Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

hm.. co ja moge powiedziec. ciezko o sobie pisac. 25 latek, poznan, praca, szkola, a na codzien robie wszystko na co mam ochote, staram sie czerpac z zycia jak najwiecje:) nie lubie sie dolowac, choc nie mowie ze takie stany tez mam wada napewno jest to ze jestem za otwarty;) dobrze teraz wy!! chociaz po pare zdan, bym mogl wiedziec ktora wolna ;) :) a nawet jak nei wolna to otwarta na znajomosc:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 39 :) Rozgość się i pisz, pisz, pisz... Mr T cóż... tak sobie tu porykujemy czasem :P Mea jest szczęśliwą mężatką, Księżniczka jest nie mężatką, ale też jest szczęśliwa, Cosma jest... już jest zajęta :) a ja... już jestem wolna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zapowiada sie bardzo ciekawie...:) no teraz byc zadowolonym z malzenstwa to nei latwo, a Ty dlaczego sama? brak czasu, checi, partnera? czy moze czekasz na ksiecia? bo podejrzewam ze podrywaczy duzo w okolicy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. ale chociaz czemu musi on sprostac? a dlaczego konczysz swoj epizod? co nei pasuje? co sie zmienilo, dlaczego nie odpowiada? pewnei teraz jestes neipocieszona i samotna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwi faceci nie..placza:) naszczescei nie zalamuje sie, ale dlatego ze poprostu nie biore nic do siebie, jestem za szorstki ;) ale napewno jakies smutki sa z tego powodu? a co to za spotkanie dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. mysle ze wiek nie stanowi przeszkody w niczym, no mam nadzieje ze predzej czy pozniej to zobaczycie...:) jak juz ja poprostu nic nie wiem o was... ;) ee, taki mlody tez umie... milo ;) pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to narazie bede nie aktywny , troche poczytam i pozniej... hm powiedzmy to godzinami.. szczerosci:) albo nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!!!! Hurrra!!!! Nie wytrzymałam do Nowego Roku :-( Teraz dopiero moę wypocząć (u siebie ) :-) Witam niewitanych!!! Dobrze ,ze świeta tak krótko trwają. Kobietko z tym zajęciem mojej osoby.... to Ty nie bądź taka wyrywna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietka gdzies polazła. To dzis sie umówiłyscie z Meą? Księzniczko i jak po nieuniknionym starciu? Duże pogorzelisko pozostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo cosma !!! Je też wypoczywam u siebie. W spokoju. Po starciu czuje sie okaleczona , wsciekła i z poczuciem winy . mieszanka wybuchowa. Nie ma jak to zalewająca milość pt \" ja wiem co jest dla Ciebie dobre\" \" poświęcam się\" \" z milości oddaje wszystko co mogę\" A ja cholercia taka niewdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księzniczko przezycia związane z nadopiekunczością bywaja naprawdę traumatyczne. Miałam kilka takich momentow.Trzeba to przezyc , nie ma innej rady. Wiem ,ze hasło: \"lać na wszystko z góry\" ;-) nie zawsze sie sprawdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wiesz...to najlepszą metoda jest poczekac... , a tesciowej pewnie dalas do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwę się jutro rano. Prawdopodobnie nie uda nam się spotkać w sobotę :( Może przełożymy to na niedzielę??? Wyślę Ci sms-a a jak się spotkamy wyjaśnię Ci wszystko! Potrzebuję megaaa....saperki :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam do kobietki! ( post wyżej ) Pozdrawiam cosmę i księżniczkę! I tego nowego na granicy wiekowej również... U mnie mega dół :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Mea- nigdy nie jest tak żle!!! :-) ...wiesz.... Twoje zaproszenie ...wiesz gdzie... dało mi przez chwilę do myslenia hehe...mówię co to za laska nie znam jej ;-), a potem....zielona lampka sie zapaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tez okazje przemyslec kilka spraw.... zreszta co tu duzo mysleć..rozczarowania bywaja bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×