Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

Gość szpakowaty7
A Jez sie zgadza na te internetowe dyrdymalki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpakowaty7
Ide po atlas, nie mam pojecia gdzie to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeż jest fajny facet.Jakoś nie protestuje.Pozatym to on udzielał mi korepetycji z kompa, więc teraz wypija piwo, którego sam nawazył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpakowaty7
Niedaleko Bedzina i Sosnowca.... dobrze sie wieczor zaczyna. Otwieram buteleczke Boschendal Sauvignon Blanc 2002. Jest juz schlodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpakowaty7
Poczekaj chwile... pomoge tu szybko komus z listem angielskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpakowaty7
Na ostatnim wyjezdzie do Singapuru kupilem 1kg zielonej i 2kg jasminowej. Nie wiem czemu az tyle. To mi wystarczy na 10 Lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladne kwiatki, pijecie :D..........to ja tez moze wypije delikatnego drinka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpakowaty7
Podzielisz sie z nami swoja definicja 'delikatnego' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne.................50 gram zubrowki, 5 kostek lodu i 200 gram soku jablkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpakowaty7
Brrr. To cos takiego jak 'screwdriver'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpakowaty7
W moim winku mozna wyczuc truskawki, maliny i jagody. I co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawki lubie w koktajlu mlecznym, maliny w herbatce, a jagody w pierogach, albo wszystko z cukrem i ze smiatana :D...............tak na powaznie, to za alkoholem nie przepadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko nadążyć za wami nie mona :)) jak wiatr witam cie .. i nie tylko :)) rownież innea panie , ktore wraz ze mna dziś tu dołączyły . Ktos pytał o szpinak .. to ja to ja miałam go na obiadek :) mniam .. uwielbiam to zielę , a tak w ogole to taka ,,zielasta ,, baba jestem. Trochę sałaty , pokrzywy , szpinaku i zielona herbatkę na popitkę .Powiedzcie mi dlaczego tu w sieci przewazaja ludzie ze Ślaska ?? matko czyzby pomorzanie tacy zapracowani byli ?? ha ha A teraz zyczcie mi smacznego bo wcinam .. oczywiscie nic inego jak sałatkę z tuńczykiem i oliwkami :)) reka w góre kto ma chęć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto by nie lubił truskawek .. och .. w pyzach , w koktajlu , ze smietaną i na ,surowo ,, też . Minie trochę czasu niz wszystkie Was spamiętam ... juz się za glowę łapię bo moja skleroza jest straszna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxmara, hej 🖐️, jesli chodzi o truskawki, to ja je jeszcze lubie maczane w goracej czekoladzie, a tak juz naprawde uwielbiam je z niebieskim serem, mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she ..ale jaja .. to rzut beretem .. jestem z Lęborka :)) jak miło uff kamień z serca 🌼. Dawaj miseczke podzielę się sałatką :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wiatr .. powaznie ?? tej kompozycji nie próbowałam .. hm zawsze sie czegoś człowiek nauczy .. ha ha :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxmara🌻ja kiedys często do Choczewa jeździłam na piwaki,znasz na pewno tę miejscowość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxmara, jasne, truskawki lub slodkie winogrona, niebieski ser (ja preferuje te pikantniejsze i do tego krakersy)..............dla mnie niebo w gebie :D, a jaki afrodyzjak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam kiedyś byćksiężniczką
Witam wszystkich serdecznie. Coraz więce milych osób. Ja jestem z północnego zachodu kraju. Chyba jako jedyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no no no Wy tu o takich smakołykach a ja wrócilam wlasnie z joggingu:) Teraz popijam jakąs blleeee oblesna herbatke:( nie chcem ale muszem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam być ksiezniczką, to jakies okolice Szczecina ? Co tam szpinak. Dojrzałe pomidory, świeża bazylia, oregano, mozarella lub feta,kilka kropel najlepszej oliwy.......poezja, ale dopiero po słodziutkich, soczystych truskawkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam kiedyś byćksiężniczką
Kobieto 33 trafiłas prawie w 10. To Szczecin . Żmijo,czyżby odchudzanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she ba .. kto by nie znał tych okolic . sma w czasach szkolnych tam biwakowałam .. fajnie ,ze jest ktoś z moich stron :)) Żmija .. ha ha przyznaje jestem żarlokiem .. ale jadam to co nie tuczy. Sałatki przede wszystkim 🌼 mniam. kobieta czytasz me mysli .. mozarella i pomidorki to jest duet . Wczoraj posadziłam bazylię ... mam nadzieję ze wyrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×