Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jola007

dopasowanie - bardzo wazna rzecz!!!

Polecane posty

bylam z chlopakiem rok. kochalismy sie czesto, ale..... na palcach u jednej reki moge zliczyc ile razy dostalam orgazm. On dochodzil bardzo szybko i w zasadzie kiedy on konczyl, ja dopiero \"zaczynalam sie rozgrzewac \". Juz nie jestem z nim. Nie rozstalismy sie ze wzgledu na nieudany sex! poprostu... przyczynilo sie do tego cos innego! Jestem z innym..... kochalam sie z nim zaledwie parenascie razy.... jest swietnie.... czesto jest tak, ze.... on czeka na mnie,,,, i razem szczytujemy.... Nawet nie wiecie jakie to przyjemne uczucie... nawet teraz, na sama mysl robi sie milo.... mmm..... Nie jest egoista, myslacym tylko o tym, aby sobie sprawic przyjemnosc..... liczy sie ze mna!!!! czeka na mnie cierpliwie.... piesci i wtedy........... mmmmmmmmmmmmmmmm...... jest BIG ORGAZM......... a jak to u Was z tym jest???? Czy Wasz facet czeka na Was cierpliwie????? Naprawde!!!!! Świetne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulujemy serdecznie
Masz szansę zostac drugą Masłowską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pogratulować
Ja również mam takiego faceta. wczesniej byłam z kims kto myślał tylko o swoich potrzebach, raz dwa i nie ma a teraz jest extra. Z tamtym facetem zerwałam ale też przyczyniło sie do tego cos innego. zdrada. Teraz jest super. mogę kochać sie ze swoim facetem nawet z 6 razy pod rząd i jest extra. jestesmy szczęściarami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×