Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

Witajcie. :) . Fajnie sobie gadacie dziewczyny. marzka odpoczywaj i wygrzej sie w słoneczku za nas. Cosmo, wydajesz mi sie skrytą osoba. Czasem mam ochote ze zwyklej babskiej i zyczliwej ciekawosci popytac o wiecej Ciebie, ale nie wiem czy chcesz i czy nie bedzie to nietaktem. Kobietko ,żyjesz? Bylam dzis u lekarza.Podejrzenie o ciąże bliźniaczą.Łooo matko przenajswiętsza jakby co!!!!!!!!!!!!!!! Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka
Księżniczko gratulacje będziesz miało dwójke bobasów za jednym zamachem, fajnie ci, zazdroszczę ci troszeczkę, chyba mój instynkt macierzyński się odzywa!!!! trzymajcie się całuski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do amanta wszech czasów
Apropo's tych linków na dole... Bardzo ładne te metalowe, biegnące ludziki w klipie "Love is forever"... Poza tym świetny tekst... i te helikopterki... SUPER ! Skąd ty się k...a urwałeś? Co to za tekst: "znam lepszego dentystę" ? No i sama treść twojego komentarza oczywiście bardzo adekwatna do zawartości tego, na co "odpowiadałeś". WYPIER...AJ STĄD ! nie zaśmiecaj tego wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany,co prawda nie wiem o co chodzi z amantem , ale chyba chyba podpadlł gościu. Co do bliźniaków , to jeszcae nie wiedomo napewno.To tylko podejrzenie. Za tydzien USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawcie amanta w spokoju, on lubi biegac po topkiach, taka troche z niego zagubiona dusza :D księzniczko34==> RANY JULEK ==> podwójne szczescie, sama radość. Korzystaj z ostatnich dni \"wolnosci\", bo potem to i w dzień i w nocy ......, sama wiesz i tak do końca zycia.Najpierw podcieranie pupki, karmienie, potem wysłuchiwanie pyskówek itp. Ja juz jestem na tym etapie. Jezeli chodzi o skytosc, NIE to nie to, tutaj po cześci jestesmy anonimowi i łatwiej przychodzi nam pisanie niz mówienie. U mnie dodatkowo byłoby za duzo pisania. Co nie zrobie czy zrobię i tak zostane wyklęta przez rodzine , znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Burger. :) Jesli bedziesz sie ogladac na to co powie Twoja rodzina ,to nigdy nie bedziesz szczęśliwa. Nie łam się, mysl o sobie. Reszta sie ułoży. Z czasem onni zrozumieja albo i nie, a zaakceptują. W koncu czlowiek ma prawo w róznych chwilach pod wplywem róznych okoliczności mysleć różne, sprzeczne czasem rzeczy. Cosma nie kieruj sie tym co rodzina pomysli, nawet jesli mialaby na moment pomyslec, ze jestes nieteges :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księzniczko==> ja mam wybiórcze słuchanie , więc gadaniem sie niezbyt przejmuje.Tylko przez kilka miesiecy zupełnie inaczej wyobrazałam sobie moje zycie . I co mam? punkt wyjścia znów.... burger - normalnie jak czytam Twoje posty to robię sie głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cosmo.Budujemy, budujemy.jak sie wali to dla mnie znaczy,że budowla nie miala prawdziwych fundamentow. Albo jeszcze nie miala. Trzeba otrzepac sie z pyłu pogruzowego i jeszcze raz zbudowac, moze z modyfikacja jakąś aż do skutku.Aż zbuduje sie taka budowkę, że nic jej nie przewroci. Musi sie udac . Wierze w to :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem , wiem księzniczko. Życie byłoby nudne gdyby nasze wybory były łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczko... ja też żyję... Ja będąc w ciąży też miałam robione USG na początku ciąży z podejrzeniem bliźniaków. Okazało się, że jest jeden - spory ;) 4,250 kg i 62 cm ;) Nasi znajomi urodzili 1,5 roku temu trojaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burger > nie wiem czy to dobrze czy źle? Zreszta każdy pisze tu to co uwaza za stosowne, a my sie tu troche juz znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczka mam w rodzinie bliźniaczki. :) W styczniu będą mieć 3 latka. Słodkie są. Jedna jest moją Chrześnicą. Mama i tata maja meksyk, ale to kupa szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. :0 Mea ciesze się, że też żyjesz i odzywasz sie Nie moglam spac z wrazenia. USG dopiero za tydzień. Gdzies tam intuicja (?) mi mowi, że to może być dwujeczka. Ciekawe na ile jest zawodna w tym wypadku. Raz myslę ,że ciężko bedzie ale chyba nawet bym chciała. Ściskam mocno Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej, hej! Słonko świeci, a jesień za oknem jest cudna. Marzka pewnie wyleguje się na plaży. Niektórzy mają SUPER. Kobietka z chmurką schowana, a co zagadam to jeż się odzywa ;) POZDRAWIAM. Księzniczko====> moja kolezanka urodziła w lutym bliźniaki, a teraz juz do pracy biega. Jest trochę pracy przy dwójce. SAMA RADOSC Mea_ ===> przeszło Ci juz choróbsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki cosma 🌼 przeszło. Mąż zastosował dobrą kurację :) Gdzie Wy się podziewacie? Ja siedzę po godzinach w pracy, nie mam czasu na nic. Ale, kurcze, nie bierzcie ze mnie przykładu. Dołków mniej. Jeden - znowu lecę do Belgii, i to na 9 dni. Nawet 1 listopada świętować nie będę :( Rzuci któraś saperką ?????? Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!!! Szalony dzis dzień miałam , a własciwie wieczór z Crazy Frog ;-). moje dziecko miało radoche , ja mniejsza , bo nie cierpie tłumów. Cóż , czasem trzeba sie poświecać. kobietko????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×