Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schne Gesichzge

Włosy kręcone-ich codzienna pielęgnacja,fryzury etc..

Polecane posty

Gość klaudzia
hej ja tez mam kręcone włosy...:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti224
Hej dziewczyny! Miałam kiedyś pięknne kręcone włoski, ale zachciało mi się odmiany i zaczełam je farbowac, teraz moje włosy są tak strasznie przesuszone ze prawie się nie kręcą i są suche jak pieprz, próbowałam już wielu sposobów: maski, tony odżywek, maseczki z oliwy z oliwek, ale niestety nic nie pomaga, jedynie co mi troche pomaga to jedwab w płynie, ale to i tak za mało, zastaawiam sie teraz nad kupnem zestawu CHI Curl do włosów kreconych FAROUK, czy któraśz was miała te kosmetyki i może mi coś o nich powiedzieć??? bardzo prosze o pomoc!:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie próbowałam CHI Curl, ale myślę, że warto bo ogólnie preparaty z CHI czy biosilka są perfekcyjne. Ja używałam tak jak ty normalnego jedwabiu do włosów, nie zadawalało mnie ejdynie, że jak naniesłam blisko skóry to robił mi się łupież i swędziała mnie głowa. Wiesz na suche włosy jest dobry olejek rycynowy - tylko uprzedzam, jest bardzo tłusty, ale myślę, że możesz nałożyć raz na tydzień albo nawet dwa razy. Kup sobie też siemię lniane, tylko całe ziarna - NIE ZMIELONE! i weź 2 łyżki siemienia do jeden szklanki wrzącej wody i spróbuj to zagotować tak by zrobiła się konsystencja żelu. Potem to odcedź i nałóż na włoski. Po jakiejś godzinie spłucz. Konstytencja ta nie wygląda zbyt rewelacyjnie, ale za to jest naprawdę dobrym preparatem. A co do masek i odżywek, to ja na Twoim miejscu nie używałabym ich tyle Wiem z własnego doświadczenia, że tak naprawdę nie pomagają zbyt wiele, a włosy niszczą. Wybierz sobie jedną maskę którą uwazasz za najlepsza i stosuj raz na jakiś czas, a po umyciu włosków dodaj na włosy odżywkę bez spłukiwania(dobrze ejst dolać do tej odżywki oliwę z oliwek i wymieszać) - napewno nie chemikuj zbyt wiele na swoich włosach. Myślę, że podcięcie włosków też by dało jakieś rezultaty. Nie wiem czy skorzystasz z moich rad i czy przyniosą jakieś korzyści. Pisałam to co wiem z własnego doświadczenia, ale tak napawdę włosy kręcone nigdy do końca nie będą nawilżone. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ursulamu
WITAM DROGIE PANIE. CZYTAM TE WASZE POSTY I ZDECYDOWAŁAM SIĘ WYPOWIEDZIEĆ SIĘ NA TEMAT PIELĘGNACJI KRĘCONYCH WŁOSÓW. MUSZĘ WAM POWIEDZIEĆ, ŻE WIEM ILE PRZESUSZONE KRĘCONE WŁOSY MOGĄ SPRAWIĆ PROBLEMU. NAJBARDZIEJ ZAWSZE DENERWOWAŁO MNIE TO, ŻE SIĘ STRASZNIE PUSZYŁY I NIE BYŁO WCALE WIDAĆ PIĘKNIE SKRĘCONYCH LOKÓW TYLKO JEDEN WIELKI PUCH. ALE TE WSZYSTKIE PROBLEMY TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ. TERAZM MAM ŚLICZNE, BARDZO NAWILŻONE LOKI.. WŁOSY, KTÓRE SĄ GŁADKIE W DOTYKU I POZBAWIONE ROZDWOJONYCH KOŃCÓW. ZAWDZIĘCZAM TO ŻMUDNEJ ACZKOLWIEK SKUTECZNEJ "TERAPII " JAKIEJ PODDAŁAM MOJE WŁOSY I SKÓRĘ GŁOWY. ZACZĘŁAM OD WZMOCNIENIA ICH CEBULEK ..POLECAM TABLETKI VITAPIL(DOSTĘPNY W APTECE ZA OK 40 ZŁ)-- JAK DLA MNIE REWELACJA... KUPUJE JE RAZ W ROKU W OKRESIE JESIENNO- ZIMOWYM BO WTEDY MOJE WŁOSY MAJĄ TENDENCJĘ DO WYPADANIA... I NAPRAWDĘ WIDZĘ EFEKTY, BO PO JAKIMŚ TAM SKRZYPIE CZY SKRZYPOWITACH NIE WIDZIAŁAM ŻADNYCH. DO TEGO WSPOMINANY OLEJ RYCYNOWY- RAZ W TYG NIE CZĘŚCIEJ, BO MOŻNA SOBIE NAROBIĆ KŁOPOTU Z PRZETŁUSZCZAJĄCYMI SIE WŁOSAMI. JA ZAWSZE MOCZĘ GŁOWĘ CIEPŁĄ WODĄ...ROZCIERAM OLEJ W DŁONI I WMASOWUJĘ WE WŁOSY.. POTEM NAKŁADAM REKLAMÓWKĘ NA GŁOWĘ NA TO WEŁNIANĄ CZAPKĘ I TAK CHODZĘ SPAĆ...ALBO CZASEM SUSZARKA W DŁOŃ I NAGRZEWAM CAŁY KOMPRES.... PO PEWNYM CZASIE REGULARNEGO STOSOWANIA ZAUWAŻYCIE EFEKTY ... TYLKO UWAGA..NIE POLECAM TYM, KTÓRYM PRZETŁUSZCZAJĄ SIĘ WŁOSY, PO DRUGIE OD OLEJKU WŁOSY ŚCIEMNIEJĄ TROCHĘ... A RACZEJ POWIEDZIAŁABYM, ŻE KOLOR STAJE SIĘ INTENSYWNIEJSZY, PO TRZECIE NA POCZĄTKU MOŻE WAM WYPAŚĆ WIĘCEJ WŁOSÓW PRZY MYCIU..BO OLEJ WYRZUCI WŁOSY OSŁABIONE I ZNISZCZONE- ALE BEZ OBAW NIE ZOSTANIECIE ŁYSE. OLEJ TRZEBA DOBRZE ZMYĆ Z GŁOWY... NAJLEPIEJ BARDZO CIEPŁĄ WODĄ I SZAMPON..BEZ NIEGO ANI RUSZ!! DO TEGO PRZESTAŃCIE UŻYWAĆ SZAMPONÓW KUPOWANYCH W ZWYKŁYCH SKLEPACH. JA W KWIETNIU TAMTEGO ROKU ZA NAMOWĄ FRYZJERA ZAKUPIŁAM SOBIE 1,5 L SZAMPON LOREAL DO WŁOSÓW KRĘCONYCH. MAM TĘ BUTLĘ DO TEJ PORY..I JESZCZE NIE ZUŻYŁAM NAWET POŁOWY..JEST NIESAMOWICIE WYDAJNY...KUPIŁAM GO ZA NIECAŁE 60 ZŁ.. I TAK SOBIE MYŚLĘ, ŻE TO BYŁ INTERES MOJEGO ŻYCIA..BO PRZEZ TEN ROK WYDAŁABYM MNÓSTWO PIENIĘDZY NA SZAMPONY..PRZY MOJEJ CZĘSTOTLIWOŚCI MYCIA GŁOWY..A EFEKTÓW NIE MIAŁABYM NA PEWNO TAKICH JAKIE OSIĄGNĘŁAM. Z TEJ SERII UŻYWAM PRAKTYCZNIE WSZYSTKIEGO CZEGO SIĘ DA... JESTEM POSIADACZKĄ SZAMPONU, ODŻYWKI- TEŻ 1,5 L, MASKI, KTÓRA JEST REWELACYJNA I KREMU DO UKŁADANIA WŁOSÓW(ZAMIAST PIANKI, CHOCIAŻ O TYM CZEGO UŻYWAM ZAMIAST PIANKI ZA CHWILĘ). SERIA NAZYWA SIĘ : MATRIX Loreal CURL LIFE.... CHCIAŁAM TYLKO DODAĆ, JEŚLI KTÓŚ BĘDZIE ZASTANAWIAŁ BĘDZIE SIĘ NAD KUPNEM ODŻYWKI BĄDŹ MASKI - POLECAM MASKĘ!!! http://estyl.pl/sklep/customer/search.php?substring=matrix&gclid=CM-nir62sJMCFQFOMAodt0qFLA NA TEJ STRONIE NA DOLE MACIE TE PRODUKTY...MOŻNA JE KUPIĆ NA ALLEGRO, JA KUPUJĘ W SKLEPIE FRYZJERSKIM. NIE CHCĘ TU ROBIĆ REKLAMY ALE JA JESTEM ZADOWOLONA BARDZO Z TYCH PRODUKTÓW..W OGÓLE MUSZĘ PRZYZNAĆ SIĘ, ŻE NA PUNKCIE MOICH WŁOSÓW MAM HOPLA I DŁUGO SZUKAŁAM KOSMETYKÓW ODPOWIEDNICH DLA MOICH WŁOSÓW. NIGDY NIE SĄDZIŁAM, ŻE JA MAM TAK KRĘCONE WŁOSY DOPÓKI NIE ZACZĘŁAM ICH ODPOWIEDNIO NAWILŻAĆ..BO SEKRET PIĘKNYCH LOKÓW TKWI WŁAŚNIE W NAWILŻENIU WŁOSA. TAM KTOŚ WCZEŚNIEJ PISAŁ, ŻE MIAŁ PIĘKNE WŁOSY DOPÓKI ICH NIE POFARBOWAŁ... JA 3 TYG TEMU TEŻ ZROBIŁAM TEN BŁĄD- CHOCIAŻ UŻYŁĄM ZMYWALNEGO CZEGOŚ TAM... I MOJE WŁOSY STAŁY SIĘ NIE MIŁĘ W DOTYKU..PRZESTAŁY SIĘ UKŁADAĆ W LOCZKI A MIAŁAM JEDYNIE NA GŁOWIE POFALOWANY PUCH... WYSTARCZYŁY 3, 4 MYCIA I JEST TAK JAK BYŁO WCZEŚNIEJ. CO DO WSPOMIANEJ ALTERNATYWIE PIANKI POLECAM PANTENOL(TAKA PIANKA NA POPARZENIA), PRZECZYTAŁAM O TYM GDZIEŚ NA FORUM..POSTANOWIŁAM SPRÓBOWAĆ I JESTEM POD WRAŻENIEM. WŁOSY STAŁY SIĘ LŚNI ĄCE JAK NIGDY DOTĄD... I PRZYNAJMNIEJ PANTENOL NIE ZAWIERA ALKOHOLU I TAKICH TAM CO WYSUSZA WŁOSY... PANTENOL TO PROWITAMINA B5(D-PANTENOL)... SPRÓBUJCIE KOSZTUJĘ OK 17 -20 ZŁ!! TYLE CHYBA RAD Z MOJEJ STRONY.... EFEKT..NAWILŻONE, BARDZO DELIKATNE W DOTYKU LOKI, ZERO POBLEMÓW Z ROZCZESYWANIEM ( TO NIE JEST TYLKO MOJA OPINIA, IDĄC TERAZ DO FRYZJERA JUŻ NIE OBAWIAM SIĘ, ŻE DOSTANĘ BURĘ, ŻE MAM WYSUSZONE WŁOSY, ROZDWOJONE KOŃCÓWKI.... CHODZĘ DO FRYZJERA RAZ NA 6 M-CY I NIE ZNAJDZIE U MNIE ROZDWOJONYCH KOŃCÓWEK PO TAKIM CZASIE--ALE TO ZASŁUGA OLEJKU RYCYNOWEGO)... NIE OBCIĄŻONE NIEPOTREZBNYMI KOSMETYKAMI(MAM TU NA MYŚLI BIOSILK I TAKIE TAM JEDWABIE) NIE BYŁAM Z NICH ZADOWOLONA.. WŁOSY SZYBKO SIĘ PRZETŁUSZCZAŁY, DO TEGO JEDWAB JEST ZA CIĘŻKI DO WŁOSÓW KRĘCONYCH..MI SIĘ PO NIM WŁOSY PROSTOWAŁY A NIE SKRĘCAŁY. TAK HAOTYCZNIE TU TROCHĘ SPISAŁAM TO WSZYSTKO ..ALE NIC TO...JAKBY CO SŁUŻĘ RADĄ... A JESZCZE JEDNO..UŻYWAŁAM TEŻ WAX'U- SWEGO CZASU .. RZECZYWIŚCIE DOBRY BYŁ... ALE PANTENOL TEŻ ZAWIERA WOSK... I W POŁĄCZENIU Z OLEJKIEM DAJĘ LEPSZE EFEKTY I STARCZA NA DŁUŻEJ. OLEJEK KOSZTUJE OK 6-8 ZŁ(JA ZAWSZE KUPUJĘ DUŻĄ BUTELKĘ 100 ML I STARCZA MI NA BARDZO DŁUUGO) ... JEŚLI KTOŚ NIE ZDECYDUJE SIĘ NA ZAKUP SZAMPONÓW I INNYCH WYMIENIONYCH PRZEZE MNIE RZECZY -- RADZĘ CHOCIAŻ SKORZYSTAĆ Z OLEJKU..BARDZO POPRAWIA STAN WŁOSÓW.. A CO DO SZAMPONÓW TO NAPRAWDĘ SIĘ OPŁACA JE KUPIĆ. ZA 1500 ML PŁACISZ POWIEDZMY 60 ZŁ...ZA 200 ML(CZYLI TYLE ILE W STANDARDOWYM SZAMPONIE KUPOWANYM W SKLEPIE) WYCHODZI CI 8 ZL... A STARCZA NA PEWNO NA DUŻO DŁUŻEJ..JEST TAK WYDAJNY PONIEWAŻ JEST GĘSTY..WYSTARCZY MAŁA KROPLA BY ZAPIENIŁO CI CAŁĄ GŁOWE..NIE TAK JAK W SZAMPONACH TYCH Z SUPERMARKETÓW. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annieee
niestety ciężko się czyta i na przyszłosć proszę wszystkie furomowiczki o nie pisanie z użyciem caps-locka, bo tu nie trzbea krzyczeć;D;p Co do treści-bardzo użyteczna i słuszna. Naprawdę wiele można się dowiedzieć.Co najważniejsze jeśli chcemy mieć piękne loczki należy wprowadzić w życie te rady. Ja nie mam problemu ze swoimi włoskami. tylko muszą być odpowiednio pocieniowane. Ale bardzo chciałabym pofarbować włosy i boję się, że przez to przestaną się kręcić. Proszę odpiszcie czy może się tak zdarzyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paślaczek.
Witam wszystkie zakręcone ;)! Mam (mały) problem, w tamte wakacje ściełam sobie włosy na dosyć krótko, tak, że po obu stronach było widać uszy i miałam grzwkę. Teraz włosy odrosły mi i się kręcą (co prawda zawsze się kręciły, ale kiedy mam dłuższe bardziej się kręcą), ponadto moja głowa wygląda ja snopek siana. Doradźcie mi - jaki szampon i odżywkę powinnam stosować i jak podciąć sobie włosy (nie chcę ścianać z dlugości), aby lepiej wyglądały? Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kawałek moich włosów: http://grono.net/gallery/photo/50168798/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo5okl7rmc
rro70djnypz7yprf moq7h3lx07djo97 46uazbgf6it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulafr
pamietajcie wlosy krecone czy kedziezawe to włosy z gatunku suchych. zawsze sie puszą wiec niewolne ich rozczesywac w ciagu dnia ,czeszemy je tylko po umyciu jak sa jeszcze mokre,niemorzemy ich suszyc syszarka bo to nadal je wysusza i jeszcze bardziej zardmuchuje,mozna je suszyc przy uzyciu dyfozora.nałozyc trzeba odpowiedni kosmetyk i podusic je sciskaja w dłoni (kosmetyki : raczej nie pianko bo po jakim czasie nieutrzymuje wł spre zystych, sa kremy i fluidy one utrzymuja skret i jedrnosc,elastycznosc ,sprezystosc,i trzyma loka w całosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poplątana
Witam. Ja również mam "kręcone" włosy. Kręcone w cudzysłowiu bo nie wiem czy mozna je tak nazwac. Powiedzialabym raczej ze poplątane. Myję głowe wieczorem, rozczesuje wlosy na mokr, nakladam pianke i klade sie spac. Rano znow nakladam pianke i wygladaja jak nieuczesnane, poplatane a nie krecone. Mam wlosy dosc dlugie i kreca sie nie od samej gory tylko tak od wysokosci ucha. Co radzicie uzywac zeby podkreslic ksztalt lokow? zeby byly bardziej sprezyste? Zauwazylam ze po dluzszym stosowaniu pianki robia sie rozflaczale. Prosze pomozcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia5
hej do dziewczyny która mówiła że ma poplątane włosy.. Hej no ja też zazwyczaj tak mam jak wstane rano że mam poplątane... Z rana .. To norma.. Jeżeli chcesz mieć lepsze loki.. to myj głowę z rana.. Ja używam np. rzelu trochę jeszcze na mokre włosy... A suszarką teraz nie suszę tylko po umyciu.. układam je rękoma.. Od końców do głowy.. zaciskająć pięść na końcu.. i roztrzepuje je troszeczkę żeby nie były oklapnięte.. A póżniej pozwalam im samym wyschnać.. FAKT FAKTEM TRZEBA WCZEŚNIEJ WSTAĆ... Ale "żeby być pięknym trzeba cierpieć.." I wszyscy mówią że chcą mieć takie włosy jak Ja..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poplątana
ehh.. no tez tak robilam.. ale wlasnie o to chodzi ze zeby mi same wyschly to trzeba z 2 godz, poltorej najmniej.. ale ja mam dosc daleko do skzoly (jakies 30 km) i wstaje o godz 6 rano gdy mam na 8.. :/ dlatego pytalam czy sa jakies kosmetyki zeby na suche wlosy dac,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justulek86
Wiaj! moim skromnym zdaniem pownnaś nałożyć po myciu na godzinkę jakąś maseczkę na włosy. Po spłukaniu osuszyć włosy ręcznikiem i nałożyć na całą ich długość wosku do włosów i czekać by były suche, wówczas można położyć się spać. Z rana odświeżyć włosy małą ilością wody (tak aby rękę trochę zmoczyć). A następnie jeszcze troszkę wosku wgnieść we włoski i gotowe;))) myśle, że to powinno pomóc Twoim włoskom:) pozdrawiam! Ps.daj znać czy pomogło POPLĄTANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poplątana
dziękuje.. spróbuje i napewno dam znac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justulek86
Więc czekam;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justulek86
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że wosk to nie dobry pomysł, bo przecież po nim włosy nie wyglądają naturalnie tylko są sztywne jak druty i to wygląda sztucznie, ja bym bardziej polecała jakąś odżywkę do włosów kręconych bez spłukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poplątana
właśnie... bo po wosku mam takie jakby tluste.. wiec sprobuje z odzywka.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santasamanta
a ja kupuje taka do prostowania , ale zamiast prostowac ja ugniatam rekami loki . i sa fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam kręcone:-) Kiedyś ich nienawidziłam, ale teraz juz je lubię;-) Chyba od momentu, jak nauczyłam się je układać:-P Co prawda, nie zawsze ułożą się perfekcyjnie, bo to chyba zależy też od pogody, wilgotności powietrza (czasem włoski są bardziej oklapnięte, czasem ładnie uniesione), może nawet od dnia cyklu;-) W każdym razie myje włoski co drugi-trzeci dzień. Układam je zawsze rano, nigdy nie chodzę spać z mokrymi, bo wtedy po wstaniu z łóżka mam siano i każdy jest powywijany w inną stronę... Zawsze rano moczę włoski (jeżeli nie jest kolej na mycie;-) ) --> czyli \"ugniatam\" je dłonią zmoczoną w wodzie, następnie osuszam ręcznikiem i wgniatam żel - zwykły Loreala albo z serii Got 2 B, nigdy do włosów kręconych, bo uważam, że takie kosmetyki często niestety wysuszają włosy:( Przynajmniej te, które do tej pory używałam:( Następnie zostawiam włosy do wyschnięcia przez ok 30 - 40 min, a na koniec podsuszam chwilę dyfuzorem i... finito :-P Moim problemem jest natomiast co innego... od zawsze mam kręcone włosy i trochę mi się już znudziły;-) Zwykle noszę je rozpuszczone, ale chciałabym coś zmienić. Zastanawiam się nad wyprostowaniem, tylko trochę się boję, czy potem jak będę chciała wrócić do kręconych, to czy będą w takiej formie jak teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santasamanta
Ja robie czasami prostownica...To na raz, bo jak wilgotno to sie zaraz kreca...a mieszkam w UK a tu klimat ..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeżeli chodzi o farbowanie, to ja mam dużo lepsze włosy po farbowaniu:-) Jak mam odrosty, to się w ogóle nie chcą układać;-) Farbuję na kolor zbliżony do naturalnego, czyli brąz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annieee
ja mam obecnie pofarbowane włoski na brąz..jestem z nich mega zadowolona!! wlosy się ślcznie układają, mam jeszcze grzywkę na skos, ale tą prostuje czasami. J a bym nie polecała prostowania włosoów kręconych na stałe, lepiej wyprostować sobie od czasu do czasu;) Włosów kręconych nam zazdroszczą, bo proste mają wszyscy, dlatego moim zdaniem lepiej pozostać przy swoich naturalnych. I pamiętajcie dziewczynki najważniejsze jest dobre nawilżanie włosów, bo inaczej będzie SIANO, takim przykładem jest moja kumpela,która nie chce zainwestowac w dbałośc i włoski, no i jest siano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luuula
Najlepsza pielęgnacja włosów kręconych? ha :D a więc... - jeżeli posiadasz kręcone włosy tuż przed umyciem je rozczesz, po umyciu nie zwijaj w "turban"!! Włosy się wtedy bardzo niszczą (kręcone) no i brzydko wyglądają. włoys powinno się "wgniatać" ręcznikiem, układają się wtedy ładne loczki, włosów nie rozczesuj!!! - Myj szamponem do pielęgnacji fal i loków Nivea - tuż po umyciu wcieraj we włosy niewielką ilość pianki do włosów kręconych, również Nivea - od czasu to czas ugniataj je do góry, ślicznie się układają, loki są błyszczące i sprężyste :) a gdy rano fryzura nie jest już taka jak była wieczorem, polecam rozczesanie włosów i wgniatanie w nich wody, a raczej zmoczonymi wodą dłoniami :) fryzurka odżywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszanecka
hej dziewczyny:) gdyby nie wy to pewnie do tej pory prostowalabym wlosy:/ i niszczylabym jee.. a teraz pokochalam je jak chyba wiekszosc z Was:P dzieki:) ale mam pytanie. czy wam tez tak masakrycznie wychodza wlosy przy myciu? TONAMI. niedlugo bd lysa... i czy mozna uzywac odzywki bez splukiwania rowniez doraznie w ciagu dnia? prosze o odpowiedzi:) pzdr wszystkie panie loczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprężyna
Więc...Na noc zarzucam je do tyłu,łapie podnosząc do góry i u góry lekko spinam dużą spinką z szerokimi ząbkami...niewiem jak to dokładnie napisać,próbujcie...A rano lekko zwilżam końcówki czasem wodą potem mgiełką...Wtedy nie musze ich codziennie myć,bo tego sobie nie wyobrażam a czytałam że niektóre z was tak robią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprężyna
Używam grzebienia z szerokim rozstawem zębów polecam(można kupić w rossmanie) Rozczesuje je tylko i wyłącznie po umyciu i to po spłukaniu szamponu i jak już nałożę maske...potem po godzinie spłukuje moje odżywki,maski(Do suchych,zniszczonych i nie podatnych na układanie) itp ale nie głową do dołu bo znowu by się splątały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprężyna
A i od urodzenia mam kręcone włosy blond...Swojego czasu chodziłam w intensywnie czerwonym odcieniu i wcale nie zepsuło Mi to włosów ani skrętu...Niestety zachciało Mi się wrócić do blondu i każdy doradzał Mi co innego więc w chwili irytacji użyłam dwóch rozjaśniaczy,spaliłam tylko wlosy i mam pomarańczowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprężyna
Więc na krytyczny stan włosów polecam kuracje z cementem..nie jest tania ale dużo eksperymentów za mną i świetny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylacze sie do dyskusji.Tez mam krecone ale nie az tak;/ musze sobie pomagac na suche nakladam zelu potem susze lekko;/ ale to jest raczej efekt dziwny;/ moje to wielkie saino;/ chcialam zapuszczac ale rozdwajaja mi sie;/ nawet sobie ostatnio sama podcialam, z nudow;p hehe Ale niemoge zapusiic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×