Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

Gość marzka
to moja nasza wspólna przyjaciółka, choć moja , a jego przeze mnie, jaesteśmy rodziacmi chrzestnymi jej córeczki, wiem że mnie rozumie, i zawsze jest przy mnie w trudnych chwilach, zawsze ale to zawsze moge na nia liczyc takiej przyjaźni każdy może pozazdrościć nigdy jej, ani ona mnie nie zawiodła ale nie potrafie patrzeć na szczęśliwą rodzinę kiedy mi serce krwawi, ona wiem to zrozumie utuli ona jedna, a najbardziej dobiły mnie słowa przez telefon jego oczywiście , zmarnowałaś mi tyle lat.........., szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa => to typowe dla faceta, wzbudzic w Tobie poczucie winy, a potem puścić kantem. Nienawidze takiego postępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tyle lat byłaś z takim chamem ? Masz jeszcze jakieś wątpliwości ? Dziewczyno on Ci zrobił największą przysługę jaką mógł. A do przyjaciółki jedź. Jeśli jest taka jak mówisz, może poczuć, że odstawiłas ją na boczny tor, że z Nią też sie rozstałas. Przyjaźń jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta 33 => dobrze mówi, czujesz sie rozgoryczona, ale jedź, wbrew temu co myslisz, będziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henne sobie zrobiłam. Po tygodniu noszenia jej w torebce. :) Ale brewki to mam za.....e. Przegięłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebys nie wyglądała jak moja wice- o raju. Ja byłam zmuszona zmyć resztki lakieru do paznokci. Kurcze jak mozna się tak zapuścić? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka
kurcze a ja tak sie nastawiłam na dzisiejszy wyjazd brewki wyrególowałam, paznokietki pięknie wprofilowałm umoalowałam i głupa siedzę cały dzien w domu i rozpaczam ale nie mogłam bo czuła bym się tam źle.... narazie nie moge patrzeć na szczęśliwych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej zrobiłaś sie na bóstwo. Patrzenie na szczesliwych ludzi = doskonale to rozumiem tez tak mam czasem. nie ma sprawiedliwości na świecie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosma musimy się częściej spotykać, będzie pretekst, żeby cokolwiek ze sobą zrobić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to,że to prawda. Kobiety nie stroją sie dla mężczyzn - oni tego nie zauwazają, ale dla drugich kobiet(hi,hi) A tak na powaznie , maszkaronom i tak juz nic nie pomoże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka
babskie oko wszysktko dojrzy... tak, a fact nigdy twoich staran nie zauważy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkka
co się stanie jeśli przyjmę o jeden dzień za wczesnie tabletkę anty. poniewaz nie pamietam kiedy skonczyłam opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkka
moje gg to 643960 pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea_ to teraz juz wiesz dlaczego milczałyśmy, a delektowałyśmy się SHUNJI- nawet niezłe stwierdziłyśmy, słodkie , akuratne do delektowania się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil Gliwice 33
Witam piekne Kobietki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil Gliwice 33
Witam Piekne Kobietki :-) i Serdecznie Pozdrawiam z Gliwic Samotny Emil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego samotny? Sam czy samotny ,to jest róznica. Witam serdecznie z Katowic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosma, ja rzucam na dziś kompa. Idę pod prysznic i lulu. Jutro do pracy. Tylko do Jeża się jeszcze poprzytulam. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się ciepło. Ja oczywiscie mam nocke przed kompem, a dokąd ma mi sie spieszyc. kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×