Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Przecież ja nie narzekam na wiejskie parafie:)Mnje nrawitcja takaja situłacija:) Jakto grzmi ????aaaa...tylko nie to!!Ale ja nie słyszę?!:P Czy jesteśmy w tej samej Warszawie?!:P Hmm....Mery,masz rację w domu to ja się nie nudziłem.Trzeba się było dziećmi zajmować:P heheh...ja jako najstarszy:P Ale w sumie też szybko opuściłem gniazdko rodzinne:) No nieważne,tyle gadam:P:) Konspiracja,chciałem zaproponować w policzek,ale się wstydziłem:P A nuż widelec dostanę w pape(oczywiście nie próbuję porównywać Ciebie do Andreja L. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makaron tak się zjarałam w sobote na solarium i wczoraj na słońcu, że możesz mnie pomylić z Andrzejem wieś tańczy , wieś śpiewa - wyglądam jak przez okno ale buzi daj i tak😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie za długo to ty sie nimi nie pozajmowałes, 18 lat i c ya dzieciaki:P Mama musiała byc w czarnej rozpaczy:P Hmm ale oba kwakwa beda witać?:) czy wytypuja jednego ze swoim szeregów:D Dobra u mnie tez grzmi, albo na górze cos robią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie czytałam, ale na film pójdę, bo kurde głupio tak krytykować coś czego się nie widziało, nie? Novenka zaproś Makarona do kina, to od razu ci da rozgrzeszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))A jaki ja jestem zdesperowany:P:P Nie porównuj się do Andrew.On jest nie do przebica:D:P Cóż....powiedzmy,że 18:)) Fajnie(cóż to za slowo!?:D)..miło i sympatycznie miło mi się kawkę w Waszym towarzystwie.Ale kawa się skonczyła,so \"Time to say goodbye\":) Spokojnego(nie burzowego)dnia życzę:) Ps.Konspira pełen wdzięczności...(niestety nie wiem jak się robi usta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie że zabranianie ogladania tego filmu czy czytania książki to taki brak wiary w to, że drugi czlowiek tez mysli i sam doskonale potrafi ocenic pewne rzeczy zdrowo-rozsadkowo. Ja poczułabym sie obrazona gdyby ktos mi zabronił:) Andrzejowi lepperowi to ok ale mi!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co by mama powiedziała na\"Cześć Mamo!To ja Makaron,już jestem!Masz pozdrowienia od Konspiracji,Novenny i Mery\"...Za głowę by się złapała i powiedziała,że kompletnie zwariowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślała by że jestesmy twoimi wymyslonymi kolezankami, że masz swoj \"magiczny\" świat :P gdzie ludzią dajesz na imie Novenna:P i Konspiracja!:D hahah ale sie usmiałam na taka wizję!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i tak masz miłą mamę : jak przyjeżdżałam do domu i dzwonili do mnie jacyś faceci, którzy nie byli moim chłopakiem, to moja matka mi podawała słuchawkę ze zdegustowaną miną i tłukła potem pół dnia:P kto to, po co, dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty, Merry to nie jest głupi pomysł - ja jako dziecko miałam wymyśloną koleżankę, to Makary też może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dobrze gadasz Novenna, dac jej wodki! No Konspiracja a co ty bys sobie pomyślała!:) Mamo mam takie 3 fajne kolezanki wiesz. Novenna ( :P ) Konspiracja ( :D ) i Mery( to brzmi jeszcze wiarygodnie). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z sokiem pomidorowym mam tylko;) ale taka jest ponoc zdrowsza;) no jakbym miała syna X, ktory by mi z czyms takim wyskoczył to bardzo bym sie zaniepokoiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mama usłyszała Mery, to by raczej miała skojarzenia z inną rozrywką panów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Konspira podsunełaś mi pewnien pomysł chyba sobie zmienie nika na Mery Jane:P wtedy Makary trafi do Tworek w trybie natychmiastowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, musi zostać wiec nie może nic powiedziec mamie!:) Konspirze sie chyba pecet też zjarał :P a Novenna poleciala szybko na solarium mowiąc, że idzie po bułki :P ech te uzależnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze jestesmy rozdzielonymi w dzieciństwie blizniakami!:) Zerwane Więzi:P Hm ja tez bym se strzeliła kawe ale to bedzie moja 3 ale mala to chyba moge nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Mery, ja już raz miałam taką schizę, jak poznałam pannę w Warszawie, która nosiła to samo nazwisko, zresztą bardzo rzadkie i nie miała tatusia.... mój ojciec non stop jeździł do stolicy w delegacje ilubił się zabawić, więc przeżyłam chwilę trwogi:P ale się wyjaśniło potem na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×