Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Teriza

Zaczynam od zaraz, kto ze mną?

Polecane posty

hej dziewczyny-ja jestem juz po pracy no i po obiado kolacij:) frytki + rybka po grecku! nie ma co sie drastycznie katować tylko odchudzać z głową.ja bardziej zaczynam normalnie jesc a nie sie obrzerać-teraz mykam pojedzić na rowerku i raz dwa spale to co trzeba.Buziaczki:* skocze tez na solarium choc tak gorąco jest:) jak tam matura dziewczyny poszła? (wiem moze nie potrzebnie te Frytki-ale objecuje juz nie bede:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forumowa a gdzie rowerkiem jeździsz? Bo ja po Lasku Arkońskim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm wczoraj byłam na osowie;/ a mieszkam na niebuszewie.Dzisjaj jezdziłam po chodnikach:)no wiesz pierwszego maja,stocznia i te rejony tak pozwiedzałam troszke.Jutro sie wybiore do parku pojezdzić iw okolice arkonki:) a TY z jakiej dzielnicy jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Teriza co robisz z tą zupą kapuscianą cały tydzien trzymasz w lodówce i co dokładnie dodajesz , jak kroisz kapuste itd chyba spróbuje moze bedzie dobrze tak dac sobie mocnego kopa na poczatek 🌻 pare kilo zleci a przyzwyczaje sie do diety przez tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wogle o 6.30-zjadłam rybke po grecku i pietke,o 12 w pracy zjadłam kanapke z serem i rzodkiewką,jogurt wisniowy,jabko+kawa(nie słodze i nigdy nie słodziłam-tak samo herbaty nie słodze) po pracy tak po 15 zjadłam troche frytek+rybka po grecku znów i na tym koniec no i potem ten rower!mam nadzieje ze to nie duzo a rozsądnie. teraz na kolacje pije pyszną herbatke z vitaxa rózano-malinowa(pyszchotka) jakies 20 minut temu skonczyłam robić sobie masarz nóg i brzucha taka specjalną oliwką ujedrniającą z objawami celulitu Zjija. na 19.50 jestem umówiona na solarium na 10 minut i tam pocwicze skrety na lózku bo sie ruszam zeby równomiernie opalić ciałko... hehe no i prawie cało dniową historie opowiedziałam:P ciekawe czy jak bede jezdzić codziennie na rowerze bedzie widać po miesiącu efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej sie odchudzać z głową i naprawde zacisnąc zęby i nie jesc po 18 niezaleznie od tego o której sie kładziecie spać.Ja tam wole zgubić te 5 kg stopniowo w miesiąc chociaz::P:P:P a mówie tu o tym,ze stopniowo bo nie chcem mieć efektów jojo-dobrze,ze teraz juz sie cieplutko robi,człowiek mniej je wiecej pije:P choć zarłok to i nawet w ukrop zje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój dzien 1.bułka+jajko 9 15 2.obiad odrobina ziemiaków i 1 gołabek ale to praktycznie była sama kapusta 13 3.tak o 15 jogut naturalny 4. kolacja ok 17 30 2 małe bułki z pomidorem , jajko , i odrobina jajecznicy nie mogłam sie oprzec dosłownie 3 łyzki ciesze sie bo 0 słodyczy ani grama cukru ja tez nigdy nie słodziłam herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote kupie sobie jogurty , maslanki , jakies płatki , i warzywa mrozone , i zapas wody mam jeszcze 3 butelki , kiedys piłam tylko napoje gazowane z 3 lata temu ale teraz woda jest na 1 miejscu czasami sie napije czegos słodkiego ale sporadycznie jednak da sie odzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie nie pijam słodkich gazowanych napoij bo powiem szczerze,ze nawet nie przepadam-ale jestem za wodą maslanka o tak.Koncze bo własnie chłopak zadzownił i oznajmił ze wprzyjedzie...pracujemy w tym samym miejscu tylko ze on idzie jutro na 7 a ja na 8 a to sie wiaze z tym ze bede musiała wstac z nim o 5 i przygotowac mu sianadanie;/ a tak pospała bym do 6 ja to sie dla niego poswiecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupke ugotowałam w małym garnku ale mysle ze na 3dni mi wystarczy a kapuste no poprostku kroje drobno :) w paski ! Ta zupa szybko sie nie psuje bo nie ma w niej zadnej smietany ani nic tych rzeczy :) Forumowa ja mieszkam na Chopina w sumie to tez jeszcze Niebuszewo :D chyba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, a ja dzisiaj zjadłam talerz zupy szczawiowej no i na tym koniec, szczerze mówiac to teraz mam taki zapiernicz że nie mam czasu myslec o jedzeniu:) Za to równiez pije duuużo wody, oczywiście niegazowanej, tak sie przyzwyczaiłam, że po przebudzeniu automatycznie pierwszą rzecza którą wykonuje jest wypicie 2 szklanek wody. Własnie wróciłam ze spacerku, musiałam sie troche odstresowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh niezły tekst:\"Puszyste jest piekne a kochanego ciałka nigdy za duzo\":P ale ja tam wole sie troche pozbyc tego kochanego ciałka, bo przeciez kochac tez trzeba z umiarem:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własciwie odchudzam sie tak od miesiąca tz nie jadłam kolacji , dzisiaj musiałam przesunac pasek od spodni czyli są efekty na sniadanko zjadłam bułke pełnoziarnistą z twarozkiem mniam mniam tak o 13 30 zjem obiad ziemiaczki + surowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej własnie ide na zakupy po jedzonko dietetyczne , a jak sie uda to kupie sobie kabel do komorki i bede miała fotki , bo nie mam aparatu cyfrowego a macie swoje zdjecia ?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Chopena to bardzo bliziutko mnie:Pja mieszkam w okolicach dworca niebuszewo:) a tak ja mam fotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta-cud Jem wszystko, pije wszystko, a jak schudnę to będzie cud :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze u Ciebie Teriza to tak jak u mnie, no ale przeciez czasami cuda się zdarzaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co ze mna jest :( Przeszlam na diete pod koniec lutego, najpierw kapusciana i spadlo 3kg w tydz a potem 1500kcal i spadlo kolejne 4kg, z gory zakladalam ze w swieta nie bede liczyc kalorii bo jechalam do rodzinki wiec... no ale w sumie to w same swieta duzo nie jadlam ale mimo to byly to danie bardziej kaloryczne niz wczesniej. I tak od tamtego czasu nie moge sie znowu zaprzec samej siebie :( wczoraj zupe ugotowalam i myslicie ze ja jem?? Skad stoi a ja zjadłam bulke i Snikersa :( Ja naprawde jestem beznadziejna :( bede gruba do konca zycia :(:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( Ale WAm zycze POWODZENIA nie badzcie takimi mieczakami jak ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mam niestety to samo:( Kiedys udało mi sie schudną kupe kilogramów i jakos dałam rade nawet przez mysl mi nmie przeszło żeby sie na cos skusic tyle miałam w sobie samozaparcia, a teraz ehhh szkoda gadac. Ja nie chcem byc gruba do konca zycia, co trzeba zrobic zeby sie zmotywowac?? Inni mogą to niby my tez powinnysmy bo niby co jestesmy gorsze, ale jakos nie potrafie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom kobitki!! chyba wychodzi na to,ze każda kobieta ma ten sam problem a to zawsze jakoś pomaga...przed moim nosem pojawiły sie takie sweet caces z NETTO!!!! wiecie takie małe zwierzaczki!!! jak wezme jednego to one mają voś takiego ze je jem i jem:( eh tak to nie mam do siebie zarzótów kulinarnych tylko ze własnie najbardziej to mnie dobijają te słodycze.Jutro ide na 10 do 18 w tym jedna przerwa to chociaz nic nie bede podjadac:P w niedziele dzieki bogu tez.Cały dzien w pracy nie bedzie mnie korcic do jedzenia.jutro chyba zjem tylko sniadanko i potem na przerwie o 14 albo 15 cos lekkiego i juz do konca dnia sie zapre i nic nie zjem,zeby zeszły ze mnie te paskudne Ciastka eh i kawałek czekolady:P Tragedia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zjadłam nic słodkiego , a tak to jem normalnie , regularnie bez przejadania sie , kupiłam dzis zapasy zarcia jogurty , maslanki , wody itd , najpierw to musze nauczyc sie jesc zdrowo , a te kilogramy zgubie po drodze do wrzesnia mam czas , chce zmienic swój styl zycia , i przejsc metamorfoze jak w \"chce byc piekna \" hehe a tak powaznie to trzeba cos zmienic dla poczucia własnej wartosci no i bedzie studniówka itd musze dobrze wyglądac , zakochac sie w koncu tak na serio , nie poddawajcie sie , zawsze trzeba walczyc do konca , mam nadzieje ze nam sie uda 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna18--> ehh jak Ci fajnie, ze masz studniówke, ja swoja mam juz niestety za sobą, gdybym cofneła czas odchudzałabym sie a nie olała to. Teraz nie moge ogladac kasety z nagrania bo wyglądam strasznie:( Ja się nie chce poddawac i walczyc bede tylko chodzi o to, że cały czas przegrywam:P:P Przegrywamy bitwy ale wojne wygramy:D A swoją drogą jesli chodzi o ten program \"Chce byc piekna\" nie wiem czy któraś z was ogladała, ale dałybyscie sie tak pokroic?? Ja jak patrze na to jak one wyglądają w czasie gojenia sie ran to az mnie ciarki przechodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm od 10 do 18 wychodzi 8 h a narazie przez pewną firme pracuje sobie w rzeżniii ;)Tesko:)a Ty sie czym zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze program \'\'chce byc piękna to nudny jest\'\' bardziej mi sie podobała nie Plska tego wersja albo łabedziem byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje on jest nieporównywalny z łabedziem byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym programie \"łabedziem byc \" to one wszystkie wygladały tak samo , same blondynki itd rzeczywiscie polska wersja jest nudna i mało efektowna ale lepsze cos niz nic ps: nie dałabym sie pokroic polakom , i chyba nikomu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×