Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

A gdzie ta cizia blond?:) Bo o Makarona i Wężą to juz nawet nie pytam, lepiej nie wiedzieć:P na Fatalnym poszukiwanie sponsora zakonczone sukcesem;) musze sie tam jednak przenieść!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaa pracują!!!:D no prosze:P no to spoko spoko przezyjemy:) Novenna ide na zakupy - kupic sobie złote buty!:D także teraz namierzysz mnie na pewno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo.. (echo :P ) cześć Wąż! Ty to chyba żadnej okazji nie zmarnujesz:P Pozdrawiam wszystkich, którzy sa na topiku! Czyli siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Konspiracja:)Widzisz bo ja to wszystko specjalnie,cobyś nie musiała szukać:) :)Novenna:)Jak żyję??Szybko i intensywnie:))Dzisiaj postanowiłem zwolnić:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda jest fatalna!Denerwuje mnie...tylko deszcz,deszcz,deszcz:/ No,czasem trzeba zwolnić...chyba,że wyznajesz zasadę:intensywnie a krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mawiali starożytni life is brutal albo życie, życie jest nowelą albo jest jak pudełko czekoladek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sometimes kopas w dupas i has many zasadzkas,but is wonderfull..to mówiłem ja:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra spadam!:) Nudy i w ogóle:P A tak serio to idę...i nie wiem kiedy wrócę:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Dopiero wlazłam. Miło sie was czytało:) :P Kurde Makaron tylko Ty wroć;) Novenno nie nie kupiłam tych głupich butów jeszcze:( ale juz sie doczekac nie moge!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Krwawa--serio złote buty kupujesz?:) Ja poluję na sandałki,ale nie schodzę z obacasa poniżej 10 cm:) Ja własnie z pracy się przywlekłam po 11 godzinach:P Koń po westernie wygląda i czuje się lepiej niz ja teraz :O Idę się pobudzić :P niewiem jak ale jakoś spróbuję ( bez sprośnych skojarzeń:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNC proponuje Ci cos mocniejszego:P owszem naprawde zamierzam kupic zlote buty, juz upatrzylam, a co, cos jest nie tak ze zlotymi butami??:P Gorzej by bylo jakbym sobie np kupila skorzane zlote spodnie i takoz samą kurtke pikowana złotymi cekinami:D No ale moze wtedy spodobałabym sie Wężowi;) Novenka a Ty sie popraw popraw lepiej bo wiesz potrafie byc okrutna jak siedze w pracy i sie nudze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie no spoko:Dzłote :D ja mam srebrne sandałki na szpilce,do dżinsów noszę :) sie cholera nie mam co napić :( kawę z rumem jedynie,nie mam zapasów alkoholowych bo rzadko cosik piję ;) Novenna--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To ja tylko Redd\'sa trawię z piw :) Martini bym sobie posączyła.....chyba polecę do całodobowego :P Poślij fotke w tej czerownej sukience:D jestem jej ciekawa bo kocham czerwień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bo my czarnule z czarnymi oczami to nam w czerwieni do twarzy,nie?:) tyle ze ja blada jak mąka:P Mary--a Ty też czarnula?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×