Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

marzka. Idź do fryzjera, kup sobie coś extra, albo załóż coś, w czym najbardziej Cię lubiał, skrop się najlepszymi perfumami. Jednym słowem zrób się na bóstwo i pokaż strupowi, że dajesz rsdę bez takiego du...a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie !!! Rzucam fajki. Dziś jestem drugi dzień na Tabexie. Najgorsze przedemną. W poniedziałek muszę odstawić definitywnie. :( Pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka
ale pogoda leje....Mea co jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wszystko w porządku :) Dziękuję dziewczyny 🌼 Jakiś przejściowy dół mnie dogonił czy cóś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również gratuluję 🌼 Jestem...jestem... Brak czasu na wszystko wpędza mnie ostatnio w doły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi dzień bez papierosa !!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Mea dzięki kochana. Palić sie po tych pigułach nie chce, nie ma głodu, ale walą na psyche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeci dzień bez papierosa !!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Mea dzięki za pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka
cześć dziewczyny! Dawno mnie tu nie było.... Dasz rady z tym nałogiem kobietko, trzymam kciuki, trzeba byc tylko konsewentna w tym niepaleniu!!!!! Pozdro dla wszystkich pozostałych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko mam nadzieję, że się nie gniewasz za rozmowę z Jeżem. Apropos bardzo ją mile wspominam;) Cosma a Ty gdzie? Skąd łapką kiwasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie z domu klikam . Ale mam luz blues. Synalek na drugim końcu Polski, high live czy jakoś tak to brzmi. Doceniam uroki instytucji babci i dziadka. Dziewczyny daję sobie tydzień na zrzucenie 2kg, ale najpierw opróżnię lodówę z czekolady ;) . Kobieto33=> kryzys minął? Mea_=> Białka Tatrzańska? Możesz rozwinąć temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka
Kryzys znowu wrócił......szok, jak on mnie potrafi ranić, spotkanie totalna klapa, rozmowa ...po co ja z nim gadałam???? czy ja nigdy nie naucze sie byc twarda jak głaz. jedno słowo jego- "ciężko mi bez Ciebie" a teraz znowu ryk. Jak można być taką głupią babą jak ja???? Pomocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzka to normalne . Facet gra na Twoich uczuciach, nie daj się kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka
ja tego wszystkiego nie zniosę, boze zanudzam was tymi swoimi bzdetami.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zanudzasz , samo życie. Ja mam teraz takie nudy,że nie mam czym zanudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka
zazdroszcę Ci Cosmo, takiej pogody ducha i wytrwałości, jak ja bym tak chciała, pokazac mu na co mnie stac pokazac mu ze jestem szcęsliwa bez niego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×