Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość confused

sama w Londynie

Polecane posty

ja mieszkam na harrow i z checia poznam nowe osobyz okolic :) pozdarwiam monika moje gg 2702677

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam na harrow i z checia poznam nowe osobyz okolic :) pozdarwiam monika moje gg 2702677

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastka z herbata
no a gdzie sie podzialy te dziewczyny z leyton??;) odezwijcie sie, to moze uda sie cos nam wykroic:p Monia dala namiary, to ludziz harrow na pewno ja jakas ogarna. Pozdrawiam Monia* A Wy dwie pisac!;) oczywiscie, jesli aktualne!;) buzia* xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyton leyton
no jestem z leyton tez ;) to kiedy dziewczyny sie spotykamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem z leyton
no a jak pracujecie? bo ja pon-pt ,wiec dla mnie weekend tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem z leyton
no a jak pracujecie? bo ja pon-pt ,wiec dla mnie weekend tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem z leyton
dodam,ze jestem rocznik 86 a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość default
Ja rocznik 82, tez z Leyton. Chetnie sie spotkam z jakimis fajnymi osobami pod warunkiem, ze nie bedziemy gadac o modzie, kosmetykach i innej dupie marynie..jednym slowem fajnie by bylo poznac kogos wartosciowego a nie same puste laseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem z leyton
dobra to ja tez sobie zastrzegam tematy rozmow :-D : a) nic zwiazanego z polityka - polska,angielska czy miedzynarodwoa - bo sie nie znam ;-P b) ze TRZEBa predzej czy pozniej wrocic do polski bo jestem Polakami/Polkami i jak to cudownie jest w poslce i za kim to sie nie teskni i jak to przybija i doluje ze sie nie jest w Polsce c) Kosciol i cala ta mafia katolicko-chrzescijanska ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem z leyton
dobra to ja tez sobie zastrzegam tematy rozmow :-D : a) nic zwiazanego z polityka - polska,angielska czy miedzynarodwoa - bo sie nie znam ;-P b) ze TRZEBa predzej czy pozniej wrocic do polski bo jestem Polakami/Polkami i jak to cudownie jest w poslce i za kim to sie nie teskni i jak to przybija i doluje ze sie nie jest w Polsce c) Kosciol i cala ta mafia katolicko-chrzescijanska ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama bez lasiczki
no i pilka nozna teraz.....hm...ja z walthamstow, to blisko leyton, moge sie dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi...................
mam brata samotnego w londynie,może jest opcja wkrecenia go w Wasze grono:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama bez lasiczki
a fajny? ile ma lat? niech sie wkreca brat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi...................
lat niecałe 26,czy przystojny-rzecz gustu:D na pewno nie brzydki,wysportowany,inteligentny,hmm ,głupio tak gadać o bracie:D w piątek stracił pracę:( ma dużo wolnego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem z leyton
dama bez lasiczki - no pwoeim ,ze mozesz sie wkrecic. Wkoncu Walthamstow nalezy do cudownej rodziny East London.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama bez lasiczki
dzieki! to sie pisze na spotkanie. ooo...przykro mi z powodu brata :( mam nadzieje, ze szybko cos znajdzie. jak fajny to niech tez sie z nami spotka, moze kogos upoluje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem z leyton
dama bez lasiczki...ale ty konkretna jestes: ''jak fajny to niech przyjdzie...... ;-)'' ale cos tutaj nikt wiecej nie zaglada....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem z leyton
dama bez lasiczki...ale ty konkretna jestes: ''jak fajny to niech przyjdzie...... ;-)'' ale cos tutaj nikt wiecej nie zaglada....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama bez lasiczki
mowiac fajny nie mam na mysli jakiegos powalajacego na kolana pieknisia tylko kogos kto ma poczucie humoru i bedzie mozna pogadac na rozne tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość custard doughnut
hej! ja mieszkam tez na leyton wiec z checia sie spotakm z kims z tych okolic :) dajcie znac jak bedzie wiadomo kiedy sie spotykacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.Mam na imie Monika i mieszkam we wschodnim londynie kolo Canada Water.Szkam przyjaciol.Czy jest tu kos z tych okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastka z herbata
Ooo paaniee, ale sie rozkrecilo!:) Kolejka ode mnie jesli spotkanie nie bedzie w te sobote lub niedziele!;) (musze do pl poleciec na ten weekend, a baaardzo chce Was poznac!;)) A co byscie powiedzieli na ten piatek (25/06/10), albo jeszcze nastepny weekend (2, 3, 4 lipca)? Kiedy komu pasuje?!? No I jakoze zapowiada sie calkiem przyzwoita kilkunastoosobowa grupka, spisalam nas co bysmy sie nie pogubili mowiac o terminie I miejscu, no I dlatego, ze na kafeterii jest taki balagan z nickami:d /mam nadzieje, ze nikogo nie pominelam!!!;) A wiec: 1- leyton leyton no wlasnie Myszko, kiedy??;) 2- ja tez jestem z leyton/ja tez 86;) ale troche inaksze 86;) bo o polityce lubieeee!;) A no I wedlug mnie Kosciol to nie mafia! Ale nie boj, oba tematy zawsze cierpko przechodza przy wodce, dlatego normalni ludzie na ogol wtedy ich nie zapodaja;)) 3- default Puste panienki z londynu na pewno nie weszlyby na to forum, bo nie sa samotne szlifujac jezyki na miedzynarodowych penisach swoich przyjaciol 4- slodko-gorzki: / ? w sumie to wpadasz na leyton czasami, moze na spotkanie tez bedziesz miec ochote? 5- dama bez lasiczki chcesz rozmawiac na rozne tematy I z poczuciem humoru;) to ja sie tam usadawiam nie za daleko od Ciebie, no chyba ze meza szukasz, ale nic to daj znak, to sie w tlum wmieszam;)) will see;) 6- hi.../;) wysportowany, inteligentny, niebrzydki.. hmmmmmm.. Bedzie, co?;) 7- custard doughnut kolo Ciebie niech lepiej siedzi na_celowniku, bo faktycznie kuszacy nick I sama bym wtrabila ;) uwielbiam paczki z kastardem!!!/ swoja droga nigdy w pl ich nie uswiadczylam;( 8- monicaborys: /canada water przeciez niedaleko!;) chyba wpadniesz co? 9- na_celowniku taaak Ty jedz paczka;) 10- no I ja - ciastka z herbata miejsce kazde wedlug mnie przyzwoite bedzie, co tam uradzicie to sie dostosuje, tylko z terminem wymyslam buuu no ale to tylko na 3 dni lece, wiec mam nadzieje, ze to nie bedzie przeszkoda No I zaginione w akcji, na ktore liczymy, ze sie odezwa: 1-Tost z marmolada - ? 2-o i ja jestem z Leyton - ? No wiec jak, gdzie I kiedy? Co kto proponuje??? Pozdrawiam cieplo, I az nie wierze, ze przez to forum poznamy jakies ciekawe osobki z okolicy!;) Buziaki Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem z leyton
no jakos wolno tu planujemy ,no ale cos sie rusza....... mi piatek nie za bardzo pasuje, juz raczej sobota macie jakies miesjce? ja proponuje polska restauracyjke LONDEK na Stratford ,kolo Maryland station, tylko nie wiem czy wiecei gdzie ona jest...ale przynajmniej swojskie klimaty beda zapewnione ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastka z herbata
heeyy ja tesz jestem z leyton;) To w takim razie moze nastepna sobota?? Londek - no ja tez lubie, fajne miejsce;) Ale dla niewtajemniczonych: % tam brak;) Za to zjesc mozna dobrze, no i jak zamkna (kolo 10 bodajze), to wetherspoon jest 5 min na piechote;) No chyba ze jakies inne ciekawe miejscowki macie na oku? Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastka z herbata
*tez tez tez tez tez tez tez tez, etc. wybaczzcie! pisze na wariata/troszki sie spiesze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×