Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

:P to teraz machaj Mery za te wszystkie stracone lata:P ja najmilej wspominam jak byłam w Wadowciach podczas tych słynnych kremówek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz bede machać!:D powoli szykuje sie do wyjscia:) zaraz tu mi dadzą prozak!!!!!!!!:P słucham kaczki w radiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to??:) bo jak juz zdążyłaś zauważyc zdolności logicznego myslenia mam dzis ograniczone:P zreszta niech namierzaja!to nie tatalne zaoroczenie...!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe jak w tym kawale o lekcji niemieckiego, kiedy każde z dzieci ma za zadanie powiedzieć coś po niemiecku i Jaś mówi: posdrafijam szyskich polaków! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezły jest!! rzuciłabym ale kamieniem:P no dobra papiez przyjechał, kamyczkiem:P ale chyba sie pospieszyłam za bardzo bo ja Novenno na Nowym Świecie dopiero bede machać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie tak, mnie tez to dziwi ale wiesz pewnie w Wadowicach powiedza, że Wadowice sa najdroższe;) no chyba zaraz bedzie wyruszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konspira w w imieniu Wadowiczan z dziada pradziada zgłasza sprzeciw może rynek jest wsiowy i wszędzie wokół odpust na maxa ale to Wadowice są najważniejsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra trzymajcie sie!IDE:D Zawołam raz dla rozpoznaia makaron, kto sie obejrzy jest juz moj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się całe moje życie Wadowice kojarzyły z mega wiochą i targiem, a nie z Papieżem, ale po pielgrzymce w 1999 mi się odmieniło jeszcze tylko czekam aż Novennna wreszcie przyjedzie i wessamy te niezjadliwe przereklamowane kremówki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namiastko ja się muszę jutro po południu przebić przez Kraków, w sobotę mi wizyta u lekarza przepadła, bo nie dojadę oj Benek, Benek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!!!!!! pomachałam!!a raczej zaklaskałam!:D szybko przejechał ale byłam na Nowym Świecie i widziałam go z bliska!:) musze chyba sie czegos napic bo prozak nic tu nie da:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne!zaklaskałam i pomachałam!:) tylko akurat spojrzał na druga strone ulicy:P ale napewno słyszał:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daruje sobie, że nie poszłam nigdy na naszego papieża! no w kazdym razie fajna sprawa, musze se dzis obejrzec w wiadomosciach relacje:P a Konspira co?padla gdzies pod biurkiem, ech widać że dziewczyna zadko pije:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daruje sobie, że nie poszłam nigdy na naszego papieża! no w kazdym razie fajna sprawa, musze se dzis obejrzec w wiadomosciach relacje:P a Konspira co?padla gdzies pod biurkiem, ech widać że dziewczyna zadko pije:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daruje sobie, że nie poszłam nigdy na naszego papieża! no w kazdym razie fajna sprawa, musze se dzis obejrzec w wiadomosciach relacje:P a Konspira co?padla gdzies pod biurkiem, ech widać że dziewczyna zadko pije:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto Wam powiedział,że ja tam byłem??:P Dzisiaj miałem pogrzeb i siedziałem w kancelarii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makary z rana rozrzucał płatki kwiatów po trasie a potem do kancelarii:P ale jutro sobie odbije;) dobra lece, z tych emocji nie moge siedzieć przy kompie, tym bardziej w pracy:P Novenka jutro uważaj bo może jakis X mi wejściowke da i cie gdzies namierze:) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak rzucałem kwiatki,a zaraz idę po zbieram:)):P Proszę się o mnie nie martwic(albo martwcie się-fajne uczucie:D:P) Ps.Chyba nie mieszkamy w tej samej Warszawie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pozbierałeś bo nie ma;) złoty chlopak no:) Novenka ja głównie po ten prozak ide bo całe zapasy z apteczki miejscowej wyczerpane:P Wy to sie lepiej martwcie ale o Konspire;) dobra dobra lece, ahoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,jeśli tak wolisz...wolisz znać taką prawdę:P (a są trzy rodzaje prawdy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle, że skacowana nieco:D Makaron myśli, że nie wiemy gdzie mieszka...łehehehee Markaron! te dzwonki do drzwi i głuche telefony to my! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę,to ta taka uparta Pani...... Nie daje mi spokoju,kurcze!!Ehhhh.. Jak chcecie to moge być z Warszawy,moge być z Krakowa,tudzież Gdańska,Poznania:P itd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ściemniaj bracie i nie pij soku prosto z kartonu - Novenka wszystko widzi, bo Cię obserwuje prze lornetkę w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×