Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

ha ha ha ha ha ha!!:D ej Novenna no co ty, nie świruj:P wiesz że zawsze możesz liczyć na mnie tylko, że mam ograniczony dostęp do neta z przyczyn odemnie niezależnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co tam u Ciebie powiedz:P zdychasz z goraca?:)jestes w czerwonej sukience?:) wiesz że moje buty wiadomego koloru sie ścieraja! tzn ten kolor sie ściera troche to niefajne Martwi mnie tez to że przez te głupie upały jakos nie moge pic kawy...ale i tak sie staram;) dobra zaraz ktos napisze że tu to nawet takie egzemplarze jak ja moga wypiwywac takie głupoty, jak ja!:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenna teraz siedzi przed kompem i czeka żebysmy my sie napisali, tylko pamietaj że tu to zwykle tylko ja pisze:D na więcej mozesz sie nie doczekać:D mówie możemy sie przenieść na topik jak rzucić palenie:P wzglednie ja na cos typu toksyczna miłość lub toksyczne związki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe!:) no właśnie ja mysle! Hmm sadzisz, że cos takiego mozna serio reklamować?Zadzwonie do nich i sie zapytam. Ja tez lubie ten topik-jest taki hermetyczny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak juz tak sobie jedziemy to musze sie przyznać, że tez jestem zajebista:P żaden sie nie oprze!!tzn był kiedys taki co sie oparł:P ale to nie był facet:P:P:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenna musze Ci cos powiedzieć tylko sie nie denerwuj-musze wyjść:D ale pisz pisz do mnie potem ja będe nadrabiać jak się gdzies do kompa dorwe i znowu bedzie cała strona moich postów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhgash
###############.......................############### ############................................############ ##########.....................................########## #########...............@........@............######### #########..............@@......@@...........######### #########............@@@@@@@@..........######### #########............@@@@@@@@.........########## ###########...........@@@@@@.........############ ##############.........@@@@@.....########.@@.## ##################.@@@@@@.#########.@@.#### #################.@@@@@@@.######.@@.###### ################.@@@@@@@@@.####.@@.###### ###############.@@@@@@@@@@.#####.@@.##### ##############.@@@@@@@@@@@.#####@@.##### #############.@@@@@@@@@@@@.###.@@.###### #############.@@@@@@@@@@@@.##.@@.####### #############.@@@@@@@@@@@@@@@.######### ################@@@@@@@@@.@@############ #############################################

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byl chyba taki kotek:P:D cześć zajebista Novenno! co tam?:) ja mam taki problem, że siedze w pracy i chce sie napic kawy a mleka nie ma... ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Novenka widzisz ja mam tylko takie problemy, ewentualnie czy wstawac rano z łózka o 10 czy 10.20 czy może w ogóle, czy robic sobie frencza czy kolor, do jakiego sklepu na zakupy iść oraz jaki rodzaj biżuterii zamowic u ukochanego :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenna ja glęboko wierze, że Ty wiesz, że ja żartuje:) nie zawiedz mnie!!! swoją drogą życie usłane takimi problemami to moje marzenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam se przedwczoraj frencza a wczoraj było u mnie malowanie i co ja mam teraz myslec o swoich paznkokciach??jak one wygladają??:P:P:) cześc Ulla !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, oczywiście, że ja tu wpadlam z problemami :P co prawda nie są to aż tak wielkie problemy jak Wasze z tymi paznokciami i różnymi cudami, bo ja nigdy czegoś takiego nie robiłam, przyznam szczerze, że nawet o tym nie czytałam :P gdzieś, coś mignęło kiedyś, ale ulla nie interesuje się takimi rzeczami. Ja obracam się w caałkiem innych tematach, że tak powiem bardzo męskich :P i bardzo często jestem w trasie, delegacjach itd .....a tam to dopiero są problemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to gumę się złapie, a to trzeba walczyć z facetami jak Cię atakują i chcą udowodnić, że kobitka i to jeszcze blondynka chcyba nie powinna im doradzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawiam też tutaj przeprosiny dla KONSPIRACJI ! 🌻 Mam dla niej dużo szacunku i sympatii. :) Chyba właśnie jej najbardziej mi brakuje na \"Fatalnym...\" I jako ta niemile widziana nie będę się rozpisywać.. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka, a co to za wystapienie Matki Polski było?? Konspira słuszałaś, Ciebie najbardziej brakuje na Fatalnym, wracaj!!Znajdz jakiegos x i wracaj migiem!:P:D Co tam Novenka?Zmokłaś?Ja dzis jak kurwa wyglądałam, i nadal wygladam....:O :P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JENY MIAŁO BYĆ JAK KURA!!!JAK K U R A WYGLĄDAM!!! wszystkich i siebie bardzo przepraszam!;) ale to ze zmeczenia - juz na rzęsach chodze. ludzie ale wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenna a co znowu jest za afera?o co chodzi jesli moge zapytac?bo nie chce mi sie czytac wszystkiego na fatalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zorientowałam się - pewne osoby wzdychające do pewnych facetów, ktorzy sobie z nich robia jaja cierpia na manie przesladowczą:P Wiesz co jest najlepsze Novenna, że mi sie nawet tamtego topiku nie chce czytac, a nie jeszcze lepsze jest to że tu troche o innych rzeczach gadamy - bo jakbym miała tak dwa lata....:O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery, umarłam ze śmiechu i jestem w piekle :P :D:D:D:D:D:D O losie, nie mogę przestać się śmiać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę widzę...swoją drogą takiego jeszcze opisu nie widziałam..cytuję: \"JAK SIE USUWA TEN OPIS Z GG?!?!\" buahah :D nie wspomnę o wcześniejszym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pokusiłam się i weszłam i po raz koleny umarłam ze śmiechu...ja mam chyba 7 żyć, jak kot :P ale nie komentowałam, bo po co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpalam? wiesz, my, piromani, musimy trzymac się razem...pamiętasz jak puszczałysmy dymem przybytki Boże?...to były czasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×