Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość confused

sama w Londynie

Polecane posty

Gość nie wiem nadaaaal
no i co z tym spotkaniem?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkaaa
czesc wszystkim Ja co prawda mam meza dziecko i ojca tutaj ale tez w sumie jestem sama.Tzn wychowuje coreczke a maz z ojcem calymi dniami pracuja .Kocham swoje dziecko najmocniej na swiecie ale juz po tych trzech latach mam czasami dosc chcialbym czasem pogadac z kims doroslym i to nie koniecznie o dzieciach.Doszlo do tego ze kupujac okulary sloneczne pytalam sie corki i zeby bylo smiesznie ona wybrala mi takie ktore naprawde pasowaly, ale wracajac do tematu brakuje mi wyjscia gdzies na kawke czy skok na zakupy.pozdrawim wszystkich serdecznie.Ja mieszkam na Stratfordzie ale moge tez gdzies dojechac moze jest ktos chetny moze jakas mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do mojej wcześniejszej wypowiedzi... Najbardziej pogrążyła mnie rozmowa z kolegą z PL, który podobne doświadczenia ma już za sobą... Zadał mi jedno pytanie: Do czego chcesz wracać, posiedzisz parę lat w UK, przyjaciele staną się znajomymi, koleżanki powychodzą za mąż, inni rzycą się w wir pracy?... Poradził mi żebym po prostu żyła chwilą(rozsądnie rzecz jasna) i starała się budować nowe życie skoro zdecydowałam się na wyjaz z kraju. Staram się nie użalać nad sobą i ostatnio nawet niezle mi to wychodzi:) Byłam dziś w Greenwich, piękne miejsce, żałuję że nie złożyłam aplikacji na UniofGreenwich :/ Po egzaminach planuję wybrać się ze znajomymi do Devon, trochę pozwiedzać tę szarą z pozru Anglię:) Potem jakaś praca i miesiąc szaleństw w Polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :P moge sie przylaczyc? :P Rowniez jestem z Londynu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaka85
ja wybralam Middlesex University:)wiecie co dziewczynki kto by pomyslal ze taka kafeteria polaczy tyle "samotnych':)ten swiat tutaj jest taki zadufany, kazdy tylko pedzi i udaje pewnego siebie, a tutaj widze kilka szczerych osobek, ktore nie boja sie mowic o tym ze czuja sie samotne w obcym kraju :)mam nadzieje ze uda nam sie kiedys naprawde spotkac:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrewq123456
kobity wy to w zyciu sie nie zgadacie :P pojawiaja sie tylko porpozycje,ale pozniej zadna nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr w Londynie
Ułatwię wam wszystkim zadanie. Spotkajmy się stacja Holborn godzina 16:15 od strony Kingsway. GG: 9541625 i tyle. Proste? Proste. Więc dzień spotkania: 13/06/2008 Godzina 16:15 Stacja Holborn wejście od ulicy Kingsway. Dojazd linią Central Line oraz Piccadily Line. Kontakt na GG: 9541625

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvgxfgdf
i co ztym spotkaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i no i noi oni n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ij szkoga zwe topik upadl
bo ja chetnie bym kogoos nowego poznala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starcona sznasa
oj no i widze ze topik upadl ,a moglam tu kilka kolezanek poznac...nie dos ze w moim wieku, i studentki tak jak ja to jszcze z tej samej okolicy.... east london... ktos tu jeszcze zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulo
A czy jest tu ktoś z Feltham lub okolic, lub moze jacys ludzie z Hathrow airport ?? szczegolnie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie bylo, ale widze ze topik padaaa na zbity pysk :P zyjecie jeszcze? i jest moze ktos z okolic dagenham ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario1
kurcze jak to sie dzieje ze jest tylu polakow a kazdy jest samotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario1
widze ze nie ma nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastka z herbata
a ja jestem z Barking;)) Kiedys bylo tu sporo rodakow;d... a dzis nikogo, o kim bym wiedzala;p hmmm Chce poznac Was kilku;)) he W ogole fajnie by bylo jakies party dla tych, co dzisiaj jeszcze sa samotni zorganizowac;) No wiecie, normalny zlot normalnych ludzi w celu poszerzenia kregu znajomosci;) Wpisujcie sie prosze;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica z peckham
a jest ktos z okolic peckham rye albo wogole z poludniowowschodneigo londynu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastka z herbata
no ja jestem ze wschodniego, ale mobilna;) ;p odzywaj sie kasiu, to moze uda sie jakies spotkanie wstepne zorganizowac... taka ladna wiosna w koncu jest;) kto jescze chetny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieee
no i co ze spotkaniem? :( jakimkolwiek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×