Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość confused

sama w Londynie

Polecane posty

Ja tez mieszkam w Londynie, na poczatku dziwnie mi bylo jak sie przeprowadzilam bo mialam tylko 3 znajome osoby, wczesniej mieszkalam w Cambridge gdzie przez szkole mialam cala mase znajomych. I powiem szczerze ze dopoki nie zaczelam studiow, przez rok pierwszy w londynie obijalalm sie, to nie zawarłam jakis trwałych znajomosci. faceta nie mialam wiec tez wydawalo sie słabo czasem. ale teraz przez studia poznałam mnóstwo pozytywnych krejzoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANI...
Mi tez to doskwiera,... nie ma z kim nigdzie wyskoczyc ani pogadac mieszkam na kingsbury kolo wembley, mam paru znajomych tutaj ale na drugim koncu londynu bez sensu w ogole caly ten londyn bokiem mi wychodzi a do polski faktycznie nie ma po co wracac i znajomi jak juz ktos napisal na forum traktuja Cie jako angielke pewnie ze sa nieliczni ktorzy sa i beda ale do polski nie zamierzam wracac a ta nostalgia tutaj zaczyna mnie dobijac tylko praca dom praca dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANI...
dawajcie to spotkanie bedzie pozytywnie jak zjawi sie grupa 20 samotnych hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie moze sobie
no spotkanie byloby fajne ,teraz taka ladna pogoda. no ale tutaj jak ktos pisze to raz na meisiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastka z herbata
to kiedy proponujecie?? No i gdzie byloby najlepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmalada
ja z poludnia londynu..tez fajnie by bylo jakies kafeterianki poznac. hmm czasami nie ma z kim wyjsc nawet na kawe czy do parku sie poopalac...a taka ladna pogoda. dziewczyny zbierzmy sie i w ktoras niedziele sie umowmy gdzies :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzem truskawkowy.
oj tylkou ze tutaj ktos nap;isze raz na miesia wiec chyba lepeij nowy topik zalozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rude boi
hmm... same kolezanki tutaj? sorry ze se wtracam dziewczyny heh ale tez bym na jakas kawke skonczyl wiec napiszcie czy mozna sie przylaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja tez jestem sama w londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaluzyjna25
no i ja tez sama. Mieszkam z chlopakiem, ktory przewaznie pracuje w weekendy i czasami nie mam co robic. Mam kilka kolezankek ale poza Londynem albo na drugim koncu miasta, wiec nawet nie chce mi sie tak daleko jechac zeby sie na kawe umowic. Skad jestescie dziewczynki? Ja z Uxbridge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zapiszcie sie na jakies kursy czy cos. To jest Londyn, tu naprawde jest co robic. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariof_85
hej andaluzyjna25, jakchcesz mozemy umowic sie na jakos kawke, mieszkam bardzo blisko ciebie, w prawdzie jestem plci meskiej, wiec jak twoj chlopak nie bedzie zasdrosny to daj cynk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka010101
Mogę się z Wami spotkać? Jesteście ładne? Bo ja z byle wieśniarami nie będę się prowadzała po Londynie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh shit to szkoda
bo ja wlasnie z wioski jestem wiec sie nie nadaje......... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka010101
Wiedziałam, że tylko TACY się odezwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh shit to szkoda
no ale czy to moja wina ze z wioski jestem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka010101
Oczywiście, że nie, ale w związku z tym, że ja jestem z miasta, nie mamy szans na wspólne spędzanie czasu. Pewnie mamy inne zainteresowania.Np. ja lubię spędzać czas w drogich restauracjach, spotykać się ze znanymi ludźmi na lunch... Ty pewnie lubisz iść do kina, czy po prostu na zakupy do jakegoś hipermrketu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burzuazyjna dama
lolitko ja mysle, ze bede pasowala do twojego towarzystwa. Moim hooby jest lansowanie sie w drogich, luksusowych restauracjach, ubieram sie wylacznie w butikach, mam zestaw bialych kozaczkow od samego manolo blahnika i piekne tipsy z salonu na high street kensington. Dodam, ze uwielbiam pic najdrozsze szampany typu cristal lub don perignon rocznik 1930. Moj sponsor to bogaty szejk z emitarow arabskich, spotykamy sie zawsze w jego apartamencie na canary wharf, moge cie wpowadzic w to towarzystwo ;) jesli chcesz to spotkajmy sie jutro w okolicach Primarka na oxford street

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka010101
Haha, dobre. Te białe kozaczki i tipsy możesz sobie nosić jak idziesz na spotkanie z innymi Polaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaZwyklaJA
ojejjjjjjj...lolitka....to co trzeba zrobic by sprostac twoim wymaganiom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaZwyklaJA
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastka z herbata
... nom i panie typu 'dla mojej krysi najlepszy zestaw poprosze' zasmiecily nam forum:p I tak umieralo, nom ale jak ktos sie chce spotkac to jest taki portal polacy. co.uk i tam latwiej sie dogadac, a jak nie to pisac, pisac i jeszcze raz pisac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszaklasa
ja mam ostatnio mnostwo wolnego czasu,moglabym dolaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka4pii
hejo a czy jest ktos z samej polnocy ldn?? bo ja wlasnie z tych obrzezy jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastka z herbata
No to mamy juz Uxbridge, ja jestem wschodni (Stratford) a Ty Natasza a Ty gdzie w londynie mieszkasz? xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastka z herbata
iwonka a gdzie na polncy?? xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tost z marmolada
ja jestem z leyton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o i ja jestem z leyton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastka z herbata
o panieeeeee...:p jak bliskooo;) No to luzzz, to kiedy sie ustawiamy?? :) Jeszcze jakies chetne?? xx Ps: ty tost juz do pogadania juz widze mamy;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×