Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spajduś

Podajcie tytuły starych piosenek typu

Polecane posty

Gość mefiuz
mam do was pytanie to chyba nie jest stara piosenka ale nie wiem gdzie indziej mozna sie dowiedziec takich rzeczy :) tak czy siak chodzi mi o piosenke (nie znam tytulu ani wykonawcy) ale wiem ze refren jest z czyms takim I`M BRUZICIL czy cos takiego piosenka jest bardzo specyficzna pozniej jest cos takiego WAN SAN TO SANTE czy cos takiego jak komus cos swita to bardzo prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tycja
Witam, mam problem gdyż niedawno usłyszałam fajną piosenkę w radiu ale niestety nie znam ani tytułu ani wykonawcy.. okręslę ją najkrócej tak: wolna, smutna, zapewne o miłości, śpiewa facet i między czasie gra trąbka.. podaję link na którym można ją odsłuchać: http://www7.zippyshare.com/v/11016688/file.html Może tutaj któś ją zna :) pomóżcie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harrikson
Witam poszukuje starej piosenki tyle co pamietam to była piosenka nie młoda i napewno przytulanka na dyskotekach a wszystko co pamietam to-BABY A LOVE....cos tam cos tam.napewno ja spiewał facet ,dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellei
Hmm... chyba lata 80, w teledysku występuje biała kobieta i czarny facet. Ktoś z nich jest ubrany na biało, a w późniejszej fazie teledysku jest jazda ns skuterach, czy coś takiego... W każdym razie na pewno przy nich stoją, a obok nich jakaś banda i coś mają do tego czarnego chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamo 22
witam szukam piosenki, która leci czasem w radiu. Śpiewa ją kobięta takim melodyjnym głosem. Brzmi mniej więcej tak: its so Hu husanna now you gone..... ( albo susanna ) nie jestem pewien do końca. może znacie tytuł, to odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniss
Witam wszystkich, mam problem z odnalezieniem nieznanej mi ani z tytułu ani z wykonawcy piosenki. Widzę że tutaj niemożliwe staje się możliwe. Chodzi mi o utwór z lat 90 gdzie śpiewają dwie kobiety, jedna ubrana na biało - dobra a druga na czarno - zła. Dobra śpiewa nad ciałem ukochanego w następnej chwili schodami schodzi zła włączając się do śpiewu głosem o kilka tonów niższym od kobiety ubranej na biało. Może komuś uda się odnaleźć w pamięci ten utwór, będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocelot77
Gość harrikson
witam dzieki panowie najbardziej pasuje ten pierwszy-real mckoy,pozdro i dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim21
w teledysku maly chlopiec ma bilet na jakis koncert, niestety ten bilet ciagle mu ucieka ona za nim biegnie i wciaz go musi doganiac, wkoncu mu sie udaje i juz jest pod sala koncertu i chce wejsc gdy widzi jak dziewczynka miej wiecej jego wieku siedzi i placze on jej chce oddac swoj bilet, jednak pojawia sie jakis koles i rozsowa bilety- tworzy z tego jednego dwa i dzieciaki razem wbiegaja na koncert. co to za piosenka? :P pomoze ktos?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian17pl
Cześć nie znam wykonawcy tej piosenki : Mamo Gdzie nina niech nas polączy bóg, a matka syna widzie na matki grób. to tyle co pamieta moja mama i prosze o pomoc piszcie na gadu gadu 5911286

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youmi21
Mam pilną sprawę do Was, może chociaż na tym forum Wy będziecie potrafili mi pomóc. W głowie siedzi mi kilka piosenek, część z nich już znalazłam. Natomiast dwoję się i troję żeby odszukać kolejne dwie. Opowiem o teledyskach będzie łatwiej niż zanucić 1. Kawałek prawdopodobnie z '98 r. Teledysk jednowątkowy: Chłopak sprząta mieszkanie (dom, pokój, itp), słyszy dwie kłócące się ze sobą osoby (chyba jakąś parę) i obserwuje przez cały czas i śpiewa. Piosenka dosyć szybka, RADOSNA i skoczna. Bardzo fajna z resztą polecam 2. Teledysk z robalami. Dziewczyna albo chłopak ucieka przed zgrają robaków (robali, glizd) przez caly teledysk. Klip w kolorze ciemnym niebieskim i na pewno pojawia się "coś" (rzecz, postać,jakiś motyw - albo to były te robale) w kolorze jasnym zielonym. Piosenka "densowa". Więcej nie pamiętam i szczerze żałuję A znacie może jakąś stronę gdzie znajdę tytuły "starych" piosenek z vivy niemieckiej (ew. polskiej) mtv, mtv classic albo vh1 ? Z góry dzięki za pomoc. W przyszłości spróbuję ja się odwdzięczyć i podać kilka tytułów Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thunder
Hej wszystkim;] Szukam tytułu i wykonawcy piosenki, którą bardzo często można usłyszeć na weselach. Refren ma takie fajne charatkerystyczne sialalalalaa ;] oryginał jest w języku angielskim bodajże. Z góry dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibero
szukam piosenki w której teledysku był tańczący ludzik i spiewał :ap ap ep .. ep ep ep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibero
dzięki mistrzu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosy24
Witam szukam od dawna piosenki która często leci w radiu ale nigdy nie moge dorwac tytułu jest to raczej wolna piosenka refren to coś mniej wiecej Ooo! I'm illinim I'm illegal alien I'm ilneśta bu no w tle gra chyba klarnet zna ktoś tą piosenkę?? z góry dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj.cinek
Witam! Poszukuję pilnie tekstu lub nazwy wykonawcy piosenki, której kawałek refrenu leci jakoś tak: "Mamo gdzie Nina niech nas połączy bóg, a matka syna wiedzie na Niny grób" a muzyka jest pod tango La Paloma Proszę o pomoc wszystkich którzy wiedzą coś na ten temat GG 13434805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocelot77
To smutne , ale o prawdziwej miłości Już rok , rok tęsknoty minął przez parę chwil . A tam , tam na morzu szaleje sztorm . To on wraca do swej Niny z dalekich stron . To on by wyznać miłość swą . Mamo gdzie ? Nina niech nas połączy Bóg , a matka syna wiedzie na Niny grób . Tu śpi Twa Nina , ciężki więzi ją głaz . Tu śpi Twa Nina na wieczny czas . Z oczu młodzieńca trysnęły gorzkie łzy . Białym gołębiem zostałaś Nino Mi . (znalezione...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj.cinek
Dzięki Wielkie , ale to takie krótkie jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekunWdomuPomocy
Siedzi mi również w głowie jedna piękna piosenka o miłości, słyszałam ją dzisiaj w radiu vox fm i tak bardzo chciałabym się dowiedzieć co to za piosenka żeby móc jej słuchać częściej:) Śpiewa ją kobieta takim ślicznym głosikiem na przemian z mężczyzną. Refren chyba love is... czy jakoś tam bo już nie pamiętam. Jest to stara piosenka napewno o miłości. Jak wiecie coś to piszcie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzArNa94
Hmm może mi pomożecie ;D Szukam starej piosenki,która dość często leci w radiowej jedynce . Nie tak dawno ją słyszałam i teraz nie daje mi spokoju ,ciągle nucę to melodie ;D Wydawało mi się,że to The Beatels ale przesłuchałam całą dyskografie i nic ;/ To leci mniej więcej tak ( nie znam słów xdd . ) Ref : Baybe .. To the river ... to follow... na na nanananana na nana ( emm lol ) kurczę no sami widzicie nawet tekstu za bardzo nie znam tylko refren ... Jedynie co mam to ta melodia krążąca po mojej głowie :P Błagam piszcie jakiekolwiek smutne,spokojne piosenki jakie wam przychodzą do głowy ... Może w śród nich będzie ta moja :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwussx
polecam fajną stronkę z której można ściągać dużo fajnych plików filmów, zdjęć, muzykę, a także zarobić pieniądze. Klikając w poniższy link http://chomikuj.pl/?page=175369

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady madonna
www.zlotadekada.net Zapraszam :) tutaj znajdziecie najlepsze przeboje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aadrian
JEŚLI ktoś kocha Modern Talkin to pokocha i ten utwór. W you tube wpisz: Julian-straight on my heart Mił tylko jeden utwór który królował na dyskotekach na zachodzie Europy przez pół roku.Wykonawca pochodzi z Holandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aadrian
Szulam piosenki z lat 80-tych.Wiem tylko że facet śpiewał cienkim głosem(ala-thomas anders) w refrenie coś takiego: szyjnichty ni i saczewajwo mi aj noł(x2), a potem noł, noł,noł. i tylko tyle.Napisałem jak słyszałem, bo nie znam angielskiego. Błagam o Pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elolala
hej ;p szukam piosenki którą niedawno słyszałam ale nie znam ani tytułu ani autora :< piosenka jest spokojna, miłosna, dość znana, może z lat 90. śpiewa meżczyzna, blondyn jesli dobrze pamietam, z tego co widać jest w jakies restauracji / eleganckim barze ;p w jasnym garniturze. wszyscy którzy są z nim w tym barze/ restauracji mają ciemne maski karnawołowe na oczach ;p jest pokazany moment jak on stoi na środku oparty o bar (?) a po bokach są stoliki i siedzą ludzie;p i jest tez w pewnym momence zblizenie na kobiete z ciemnymi włosami z czarna maska na oczach. może ktoś kojarzy?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×