Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

nie ściemniaj bracie i nie pij soku prosto z kartonu - Novenka wszystko widzi, bo Cię obserwuje prze lornetkę w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się wystraszył ! aż mu fajka z ust wypadla i chyba będzie dziura w dżinach :P ja od razu mówię, że nie umiem cerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę tu mi Makarona molestują :P i jeszcze dochodzą z której jest Warszawki :P A w ogóle to witajcie Małpiszony 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Novennka ❤️ :D mnie wspomina :P Mówiłam \"chuda jak tyczka cizia blond\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Novennka ❤️ :D mnie wspomina :P Mówiłam \"chuda jak tyczka cizia blond\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to telepatia Novennko, mam dziś troche czasu to se myślę wejdę na topik 30-stek :D a tu proszę piszą o mnie :P Kurde znają mnie wszędzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochotę to ja mam zawsze :P :P A Ty Novennka to już mnie chyba nie kochasz :( (że nie wspomnę o blond cizi :P) czekam i czekam na maila , a tu nic :( buuuuuuuu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
O mnie nikt nie gada ani się ze mną nie przywitał ale jestem :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo z Czarnym :D CZEŚĆ 👄 a co Ty tak szybko ???? żadnych nadgodzinek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo z Czarnym :D CZEŚĆ 👄 a co Ty tak szybko ???? żadnych nadgodzinek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo z Czarnym :D CZEŚĆ 👄 a co Ty tak szybko ???? żadnych nadgodzinek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
żadnych nadgodzinek choć roboty po pachy....:O gdyby nie Benek,poszłabym w sobotę nawet....:P a ja czekam na WP na jakieś wieści od Ciebie:) skrobnij jak będziesz mieć chwilkę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czarnym mozesz sprawdzić pocztę :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czarnym mozesz sprawdzić pocztę :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulla, piłaś czkawkę masz czy w lesie jesteś i echo odpowiada? :P a ja oglądałam przyjazd Benka a tu nagle wywiad ze Sztefenem od kartofli :D sie uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy ktoś się ze mną dziś przywita?:P:P ( sorki Novenka,to Twoja kewstia:P ) Lecę bo zaspałam cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Matki, Żony , Kochanki, Cizie Blond, Węże, Makarony :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj wszyscy przy odbiorrnikach!!!:P Zaspałaś!?To Ty jestes jak ten facet z \"Co mi zrobisz jak mnie złapiesz\" ktory śniadanie je jak sie kładzie do lóżka a obiad o 6:D Novenna to Cie dzis napewno nie przywita bo juz stoi pod sektorem VIP-ów na Plavu Piłsudskiego zeby ja wpuścili;) biedna boi się że ma fałszywą wejściówke:P Ty Makaron to Ty masz też problem z rozwojeniem osobowosci?Wyadje Cui sie że mieszkasz w pieciu miastach naraz??;) Mama nie bedzie zadowolona:P Konspira cześć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenna, no wiesz..od razu zapijmordo...a przeciez poszlo tylko jedno wino na trzy...wprawdzie nie pamietam jaki film ogladalysmy, ale wiem, ze duzo sie smialam. Sasiadka nie omieszkala mi dzis tego wygarnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko cipencje - wybelkotał pijany wąż... co za lokal, co za speluna jak zwykle niokogo nie ma ... ani żaden towar się nie dosiądzie, ani nawet kelnereczka nie podejdzie.. ok, sam sobie naleję - byle nie w gacie ;-) 😘 dla wszystki pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to juz jest na plebani:P Novenna nie chce nic mówić ale ogladam co sie dzieje w innych miastach i Warszawa była do d...!Za słabo machałam??:P ZA cicho krzyczałaś?? Konspira i ZCN za to zaszalały:) O i Mkary sie pojawił - czesć łobuzie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow:) to mogłaś i do Krakowa pójść:P:D A ja włączyłam Portishead (to moje stare dobre czasy) ale to troche dołujące więc po 2 kawałakach przełączyłam na Ain\'t no mountain Arethy Franklin;) Co do reszty ferajny to Wąz pewnie pracuje na kacu:P a Konspira gdzies w tłumie szaleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no stracone to one nie były:P;) Makaronowi sie teraz wydaje, że jest mieszkańcem Wałbrzycha i wikariuszem w Szczecinie naraz:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenna niby jetes a jednak Cie nie ma, ide więc na piwo:P paa P>S> Mam nadzieje, że nie ma juz prohibicji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
POOBUUDKAA!!!!!!! :P:P:P cały tydzień CIĘŻKIEJ pracy czeka :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×