Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Witajcie:)🌻 Jeśli chodzi o ksiązki to ten Ksiądz czyta ciekawe rzeczy: http://kapelan68.net/?skip3=-1 Ciekawe czego słucha?;) Wogóle ma super stronę.Często tu zaglądam:D Pozdrowienia dla Księdza Makarego🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam kocham Reamonn....rulezzzz :P :D zassałam album...cudny ❤️ Dobranoc dziołchy i pierdzielniki! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wstawać śpiochy wstawać !!! Obowiązki czekają :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZCN widzę, że z Tobą coraz gorzej jeżeli chodzi o kafe - wpisy o 5.40 rano:P Wiesz, poszukam może znajdę w Krakowie jakieś zajęcia terapeutyczne dla uzależnionych to się nas zapiszę. Na topiku króluje polski rock i ukraiński pop:P Ja wałkuję ostatnio non stop Simona Webbe\'a i płyty Katie Melua, bo muszę się wyciszyć ;) Nickelback poszło w odstawkę, bo za bardzo mnie nakręca :p Natasza masz szczęście, że mnie nie było, bo bym w ciebie rzucała sztulami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzem Dobry:) Czy moge wypić kawkę tu z Wami?:) Serdecznie Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj! ja właśnie z kawa jestem:) Wiecie ale na Fatalnym jest dno, dobrze, że narazie Uli nie ma, czego oczy nie widza tego sercu nie żal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jeśli można:)dołączę się:) Bo trasa daleka mnie czeka:)i trzeba kawki się napić.Poza tym,rzadko moge w spokoju napić się kawy:) O Fatalnym wolę się nie wypowiadać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekajcie jak Novenna dotrze to dorzuci serniczek :D ja już jestem po dwóch kawach i mam mega nerwa, bo mi się laptop zaczął fajczyć mój osobisty, wysłużony, kupiony za uciułane ..szajse!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laptop?Konspira...za dużo go używasz,to dlatego:) A moje koszule gotowe????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ksiądz taki zabiegany, tyle spraw na głowie:P Konspiracja fajczyc sie zaczął?To co ty z nim robiłaś!!??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenna:))Salve!:)) Mery,zabiegany,zabiegany:P Novenna:)Jakto gdzie?!:D Do Mamusi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makaron koszule gotowe, szorty jeszcze schną :P dobrze, że w pracy mam zwykłego stacjonarnego peceta, który się nie fajczy, bo bym dostała jeszcze większego szału, jakbym była dzisiaj odcięta od kafe:P laptop ostygł i kolega sprawdza, czy dysk jest cały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłaś już?Novenna?? No to sie mamusia ucieszy;) masz dla niej jakis prezencik,upominek?:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam rodzeństwo:)w liczbie nieparzystej:)) I dla Mamusi oczywiście też \"coś\"mam:) Ale ciii:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabrzmiało jakbyś mial butelkę czegos mocniejszego:P:D Konspira sytuacja opanowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ad vocem wczorajszej dyskusji to moją obecnie ulubioną piosenką jest piosenka pod tytułem Crazy :P Gnarlsa Barkleya wiem wiem, że wszyscy mysleli, że to bedzie numer Ich Troje z Euroziwzji ale nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a będą jeszcze wieksze Novenno, juz drogi zamykają (myslisz że będzie dzis padać?) Albo brata:P:) Widziałam kiedys takie ogłoszenie w supermarkecie :poszukuje do pracy kobietę lub mężczyznę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam w tajemnicy,że Makary ma i Brata i Siostrę(w niejednym egzemplarzu:P) I Mama w żaden sposób nie czuje się samotna:)) A co do marynarza to niejaki Makaron jest marynarzem....bo niewiadomo do jakiego portu go \"rzuci\":)) Konspira ile mam Ci zwrócić za prąd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie mówcie mi o zamykaniu dróg, bo ja ani w piątek ani w sobotę do lekarza nie dotrę aj ten Benedykt się wybrał jak ja mam ważne sprawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za fatygę??A ja myślałem,że to tak z dobrej woli :(( Musi Ci wystarczyć uśmiech mój szeroki:)))) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzinka w większości na miejscu jest,więc zbyt dużych problemów nie mam:D Na Twoją parafię...heh..to by było ciekawe:) Ale do Warszawy nie przeniosą mnie:D:P A po której stronie Wisły mieszkasz?:P Czy są przecieki??Jak wszędzie:D Ale Wildsteina nie mamy i nikt listy nie ogłosił.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem jestem....zapomniałem:P Ach,ta skleroza,ale to przez to masło:P To jak teraz jestem w Warszawie to na jakąś wieś mnie zrzucą:)) Nie ma lekko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jednego brata i już czasem znieść go nie moge:P jakbym miała wiecej niz 2 to bym chyba zwariowala!:) Chyba że im wiecej to człowiek jest bardziej wyrozumiały i juz z przymruzeniem oka patrzy;) no w kazdym razie makary w domu to Ty nudno nie miałeś:) Novenna ale Msza jest w piatek tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde u mnie jeszcze nie ale jak u Ciebie juz to u mnie pewnie zaraz;) Makaron to Ty gdzie wkoncu jestes?W wawie czy nie? bo sie pogubiłam:P A wy nie macie zadnego wpływu na to gdzie was rzucą?Tak soba dajceie pomiatać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×