Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

w piątek idę na urlop. Na całe dwa tygodnie. W piątek idę do chirurga wyznaczyć datę operacji. W weekend pakowanie. W poniedziałek jak wszystko się uda ( a pewnie nie, jak znam życie ) wyprowadzamy się. NARESZCIE !!! Jakoś już nie potrafię się tym cieszyć, tak jakbym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja :) Kobietko spójrz na Twoja stopkę, przynajmniej realna , w przciwieńswie do mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chlip, chlip :( ( a moze hlip, hlip ?) Jutro biore się w garść. Jak mawiala Scarlet jutro pomyslę, jutro tez bedzie dzień. Kobietko, cosmo duzo ciepełka dla Was przesyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D Opusciła mnie wena całkowicie , ciagle siedze w papierkach i na nic nie mam czasu, ale to dobrze. Praca jest dobrym lekarstwem dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Księzniczko , różne plany nauczania itp......co roku to samo , a potem i tak trafia do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wtorek się przeprowadzamy. Niestety na podłączenie internetu będziemy czekać jakiś miesiąc. :( Jak ja bez Was wytrzymam ? Znów będę Jeżowi pisać, to co ma Wam napisać, i będzie w moim imieniu Wam odpisywał. Od jutra mam urlop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pierwszy od 3 i pół roku. Całe dwa tygodnie.... mycia, szorowania, malowania....rozpakowywania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kobietko, ale przynajmniej się wyspisz mozechoc troche.I prosze Cię nie przemęz się. Ja caly czas mam klopoty z komputerem. raz internet dziala , raz nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki długo z nami nie będzie. Piszcie dziewczyny. U mnie piękna pogoda, nastraja pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Witam. u mnie tez sloneczko dziś. Troche lepszy czas :). Jestem chyba jakaś dziwna. Totalnie nie moglam znieśc tego, że siedzialam kilka dni sama w domu.Mój wyjechał. Przeraźliwie boje sie samotności.Po prostu sie rozsypalam.Teraz wracam do normy ,ale jestem przerazona tym co sie ze mna powyprawialo.To oznacza, ze nie potrafie byc sama na dluzej. Jak male dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczko,, to całkiem na odwrót niz JA. Uwielbiam być sama , nie spieszyc sie donikąd i nie mysleć intensywnie o pracy. Niestety tak bedę mieć za kolejnych 10 miesięcy. 😭 Pogoda piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny po powrocie! Żyję ale jestem potwornie zmęczona! Za tydzień kolejny wyjazd... Mam nadzieję, że później długaaa przerwa... Teraz żyję też przerażeniem myślą o przeprowadzce... ( piękne zdanie ;) ) Co tam u kobietki? Cosma ...musisz relcjonować na bieżąco! Witaj księżniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane. Nie wiem ile uda mi się napisać, bo nie mam ju z opuszków u palcy. Boże, jaki oni syf zostawili. Głowę daję, że od marca jak się zdecydowaliśmy na kupno tego mieszkania, to nic nie sprzątali. Całe dwa dni charówy mojej i mamci i efekt mało widoczny. No, przez okno dalej widać. P) Jutro się przeprowadzamy. Internet najwcześniej za miesąć nam podłączą. Nie wiem jak zniosę rozłąkę z Wami. Dopijam kawę i jadę walczyć dalej. 👄 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny dzień dzis. Witajcie!!!!1 Księzniczko hop.hop!!!!!!!!!!!! Gdzie jesteś Mea_ - dobrze , że już jesteś. Dasz radę. Kobietko!!!! Widzę ,że ostro wzięłaś sie do roboty. Trzymam kciuki za Was!!! Zmykam zaraz do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele nie napisze, bo dłoni już nie posiadam. Wyobraźcie sobie, 5 godzin szorowałam muszlę i kawałek podłogi... Masakra poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie zapomniał :) Mąż obiecał, że jak tym razem wyjadę to dotrzyma Wam towarzystwa!!! Dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To PA kochane. Nie wiem na jak długo. :( Ryczcie sobie, pamiętajcie o mnie. Odezwę się jak tylko będzie to możliwe. Ściskam Was mocno. 👄 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×