Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Teriza

Zaczynam od zaraz, kto ze mną?

Polecane posty

jeszcze 2 dni wolnosci .... a jak tam matura RachEll ..... jestem ciekawa ?? i od poniedziałku znowu do szkoły ale matury bedą jaszcze to oki troche spokoju ja chce wakacje ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matura bardzo dobrze, poziom podstawowy był łatwy, gorzej z rozszerzonym, ale poszczelało sie cos nie cos:p Ogólnie jestem zadowolona:) Ehh chciałabym wazyc 53 kg:P Ja widze, ze Ty masz ładne aspiracje no no, 40 kg to malutko ale to tez zalezy jakie kto ma kosci, z doswiadczenia wiem, ze osoby majace podobny wzrost i ważące tyle samo mogą wygladac całkiem inaczej pod wzgledem figury:) A ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecały 160 tak z 157 brrr ale co zrobic , na szczescie lubie obcasy to jedyna deska ratunku mam bardzo lekkie kosci dlatego mało waze ile masz w łydce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem nizutka, równiez mam niecałe 160, matka natura poskąpiła nam cm jesli chodzi o wysokośc:P A w łydce mam oj duuuuuuuużo, bo aż 37 cm, udo 57, wogule to mam grube nogi:P od pasa w góre ok, ale od pasa w dół to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie nieproporcjonalne ciało szok łydka 31 cm a udo 55 cm dlatego lubie spodniczki zakryją uda a łydki mam dosyc chude to moge je pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w spódniczkach to moge chodzic ale tylko w marzeniach, mam nadzieje że zmieni sie to na lato i w koncu bede mogła jakąs załozyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro bede sie uczyła cały dzien to pewnie z tą ochotą na jedzonko moze byc strasznie ciezko , co myslisz o tych waflach cienkich takich duzych wydaje mi sie ze on mogą zastąpic chleb , kiedys tak robiłam i nawet dobre było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorszy jest fakt, że przez to ze tak strasznie przytyłam zamknęłam sie w sobie, nie mam ochoty nigdzie wychodzic, spotykac sie z przyjaciółmi, najchetniej siedziałabym w domu, poprostu sie wstydze iśc ulicą. Czuje sie nie atrakcyjna:( Tez tak macie?? czy to ja juz świruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę, że te wafle są ok, przynajmniej cos przegryzasz, ja jak się ucze i mysle o jedzeniu to kroje sobie marchewke na cienkie plastry i chrupie:p przynajmniej nie mysle o jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalne ja mam tak cały czas ale ostatnio troche mnie ten ekschłopak podbudował psychicznie i jestem bardziej pewna siebie jak miałam 63kg i sie odchudzałam to w te wakacje prawie nie wychodziłam z domu wrzesien chuda , blada , nic mi sie nie chciało , a to jeszcze zalezy od towarztstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ale napisałam, masło maslane, mój mózg sie wyłączył na wypracowaniu maturalnym, nie zdązył sie jeszcze zregenerowac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja studiuje ekonomie na AR-ce :) Dziewczyny a jesli szukacie czegos zamiast chleba to polecam : Chleb ryzowy naturalny albo z sezamem z firmy Good Food w jednej kromce 13kcal ja jak jeszcze mialam silna wole to bardzo mi pomógł !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak oglądam zdjecia to jestem w szoku mije przyjeciny chuda jak patyk potem 4 i 5 klasa ok ale w 6 zakonczenie roku szkolnego poszłam na zakupy nie mogłam zmiescic sie w spodnice i tak sie zaczeło a czemu przytyłam nie mam pojecia wydaje mi sie ze u mnie to genetyczne moja mama walczy , stara sie a nic nie chunie ma przeszło 100kg , babcia 90kg wiec co tu duzo gadac obiecałam sobie ze nigdy w zyciu nie przekrocze 60kg wiem jak ciezko zyje sie z takim ciałem same problemy 0 korzysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mama tez ma nadwage, tato chudy jak patyk, brat tak samo, chyba mój stan jest moja winą, niestety ale sama doprowadziłam sie do takiego stanu, winą sa słodycze, moge je jeśc tonam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie będę sie rozczulac nad soba tylko trzeba brac sie do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a umnie tata tez chudy jak patyk siostra 42kg chuda a je za 5 osób az mi sie płakac chce a ona sie smieje ze mnie :( no cóz kto moze to moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki nasz zywot, ten kto sie odchudzał ten juz zawsze bedzie miał tendencje do tycia, do końca swoich dni bedziemy muisłay kontrolowac swoją wage:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny , wziełam prysznic , teraz sniadanie jaka ładna pogoda a ja sie musze uczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja te ż chetnie bym sobie poszła na jakiś spacerek, żeby korzystac z tego słoneczka a tu ksiązka wzywa, niestety trzeba sie uczyc:( Po maturze sobie to odbije:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie pije sobie kawe, z mleczkiem i cukrem bo czarnej nie cierpie. Jak myslicie co moge dodac do serka wiejskiego, zeby urozmaicic jego smak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak wam idzie ?? dzisiaj było dobrze nie licząc lodów , bo kupiłam wczoraj 1l czekoladowych , ale nie zjadłam tak duzo , wole isc juz do szkoły bo to duzo ruchu nie mysle o jedzeniu i jest mi duzo łatwiej sie kontrolowac w domu jestem ok 16 wiec i tak duzo nie zjem jak siedze cały dzien w domu codziennie mam duzo ruchu nie jezdze autobusami wiec mam codziennie solidny spacerek . 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam to na innym topiku nawet ciekawe .... :) W procesie skutecznego odchudzania się bardzo ważne są substancje przyspieszające spalanie tłuszczu oraz substancje blokujące odkładanie się tłuszczu. Naturalne spalacze tłuszczu: Należą do nich substancje, które pobudzają spalanie tłuszczu. Jedną ze skuteczniejszych jest witamina C. W procesie spalania tłuszczu organizm zużywa dużą ilość tej witaminy. Innymi naturalnymi spalaczami są: karnityna, magnez, metionina i tauryna. I teraz ważne: 1. Dużo wody mineralnej niegazowanej (pobudza trawienie, oczyszcza i daje uczycie sytości). 2. Odpowiednio długi sen (podczas nocnego odpoczynku uaktywnia się somatropina – hormon wzrostu, który odpowiada za spalanie tłuszczu i przyrost masy mięśniwej). 3. Białko na liście substancji dietetycznych to „zabójca tłuszczu numer jeden. Kromka pieczywa z twarożkiem i sokiem z cytryny to idealny posiłek na początek dnia, skutecznie pobudzający przemianę materii. 4. Herbatki owocowe i ziołowe mogą zdziałać cuda. Pobudzają procesy przemiany wewnątrzkomórkowej. Skutecznym antidotum na ataki głodu jest herbatka z rutwicy lekarskiej. Zawarta w niej substancja reguluje poziom cukru we krwi, nie dopuszczając do niekontrolowanych ataków głodu. Ponadto roslina ta jest skutecznym środkiem przeciw wzdęciom. 5. Prysznic to świetny masaż całego ciała. Co drugi dzień myjemy ciało mydłem z dodatkiem werbeny lub olejku z drzewa herbacianego, szorstką gąbką lub myjką. Taki masaż przyspiesza przemianę materii. 6. Papaja - dojrzała i miękka, to znakomity owoc na zgrabną sylwetkę. W miąższu papai znajduje się dużo substancji odżywczych, witamin i minerałów. Ponadto zawiera papainę, enzym przyspieszający spalanie tłuszczu. 7. Brokuły można jeść właściwie bez ograniczeń. To zdrowe warzywo zapobiega odkładaniu się tłuszczu w organizmie, zawiera duzo witaminy A i C oraz cynk, potas, żelazo i selen. 8. Ryż ma właściwości odwadniające i oczyszczające. Rano i wieczorem można zjadać duże porcje niełuskanego ryżu, który wyśmienicie smakuje ze swieżymi owocami lub warzywami gotowanymi bez tłuszczu. 9. Winogrona, doskonale zaspokajają głód. Zamiast objadać się chipsami, zdrowiej posilić się winogronami, zawierającymi cukry proste, które szybko przedostają się do krwi. Dlatego po zjedzeniu winogron nie odczuwamy łaknienia. 10. Ćwiczenia na skakance to jeden z najefektowniejszych sposobów na pozbycie się zbędnych kalorii. Kilka minut dziennie ćwiczeń ze skakanką wystarczy, by poprawić przemianę materii, wzmocnić wytrzymałość i kondycję. Podczas ćwiczeń ze skakanką wzmacnia się cały organizm. Codzienny trening trwający zaledwie 5 minut pozwala spalić około 60kcal. 11. Kawa wypita po jedzeniu pobudza trawienie. Ten aromatyczny napój poprawia koncentrację i sarwność umysłu. Ponadto ułatwia schudnięcie oczywiście należy ją pic w umiarkwanych ilosciach! 12. Olejki eteryczny doskoanle poprawiaja ogólne samopoczucie. Kiedy poczujemy nagły przypływ głodu, wystarczy skropić chusteczkę 3-4 kroplami olejku lawendowego lub wlać je do lampki zapachowej i głęboko wdychać. To wzmocni nas system nerwowy. Doskonale tez działa olejek różany, który pobudza procesy oczyszczania organizmu ze szkodliwych substancji. Bardzo pomocny w kłopotach z trawieniem, dolegliwościach żołądkowych i celulicie jest olejek pomarańczowy. Najlepiej jest wcierać kilka kropli tego olejku w skórę brzucha i ud. 13. Witamina C, jeśli dostarczymy organizmowi ok. 3g tej witaminy dziennie , będzie mógł wytworzyć substancje, które pomogą w procesie odchudzania. 14. Ananas to prawdziwy spalacz tłuszczu. Zawarta w nim bromelaina to enzym w znacznym stopniu ułatwiający spalanie tłuszczu. Przed obfitym posiłkiem warto więc zjeść plaster świeżego ananasa. 15. Pietruszka pobudza trawienie i oczyszca organizm. Warto więc jak najwięcej potraw posypywać choćby niewielką ilością tego aromatycznego zioła. Listki pietruszki żute od czasu do czasu łagodzą głód i odświeżają oddech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie bardzo ciekawe, duzo wskazówek znajduje sie w tym tekscie i rzeczy o których nie miałam pojecia:) A ja dzisiejszy dzien zaliczam do straconych i beznadziejnych, normalnie siąśc i płakac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sporo zjadłam ale nie mam zamiaru sie głodzic mam pytanie czy po odchudzaniu miałyscie problemy z okresem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety lecze sie do tej pory, kiedys schudłam bardzo duzo kg i od tego momentu sie zaczęło, teraz biore tabletki:( Boje sie żebym i tym razem nie narobiła sobie jakis szkód, bo w tej chwili nawet malutka utrata wagi rzedu 3 kg powoduje u mnie zanik i musze sie faszerowac tabletkami. No zobaczymy jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziekuje bogu za to ze nic mi sie nie stało jak schudłam 13kg bo nie miałam okresu przez 2 miesiące tylko i sam wrocił dlatego boje sie chudnąć , jak ja sie cieszyłam jak go dostałam . Wole miec te swoje kilogramy (bo nie jest tragicznie) i byc zdrowa niz stwarzac nowe problemy , schudłam przez ostatni miesiąc 3 kg i jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety nie wrócił samoistnie, musiał go wywołac lekarz, miałam robione badania i niby sa dobre, hormonów mam tyle ile powinnam miec, miałam robione usg jajników i jest ok. Ale nie bede ukrywac że sie boje zeby znowu sie nie namieszalo. jestem dobrej mysli:) A schudnac przeciez musze bo inaczej wpadne w jakas depresje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna Daj spokój-Takie grubaski wielkie chodza po ulicy i nic sobie z tego nie robią...(bo po co? jak komuś sie nie podoba niech sie nie patrzy.Tak wogle dziewczyny to wychodzi na to ze macie całkiem zgrabne łydki i uda tez nie najgorsze...a zbyt chyda łydka tez dobrze nie wygląda-a taką ma ola kwasniewska i wogle mi sie nie podoba.(za mało umieśniona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w łydce jakies 37 cm i to wcale nie jest mało bo jestem niziutka, udo 57:( może to by i było nie duzo na osobie która ma przynajmniej 165 a ja mam jakies 159 cm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×