Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

Cosma wziełam urlop na jutro i poniedziałek. Naprawdę już nie daję rady. Nawet odlot ufola mnie nie ożywił. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze widze kobietko,że juz nie dajesz rady. Wreszcie pomyslałas o sobie , co prawda na weselu nie odpoczniesz, ale zawsze to takie urozmaicenie. Na pocieszenie powiem Ci ,że u mnie tez porazka. Z jednej strony dobrze mam tylko goły etat, mnóstwo czasu...... ...... a z drugiej strony hmn..... do tej pory niczego sobie nie odmawiałam...... jak tu życ...... saperka tez mi potrzebna , bo dzisiaj doszło do mojej głoweczki co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami myślę, że mnie nic dobrego za karę, za niewiadomo jakie grzechy i winy nie czeka... Ciągła szarpanina. Tak chciałabym to zrzucić wszystko z siebie. Czasem nawet ciężko oddychać, ale boję się, że mnie wtedy zadepczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qurde kobietko pomyśl sobie o mnie , Ty to przynajmniej masz Jeża, a ja co? Krótkotrwałą namiastkę szczęścia, chociaż to i tak niewiadomo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do mojej starej stopki, jakoś lepiej się z nią czułam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No takie tam. Mieliśmyrazem jechac na pewną imprezę.Najpierw okazało sie, że niemożemy oboje. Impreza jest 800 km od nas. Potem mój dostał wolne ,a ja nie i chce jechac sam. Czy ja jestem nienormalna i czepiam sie, ze mi smutno? Tez bardzo chcalam tam jechać.Zabolalo. Jestem wstretną egoistka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej babki czyżby już jesienne smutki ? Jak to niedobór światła może wpływać na nastroje :D Ja postanowiłam się nie dać melancholii, nie stresować w pracy, cieszyć chwilami z rodzinką i dotrwać do wiosny:) Pozdrawiam was ciepło i przesyłam pozytywne wibracje:) Ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Kobietka jak tam?????????????? Nie zniknęłam...tylko na wszystko brakuje mi czasu, chyba jestem przemęczona i w ogóle... Ja też chętnie załapałabym się na jakąć saperkę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szkoły marsz......................... okropne.................. Zaliczyłam dzis wizyte w Ikei, kupiłam regał do mojej garderoby, zrobiłam w niej wreszcie porzadek i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja muszę na wesele... Strasznie mi się nie chce.Ściskam Was, jak przeżyję, odezwę się. Aha, dziś 19 dzień bez papierosa. Nawet cieszyć mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobawiłabym sie na weselichu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kobietko, jak ten czas szybko mija......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nadejszła wiekopomna chwila... To, mam nadzieję, będzie 20 dzień bez papierosa. Moje włosy doprowadzą mnie kiedyś do cężkiej psychozy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietko to juz 20 dzien ? hmn............ super , najwazniejsze ,że bez skutków ubocznych przyszłam sobie popłakac .......... Trzymajcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zycie takie do dupy..............jest czasem. Kobietko jak było na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ale mam słodkie dzieciaczki w pracy (IV klasa), ciekawe na jak długo? Ale to i tak nie zmienia faktu,że wszystko jest do d.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wchodzę, żeby Was nie dołować.....hmmmm..... a tu widzę i cosma i kobietka w podobnych nastrojach! I kto nam teraz saperkę zaserwuje? Może Jeż a może mój mąż, który jest nieznośnym wręcz optymistą, ale on ma dzisiaj nocny dyżur :( Buuuuu.... A ja jutro lecę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×