Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość confused

sama w Londynie

Polecane posty

Gość OnaStratford
Hejka czy sa jakies samotne na stratford? ja jestem , lat 30 i na kawe zawsze mozna by sie umowic najlepiej w kilka osob zeby bylo wesolo. Odezwijcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka4pi
hejo ja tez jestem z Ldn z polnocy okol High Barnet Chetnie poznam jakis fajnych ludzi, bo tylko praca i praca i nikogo ciekawego.. to moje gg Iwcia 25708794

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś tu jest z okolic
east midlands? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyton leyton
hej kobity! no co jest z Wami? spotkanie mialo byc juz jakis czas temu a tu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka4pi
malinkaa172ja w sumie mam niedaleko do edgwere jak cos to pisz na gg moze na akwe jakas wyskoczymy pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monar
A tak swoją drogą, to macie jakieś ubezpieczenie będąc za granicą? Pytam, bo jestem ciekawy, jak to jest, jak np. potrzebujecie jakiejś opieki medycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello.. nomoje kochane.. niedługo do Was dołącze.. mam nadzieję.. Tzn prawie sama, bo z mężem i córeczką.. ale bez znajomych:/ tymczasem mąż jest w sevenoaks ale my dołączamy i przenosimy sie do london city;p pozdrawia,... Nastąpi to o tyle szybko jak tylo znajdzie tam prace i flat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiemmmmmmmmmmm
hej dziewczyny, czy znacie w londynie jakas niedroga szkole jezykowa gdzie organizuja intensywne kursy angielskiego i mozecie ja polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×