Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

Chwilowo z ryczących zrobiła się trójeczka... Chyba, że Emil zawita na stałe ;) Cześć dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka
hej dziewczynki, co tam u was jak minął dzień??? W pracy nawał obowiązków ale dobrze , jakoś sie trwa!!!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć marzka. Fajnie, że się odezwałaś. Myślałam, że znikniesz jak parę innych postaci. Dzień dziś bardzo ciężki. Miałam wrażenie, że się nie skończy. Ja chcę upał !!! Jak się trzymasz ? Pisz. Wszystkie ciekawe jesteśmy. Nawet Ci wyjawię sekret. W niedziele spotkałam się z Cosmą. I gadałyśmy sobie ciut, ciut o Tobie. Pisz co u Ciebie. Wyjazd odłożyłaś na dobre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna , obecna =>marzka miło Cię widzieć. Ja tez chcę do pracy Stagnacja mnie dobija, ale mam LB - leżenie bykiem Czy wole gg- hmmmm..... badam grunt na razie ;) Mea_ - ale pogrzmiało, nie zdążyłam sie wystraszyć Kobitko Ty w pracy, a Jeż w domu net okupuje jak dzis widziałam hi,hi Wykorzystuje moment gdy Ciebie nie ma .Jak go wciągnie KAFE, to będziecie musili ułożyć sobie grafik. Nic trudnego on przeciez planista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka
No cóż u mnie lekka stagnacja praca, dom, pustka trochę , pogadał am z przyjacółką, trochę podtrzymała mnie na duchu i fajne słowa usyszałam, " nic ci nie radzę bo dobrze jest dawac rady komuś z boku, tylko uważaj żebyś za pare lat nie żałaowała jeszcze kilku zmarnowanych" no tak świete słowa!!!, a tak pewnie było by gdybym dalej tak trwała....... mam nadzieje że bedzie lepiej. Nie mówię ze jutro, czy juz wkrótce lae musi byc lepiej. Dziś tak mówię jednak jestem trochę słaba i często się łamię, ale tym razem sie nie poddam tak łatwo!!! Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka
a z tym wyjazdem narazie tak, odłożony. Plany poszły w las miałam zamiar pojechac do siostry za Ocan na 3 tygodnie, powypoczywac trochę pozwiedzać kilka ciekawych miejsc, siostrzyczka już prawie szczegółowy plan ułozyła, a tu nici, głupi Amerykanie wizy nie dali, i to mnie tez trochę wku...., plany na urlop prawie żadne>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzko=> kiedyś w końcu zniosą te cholerne wizy i nie będzie trzeba przymilać się urzędnikom A przyjaciółka dobrze Ci powiedziała, sama musisz decydować o swoim życiu i podejmować takie decyzje, o których powiesz- były słuszne. Kobietka33=> pewnie już w wyrku. Księżniczka to chyba ma nieciekawą pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja kiedyś uwierzę w siebie? Idę sie z tym przespać, może mnie olśni w końcu - help!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 33
Byłam dziś u lekarza. Dostałam receptę na Tabex. Może się uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 33
Kurcze , a czemu ja pomarańczka jestem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej! kobietko nie zaskakuj mnie. ojej! A wierszyk był w ramach nauki obsługi komputera. Udało sie wkleić to dla mnie sukces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Ktoś tu jeszcze zagląda? Wyjedżam na trochę więc zrobi się tu trochę luźniej!!!! Po powrocie zaraz tu zajrzę. Może jutro , może w niedzielę myślę,że załapię się na jakieś słoneczne promyki. pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka
Witam wszystkie ryczące trzydziesteczki!!! Od dziś dłłłłłłłuuuugggiii weekend jakoś dziwnie, żadnych planów i sposobów na jego sedzenie , troche smutno, ale cóż i tak bywa! A co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej marzko! Ja mam niekończący się weekend już od 24 czerwca. To już ostatnie podmuchy nicnierobienia, więc zamierzam jeszce wyjechać na kilka dni Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka
Hmmm....... samopoczucie jakoś tam jest , ale najgorsze jest to że jutro go spotkam u wspólnych znajomych na parapetówie i właśnie nie wiem jakie wtedy będzie samopoczucie, trochę sie obawiam że się pogorszy. Zaraz ide na siłownie wyładowac złe pokłady energiii i zobaczymy co będzie jutro.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważny dzień dla Ciebie . Nie daj sie marzko ponieść emocjom. Mimo wszystko udanej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×