Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

Witaj Moninka! Czuj się jak u siebie:) Dla Ciebie na powitanie 🌼. Właśnie rozmawiam z moim mężem na temat zastępstwa;) On zastanawia się na jaki temat Was zagadać:) Pozdrawiam wszystkie obecne fizycznie i duchowo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!!!!!!!!!! Mea_ , nie wiem czy Twój mąż zdoła nas wszystkie naraz pocieszyć jak będzie potrzebna saperka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księzniczko jak oni śmią tak męczyć Cię w pracy. Przecież masz błękitną krew , nie rozumiem. Jedno jest pocieszające - jutro PIĄTEK hurrrra!!! 2 tyg,. pracy i marzy mi sie wolne , a dipiero płakałm ,że chcę wracać. Chyba kłamałam , ale przyznaję sie bez bicia nieświadomie. Kobietko33=> daj znać ,że żyjesz , może mały SMS-ik,że wszystko OK, tak na pocieszenie. Trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , wreszcie sobota i wolne. Pogoda piekna , impreza w parku sie rozkręca czego mozna chciec więcej ( mnóstwa oczywiscie, ale jak się nie ma to trzeba sie zadowolic tym co sie ma) Piszcie, piszcie...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę , piszę ,żeby kobietka nie mówiał ,że zaniedbuję topik. Jutro do pracy czas wracać :-(. Gdzie ludziska sie podziewacie? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ostatnio sama ze soba tu rozmawiam. Kobietka wysłał mi SMS,że podłączyli ja do neta, więc dbam o topik. Posprzatałam, przewietrzyłam nasz topik Papatki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, ja pisze sie na kawe. Własnie pije espresso. Witak kobietko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, hej!!!!!!!!!!!!! Piękny dzień dzisiaj. Kobietko=> musiałam się wyłączyć, bo przyjechali goście w odwedziny, wymęczyli mnie strasznie. ;-) Cieszę ,się ,że jesteś. :-) Pozdrawiam , miłego dnia. Uściskaj Jeża. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mnie ktos uszczypnie , bo nie wierzę własnym oczom=> księżniczko witaj i zaraz opowiadaj co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dużo , dużo duzo i jeszcze raz dużo :). Wszystkie znaki na niebie i ziemi i test wskazuja, że bedziemy mieli dzidziusia !!!! O rany!!! Całuski dla was na równie mam nadzieje dobry poczatek dnia. :) Cosmo 🌼 Kobietko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooooo, księzniczko, to super!!!!! Trzymam kciuki i duzo zdrówka dla Was. Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już należę do tego grona!! Mam 30-tkę i też mi z tym dobrze....Nigdy nie chciałbym wrócić do siebie sprzed 10 lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bzynio. Czuj się jak w domu. Księżniczka, ale jazda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluję. Nie mogę Cię tylko uścisnąć. Opowiadaj wszystko. A tak wogóle, to nic mnie już chyba z tego nie wyciągnie. To nie dół, to najniższy chodnik w kopalni, do tego od wieków zasypany. Bez szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , jestem==> naczelny sprzatacz topiku kłania sie nisko bzynio=> czasem chciałabym wrócic do czasów sprzed kilkunastu lat- luz itp. a teraz co? praca, stres , wiczny brak czasu Pogoda piekna===> łapie jeszcze ostatnie promyki słonca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bzynio u nas :). Cosma , Kobietko jeszcze nie wiem jak sie nazywam i ciagle niewiewrze choc dwa testy pokazują to samo.No i sikam jak głupia :) Kobietko zaden dół nie jest tak głęboki zeby nie mozna bylo wyleźć z niego. Tak myslę. Tylko troche dłuzej może z niektórych się wyłazi. trzymaj sie cieplo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księzniczko u lekarza jeszcze nie byłaś? Wakacyjne szaleństwo w górach ;-) Przede wszystkim nici z odchudzania. To nie problem , najważniejsze , abys dobrze się czuła. Kobietko===> ten wróż miał na mysli moze księzniczkę? :-D Księzniczka ma racje , zaden dół nie jest tak głeboki, aby z niego nie wyjśc. Powodzenia. Zabieram sie do pracy , bo nie chce przegapic Magdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!!! Jest tu kto :( ? Przperaszam, że się nie odzywałam :( Zakopałam się we własnej skorupie po raz kolejny, sama chciałam zwalczyć dół, ale okropny okres w pracy, potworne zmęczenie i w ogóle... Ech :((( Mam nadzieję, że się nie gniewacie na mnie :( Pusto tutaj coś :( Kobietko! Dziękuję! 🌼 Księżniczka gratulacje :) 🌼... Wiesz, normalnie zazdroszczę... Cosma, żyjesz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki!!!! Dziś wreszcie byłam u fryzjera, nie ma to jak chwila przyjemności dla siebie. Mea_==> po co zostajesz sama ze sobą, tzn ma Cie kto przytulić, ale jak sobie u ns popłaczesz to zawsze lżej bedzie, a my przytulimy, pocieszymy... Kobietka była u wróża , ale nie bedę zdradzac jej sekretów, pośmiałysmy sie trochę.... Kobietko===> pamietaj ,że nigdy nie jest tak źle,......... głowa do góry.... Mój ex po kilku ,miesiacach zdał sobie sprawę co zrobił i mam nalot telefonów , sms-ów. Jak to przetrwac , aby nie zwariować......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mea.mam nadzieje ze juz jest ok.Jesli chcesz to wyplacz sie nam co do tresci dola. Cosmo, po prostu się usmiechnij .czytałas \"Nigdy w zyciu\"Tak mi sie skojarzylo. :) Uwielbiam Danusie Stenkę w roli filmowej Judyty.jasne ze to taka bajka troche ale na poprawe nastroju dobrze robi. Kobietko hop , hop.... Specjalnie dfla Ciebie dzis kapucino z bita smietana i czekoladą na dobry poczatek dnia.Mam nadzieje ze lubisz. jak nie, to zrobimy cos innego. Trzymaj się. A mi wczoraj hormony szalały. No poawanturowalam sie trochę. Chyba to niezbyt dobrze o mnie swiadczy ale wyrzucilam, co mi na wątrobie lezalo od jakiegoś czasu.Dzis czuje sie spokojniej ale nie chcialabym tak za często .Buziaczki, buziaczki, buziaczki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem ===> cisza jak makiem zasiał. Mam trochę pracy, poza tym odezwała sie moja przeszłość. I chyba bardziej niż ja nie może poradzić sobie ze swoją samotnością :( Przykre tak patrzec jak cierpi, ale za bardzo mnie krzywdził, aby teraz tak szybko zapomnieć .Nie potrafię wybaczyć , nie wiem co robić. Ciągle przypominają mi sie te wspólne lata. W ciagu tygodnia runęło wszystko to, co budowałam przez kilka miesięcy=> mój spokój. sorry, ale musiałam to wypłakać. Mea_ ==> Co było w Krzepicach? księzniczko===> pisz,pisz jak sie czujesz kobietko===> wracaj!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUU. Przykro mi Cosma. Chyba kochasz go nadal mimo wszystko ? Cholera, myslisz, ze zrozumial swój błąd ? Kobietko odezwij się. :) Mea dawaj do nas . Ja czuje się nienajgorzej w sumie.Troszke jestem przeziębiona, ale łykam witaminki i troche tempo zwolnilam. Mam nadzieje że przejdzie. Zastanawiam sie jak to bedzie. W ogóle dużo pracuje . Mam taka pracę, ze nie mozna leciec na pół gwizdka. Z maluszkiem jak najdłużej chciałabym być. Z jednej pensji ciężko bedzie.Myśle ze to sie jakos pouklada , ale czasem trudno jest pogodzic różne rzeczy chyba. Najbardziej boję sie zmęczenia. Wtedy, kiedy juz wróce do pracy i tego ze bedzie mnie za malo dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×