brzuszek bardzej do przodu niz po bokach na chłopaka-tak jest wczesnie poczułam ruchy-tak jak na chłopaka-ok a i jeszcze jedno co ostatnio wyczytałam i wyglada na to ze to akurat sie sprawdziło-a mianowicie ze na synka czuje sie po lewej stronie a na corcie odwrotnie-u mnie faktycznie poczatkowe ruchy były w lewej czesci brzucha ale pewno ile mam tyle teorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we
ja zjadam sie slodkimi, a brzuszek rosniemi wokolo, ale wszelkie dziwne stukniecia czy klucia czuje po lewej :) kiedys skorzystałam z kalkukatorka http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1 i wyszło że dziewuszka :) ale sama nie wiem czy wierzyć w takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×