Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość confused

sama w Londynie

Polecane posty

Gość ja tez jestem z leyton
no m iakurat na % nie zalezy bom niepijaca......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyton leyton
hej :) fajnie, ze cos sie ruszylo. mi pasuje sobota jak najbardziej, kojarze ta polska restauracje jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londynczycy kochani
a nie przyszlo wam do glowy zeby sie "zmieszac" z lokalna ludnoscia zamiast marudzic. Wyjdzcie z tego getta, bo sami je tworzycie, a raz stworzone trudno sie wydostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londynczycy kochani
sama mieszkam w kiepskiej londynskiej dzielnicy, praca nie rewelacja choc nie narzekam.. znajomych mam bardzo roznych, Polakow, Anglikow, Hiszpanow, Hindusow, Caraiby itd.. Otworzcie sie troche na swiat zamiast pielegnowac ksenofobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do londynczycy kochani
przeprasza bardzo, ale to ze pare osob z kafeterii chce sie spotkac ze soba w polskiej knajpe i pogadac oznacza ze zamykamy sie na inne nacje? troche twoj post jest tutaj nie na miejscu.... ja mam wielu znajomych z roznych krajow, ale z checia spotkam sie z Polakami z mojej okolicy i nie widze w tym nic dziwnego, poza tym jest wiele spraw o ktorych latwiej sie nam rozmawia z osobami z tego samego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkanie ludzi z kafeterii. jeśli na kafe siedzą Hiszpanie, Włosi, Anglicy to zapraszamy. ;) to nie spotkanie ludzi posiadających polski paszport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia020
Hej, kto jest z Hiszpanii? Jak mozna sie ubezpieczyc bedac za granica, czy mozna jakos telefonicznie to z PZU na przykład załatwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem z leyton
no i co ? dzisiaj sobota ,a tu widze topik zdechniety......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyton leyton
i co z naszym sobotnim wypadem do kanjpy na stratford? nadal sa chetni bo jakos temat ucichl..a tak fajnie sie zapowiadalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastka z herbata
buachahaato jednak wyszlo na moje :p u mnie sobota aktualna, ale troche mi sie odechcialo spotkania jakoze poczulam sie excludowana z 'poprzedniego'... Emfazujac swoje checi do spotkania w poprzednim mailu (ten dlugi rozwalony) i pytajac o mozliwe terminy (oprocz tego jednego weekendu - wyjazdu do pl 3 dni przed tak latwo skanselowac sie nie da) dostalam odpowiedz, ze spotkanie bedzie akurat wtedy... Nic to zamiary me nie zostaly uwzglednione/odczytane (sugestia: brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem = stupidity) albo zignorowane (sugestia: chamstwo)... Dalej, kwestia wyboru: impreza alkoholowa czy tez nie, tez nie powinna byc narzucana a raczej podjeta przez grupe... Polak Polakowi wilkiem?? hehe nieeechyba raczej nieswiadomosc/ za maly mozg na rozumienie tekstow pisanych/ 'ex alkoholik?' bo chyba nie w ramach religii, jakoze ta jest mafia... Ojjjj smutne (i jakze plytkie) jest myslenie niektorych ludzi.. Czuj czuj czuwaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastka z herbata
Ps: Nom a w Polsce wlasnie ze jest cudooooownie;) Tylko nie zgadzam sie z reszta sugestii - z tym ze trzeba tam kiedys wrocic, bo wroca tylko Ci, ktorzy chca. XXI wiek, EU mamy mozliwosc wyboru co dla nas jest wlasciwe, no i wlasnie to jest w tym wszystkim najfajniejsze:) pozdro xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość custard doughnut
ja tez czekam na nasze spotkanie...jakos ludzie poznikali :( mi tam odpowiada i ta sobota i tamta, moze byc z alkoholem moze byc bez....wazne, zeby ekipa sie dobra zebrala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrwaim wszystkich.Mam nadzieje ze w ktorys weekand wreszcie sie spotkmy.MILEJ NIEDZIELI.Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glos z SERCA
wood green , palmers green Ta sama sytuacja nie z kim wyjsc Jesli jest w tej samej sytuacji jakas mila sympatyczna kobieta Prosze o e-mail Ja 27 lat 187cm opalony brunet dobrze zbudowany nie palacy pijacy okazjonalnie kontrakt na 26 tysiecy rocznie ogarniety nuda w tej betonowej dzungli;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia020
Kacyk, dzięki, nawet nie wiedziałam, ze tak prosto i bez żadnych zbędnych ceregieli tego wojażera można sobie kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia020
Kacyk, dzięki, nawet nie wiedziałam, ze tak prosto i bez żadnych zbędnych ceregieli tego wojażera można sobie kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monar
Pewnie że bez żadnych ceregieli. Nawet jak jesteś już za granicą możesz wykupić to ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia020
No właśnie i to mi się najbardziej podoba, wystarczy zadzwonić, albo kartą kredytową zapłacić, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monar
Na ubezpieczeniach nie można oszczędzać. Pomijaj już nawet spokój ducha, ale mówię o zwyczajnym rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia020
Ale ono i tak tanie jest, a jako studentka dostałam sporą zniżkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha brocha londyn
no temat byl o samotnosci w londynie, mialo byc spotkanie ludzi z leyton i okolic..a teraz piszecie o jakiejs dupie marynie tutaj......gdzie Ci ludzie z leyton? ja ze stratford to tez sie dolacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monar
na marginesie wyrósł inny temat, ale nie mniej ważny :) Bo pobyt za granicą przecież wymaga ubezpieczenia. I to jest bardziej potrzebne niż u nas w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mlekiemm
Bierzecie Wojażera, bo dobrze chroni i daje szeroki dostęp do opieki medycznej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monar
Pewnie że choroba za granicą to koszmar, ale zgubiony albo uszkodzony bagaż też może spędzać sen z powiek. A to ubezpieczenie obejmuje kradzież, zniszczenie itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynalondyn
Czy watek jest nadal aktualny? Jestem w Londynie prawie 5 lat (jestem z narzeczonym) i jak dotad nie udalo mi sie poznac nikogo z kim mozna by bylo wyskoczyc na kawe czy najzwyczajniej w swiecie ponazekac czy pogadac o pierdolach. Mieszkam na Abbey Wood, niedaleko Greenwich.Nie pracuje i siedzenie w domu mnie dobija :( Moje gg 9411028

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynalondyn
Czy watek jest nadal aktualny? Jestem w Londynie prawie 5 lat (jestem z narzeczonym) i jak dotad nie udalo mi sie poznac nikogo z kim mozna by bylo wyskoczyc na kawe czy najzwyczajniej w swiecie ponazekac czy pogadac o pierdolach. Mieszkam na Abbey Wood, niedaleko Greenwich.Nie pracuje i siedzenie w domu mnie dobija :( Moje gg 9411028

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynalondyn
Sorry, dodalo sie 2 razy...nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona199@Op.pl
Hej ja rowniez szukam kolezanki na wspolna kawke czy zakupy. najlepiej Z okolic SE w wieku 24-30 lat,moze byc z dzieckiem. Pisac na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×