Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

hahaha!Nie no dziewczyny to są swietne, a ajeszcze jak sie uprą...:P ej ale te poprzednie czerwone japonki jeszcze masz??Co sadzisz o facecie w japonkach?Np wyobraz sobie taki Makary w japoneczkach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mi tez wydaja sie ci faceci w japonkach mało męscy:P juz lepsze klapki korekcyjne sholla:P:) a on, Makaron, gdzie?na tej wsi czy na wakacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zesłaniu?:) skąd wiesz, może mu sie podoba, może juz sobie tam zycie ułożył:P podłącza juz kable z netem:P chyba sie obetne na chłopaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie mowie jak ale może jakos tam sobie ułozyl:P lepiej czy gorzej ważne, że w ogóle:P ZMIANA BO JUZ NIE IDZIE ZNIEŚC TEGO UPAŁU ZWLASZCZA JAK MA SIE DŁUGIE KŁAKI:O:O:O:O:O a poza tym co, mysle iz bedzie mi ładnie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama bym chętnie spróbowala:P:P:P :) a ja właśnie miałam jakis czas temu pytac Novenny czemu na ten topik NIKT nie wchodzi, na kazdy topik wlażą ludzie a tu NIGDY NIKT:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie :) ale kiedys mozna sie przejesc... czas pokaze co bedzie... poki co ciesze sie z tych wspolnych chwil, przynajmniej jakies wspomnienia bede miala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ten nikt nie wchodzi? to bede czesciej wpadac z pozdrowieniami ;) do trzydziestki mi jeszcze troche brakuje, ale to sie jakos zamaskuje ;) sprobowac mowisz Mery.. hmm mniam chetnie bym sprobowala ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kojarze :) to opowiadanie jak \"zobaczyl jej nagie plecy i kosmyki wlosow opadajace na nie\" czy jakos tak to lecialo, a pozniej wyladowali w lozku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to hehe to było oczywiscie a propos tego spróbowania;) ale napewno cie pamietaja Novenna:P pewnie trudno zapomnieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novencia to poslij mi je jesli moge prosic :D mi sie podobalo :) ja czytalam wszysciutko od pierwszego posta ULLI, od samego poczateczku na biezaco, a dopiero niedawno sie uaktywnilam na tofiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Ruda, cicha woda:P a Novenna tyle Cie znam a nie wiedzialam, że jestes poeta!:D napisz cos jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :D mnie sie te opowiadanie serio serio podobalo :) chyba se je az wydrukuje, mowie powaznie :) albo pamietnik Konspirki hehe :D tez dobre to bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaraz zabieram sie do czytania le co do pamietnikow Konspiracji to one były boskie!:) pamietam jak trafiłam na to forum (oczywiscie przypadkiem:P )i zaczelam czytac to myslalam ze padne, ze smiechu ofkors:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha!To nie jest Novenna to Daniel, Daniel Steel!!!!:P Spokojnie możesz to wydawać w fomacie kieszonkowym i rozprowadzać w kioskach ruchu:P Ja wroże temu wielki sukces;) P.S. Ruda tylko lepiej nie pokazuje tego temu swojemu księciu bo może przezyc szok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa nieboj nic :D biedak moglby sie nie pozbierac :D nie bede Go narazac na taaaakie rzeczy ;) Nobla dla Novenci !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko mówie, żebys mu tego nie opowiadała....:P Novenna jak to zle??Czemu?:)jest dalszy ciąg?czy to może z zycia wziete??:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowe, nie zdrowe... sama nie wiem, staram sie :) zatracilam sie w tym uczuciu, ale nic zlego nie mam zamiaru Mu zrobic... ale pokazywac Mu tego nie zamierzam, bez obaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu!To po co go usmierciłaś!!Nie mogłaś zrobic go szczęśliwym wlaścicielem serii wypasionych restauracji w wawie:P Ruda rozumiem, że ten Twoj to jest jakis porządny???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam morały:P no ja tak musialam sama ze soba gadac jak wyjechałaś;) dobre moze twoi kumple cie poratuja, może Makary sobie przypomni, narcyz jeden:P paa!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×