Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

Zapomniałam o ... Jasini \"Raj\" i muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku. Dziewczyny do pracy wracam już w poniedziałek :( Strasznie szybko zleciały te 2 tygodnie :( Kobietko zaręczam Ci, że moja praca to nic specjalnie ciekawego, zapytaj zresztą cosmy. Mój mąż za plusa dziękuje. Uśmiechnął się przy tym szelmowsko ;) Cosma... a moja opalenizna...:(... od rana się drapę wściekle i już na plecach mam \"jaskrawo\" białe plamki. Kurcze...myślałam, że choć raz przez dłuższy czas nie będę blada.....Łeeee.... Pozdrawiam wszystkie 🌼 P.S. Idę pokrzątać się z mężem po mieszkaniu, bo nie mogę się do końca rozpakować. Tyle tego.... Ło matko....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę Mea_ zdradzać Twoich tajemnic, zresztą sam fakt,że latasz w te i z powrotem z pewnoscią nie jest nudny. no może rozłąka z rodziną, to rozumiem bywa bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea_ prowadziłyśmy z kobieta dyskusję dotyczącą naszej życiowej stagnacji w ostatnim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź ją wypędź do fryzjera, bo zarosła. Trzeba dbać o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co z tym fryzjerem? Myślałam, że odgadłyście moje myśli... Wybieram się do fryzjera i wybrać nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stagnacja... Ja miałam okres poczekalni wręcz. Kicha? Przybliżcie wnioski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea_ => najgorsze ,że jak się coś chce i nie chce Tak dygresyjne=> GOETHEGO czytujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea, na przykład : wiem, że musze, albo powinnam coś zrobić. I na wiedzy sie kończy. Nic kompletnie mi się nie chce. Na nic nie mam ochoty. Nic mnie nie cieszy. Kicha i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas juz nic tu na topiku nie zdziwi, w realu to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za duzo wolnego czasu mam. Ja chcę do pracy. Nienormalna jakaś jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goethe moja dawna sympatia...sentyment pozostał. No i jeszcze Camus oczywiście. Szkoda, że wcześniej nie byłam rozmowniejsza, ale poczytałybyście ciekawe życiowe wnioski. Zastanawiam się czy to kwestia naszego wieku, że za dużo się myśli? Ciągle coś jest nie tak, ciągle jakieś wątpliwości, przemyślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosma - zamień się ze mną!!!!!!!!!!! PLEASE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wzięłam się na sposób. Myślę o problemach innych, nie wgłębiam się w siebie, nie czuję. To chyba jakas wegetacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę ,że nienormalna jestem, a dopiero odliczałam dni do wolnego w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietka z tym niechceniem miałam tak nie dawno. Dokładnie wiem co masz na myśli. Myślę, że to minie, ale przypuszczam, że powróci... To tak się pojawia od czasu do czasu... My kobietki jesteśmy za wrażliwe chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×