Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

no ja mam tatusia na miejscu:) ale moze tatusiowie to blizniaki!:P zaginione, rozdzielone w dzieciństwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopak mojej przyjacółki konsultuje sie ze mna co jej na urodziny kupić, ja mowie jakas bluzka, może kolczyki czy bransoleta. Pytam dzis czy cos wybrał a on na to, że był w Swarowskim(!!) ja zatem pytam co on chce tam jej kupić, na co on:no jak to co?Kryształy. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pracy 😘, jak tam wasze przegrzane i zfajczone laptopki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co słychać , oprócz ogólnych awarii ;-) Jak tam Wolguś, odzywa się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Novennciu 😘, notorycznie brak mi czasu, ale duchem jestem, pewnie tak jak i Wolga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś lecę - do napisania jutro, dobrych humorów na popołudnie !!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mi z tym dziwnie, szczególnie po etapie notorycznego udomowienia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No,przynajmniej tu się coś dzieje :):) jeśli tylko pozwolicie,będę Was budzić codziennie......;) Jezu...jestem zmęczona jestem jak koń po westernie :P muszę się zregenerować gruszkowym prysznicem:) i jakimś Redd\'sikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolga zmienia tylko opisy, bo ma na kilkunastu kompach gadu zainstalowane (nie pytajta jak i dlaczego ;) :P) i jak se Wolga wchodzi na jakies, to opis automatycznie inny wskakuje...ale kto by to czytal... aa, no tak - Novenna :P :D konspira, ty! sztulami! WE MNIE?! 😭 :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
\"Nareszcie swit zastąpił noc powietrze świeże jak po burzy...... WSTAWAĆ,SZKODA DNIA !!!:P \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę się a Wami przywitać :-) Kospircia - nie smuć się ❤️ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi niezbyt fajnie , w nowym dziale mam strasznie zawistne koleżanki, atmosfera jest nieciekawa, jednak zdecydowanie łatwiej mi pracować w mieszanym towarzystwie niż w babińcu :-( Każdy powód jest dobry by było można zazdrościć :-( i to mnie wkurza . Nie rozumiem po co tracić nerwy na jakieś głupoty, a może po prostu dziewczyny inaczej nie mogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde babki, aleśmy się z tymi wisielczymi humorami dobrały :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tuptula ja mogę książkę na ten temat napisać, tyle, że nie tylko dziewczyny są takie ja mam takiego gnoja w biurze, że kobity się mogą schować u mnie w pracy jest taka schiza przez pewne osoby, że jak koleżanka sobie kupiła ostatnio nowy ekstra samochód to się bała pod biurowiec przyjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie: samochód, ubrania, perfumy, nowa funkcja, dzieci, mąż - wszystko jest dobrym pretekstem. Tyle miałam zapału do mojej pracy, a takimi trywialnymi głupotami moje koleżanki pokazują mi gdzie jest moje miejsce, że gdyby nie to że mam odskocznię w postaci normalnego prywatnego życia to strasznie pociłyby mi się oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę na spotkanie wrócę około południa , trzymajcie się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny co wy w takich dziś kiepskich humorach? Wpadłam z fatalnego na kawke ale widze że wy dziś jeszcze o suchym ...... Dobra ja dziś serwuję i serniczek też dorzucę na osłodę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra może być i vodka ja tam wybredna nie jestem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba że mam sobie iść. To idę . Nie narzucam się. Mimo że ranek taki sobie życzę wam miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konspiracj:) Jutro czwartek więc będzie lepiej:)Ja Ci to mówię:)) Novenna:)myślisz,że to tak łatwo wyrwać się ze szkoły.A po drodzę żadnego centrum handlowego nie było,cobym mógł z kompa skorzystać:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz chyba zacznę wyć co za dzieeeń 😭 Makaron nie dawaj mi dziś nic do prasowania, bo przypalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×