Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

tak tak, Ala, złączyło nas doświadczenie pisane CZARNYM atramentem, niestety niezmywalnym :P wkleiłabym link do owego topiku, ale przyrzekłam sobie, że moje paluszki nie kilkną tego tematu:P a tak a propos, kiedy konspira wraca? 😭 P.S. Ala - o tak, z facetami największe problemy...co by się nie działo, zawsze wszystko przez nich :P Seksmisja rulezzz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witaj apsórdalny :) ...kolega przyszedł, a ja tu takie rzeczy o naszych kochanych samcach wypisuję, no :P :P łoo chłopie, ja cie podziwiam - odstresowujesz się podczas chodzenia po sklepach? bo ze mną to na odwrót - ja dostaję za przeproszeniem kurwicy z powikłaniami ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzę kilka wiertarek, jakieś telewizory, radio, komputer... (a z tyłu słyszę: do garów! ale już, bo jak się wkurzę!). no to se idę, bo co będę się narażał, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O apsórdalny siema, widze, że musisz nas naprawde lubic skoro sam zaczynasz gadać o ciuchach i zakupach:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatrowki:) to ja widzilam swietne w 4YOU wiem, wiem....coz was połaczyło a raczej co za topik:) wiec nie musisz nic wklejac i zgadzam sie seksmisja:) koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, jeśli chodzi o sprzęty RTV i kompy to to lubię, jak pójdę do Saturna lub Media Markt, to wychodzę po dwóch godzinach...jeszcze gorzej ze mną, jak wejdę do księgarni...czasem do zamknięcia siedze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahaha! Ala, ty napisałaś o wiatrówkach, a moje pierwsze skjarzenie było - broń palna :D :D :D i tak se myślę, co to za sklep 4You...teraz se uświadomiłam, że ty o kurtkach mówisz :D :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księgarnia....widze apsórdlany, że się polubimy ;) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka tam konkurencja? temat się jeno przeżył , ileż można nawijać o szmatach :P :P No dobra, gadajcie se o tych pończochach, ja spadam na miasto ;) na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ja napisalm o wiatrowkach i przyznam ze moja pierwsza mysl to wlasnie ta z bronia;) a co do zakupow i ksiegarni to i ja uwielbiam;) zaluje tylko ze ksiazki tyle kosztuja tylko buty kupuje bez namyslu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja kiedys kupilam u ruskich pinokia to sie w polsce okazalo ze po 3x wklejone sa te same rozdziały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie moja droga Wołgo ,zero wdzięcznośći!:P Gdyby nie nasze poświęcenie (mam ma mysli szczegolowe opisywanie w co jestemy ubrane)i robienie z siebie kompletnych debili to ten topi, byłby gdzieś w lidze okręgowej kafeterii!!:P i to w juniorach!! \"Idiota\"?:)kocham!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc jak mialam 17,18 lat to bym tak nie gadala bo bym uznala, że to umniejsza mojej inteligencji ogromnej przeciez:P ,wtedy uznawałam tylko rozmowy o zyciu, filmach, teatrze, filozofii itp - ale z wiekiem mi sie zmieniło i upatruje dużą przyjemność w takich pogaduchach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra - ja mam na sobie czerwony t-shirt z długim rękawem Esprit, który dostałam w spadku po kumpeli (swoją drogą ja sama już nie wiem, które rzeczy są moje, a które jej :O ;) :P), dalej: niebieskie dżinsy, noszone na skejta tudzież hip-hopowca, bo sie rozciągneły (moja mama twierdzi, że schudłam, ja raczej przypisuję to temperaturze prania)...no i granatowe skarpetki-stopki plus moje ukochane czarne trampeczki wzorowane na damskie korki :) ogólnie wyglądam mało kobieco ;) :P :D P.S. Ala zero, a mnie się zdaje, że to ty pisałaś o wiatrówkach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpilki?!?! a kysz! :P mam jedne buty na obcasach, które kupiłam na studniówkę...potem miałam je na maturze (wyszłam 2h wcześniej z domu, żeby dojść na czas...) no i raz kiedyś założyłam na Wielkanoc...a tak to trzymam się z daleka od tego typu obuwia ;) lubię eleganckie buty, ale preferuję te plaskate lub ewentualnie na bardzo płaskim obcasie...ale ja buty to kupuję raz na dwa lata.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podchwyciłam:) wiatrowki apsórdalny cos wspomniał ja mam czarne bojowki bez guzikow i bluzke na ramiaczkach rozowa w mazaki jakies -sama szyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama szyjesz? wow, ja to szyję jedynie wtedy, kiedy pomieszam wino i wóde...a może to się wtedy haftuje...? :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zadna trudnosc a haftuje tez i owszem-haft krzyzykowy:) a ja trunkowa nie jestem:) ale sie zdaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haft krzyżykowy...taa, miałam ostatnio :D :P ale tak poważnie, to naprawde super, bo zawsze można strzelić sobie coś oryginalnego, w kolorze i ze wzorkiem jaki chcesz, a nie jaki akurat wisi w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy czy mówimy o ubraniach czy o czymś innym ;) :P jeśli o ubraniach, to może jakieś spodenki klasyczne, z rozszerzanymi nogawkami, biodrówki, czarne, afkors:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:D a ja bluzke z naprawde duzym dekoltem:P Novenna tak sie sklada, że sie z Toba absolutnie zgadzam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wołga no to mam taki kroj choc osobiscie biodrowek nie nosze a spodnie zadko szyje, zostawiam je mamie a butki moja milosc:) gdybym mogla to codzien a tak...hmm teraz zadko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×