Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Mery, ja nie piwkuję...nie znoszę browców, nie smakują mi...ja kulturalnie :P:P:P winkuję i mniej kulturalnie ;) wóduję :O :D :D :D Novenka, specjal kiss 😘 Mery🌻 konspiraaaaa, co z Tobą?! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaa
hejka wszystkim podajcie linkaaa do tej stronki na o2 bo nie moge znależź a chętnie poczytam odnośnie fatalnych?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaa
hahahah znalazłąm nie moge polewam się wodą i oczom nie wierzę hahahhahhaha niezłe konspiracja mam nadzieje czytała i pewnie sika ze śmiechu inovenka tez a najlepszy jest pierwszy wątek " kocham go.....i podpis "pisze boa hahaha nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaa
a ihahahah znalazłąm nie moge polewam się wodą i oczom nie wierzę hahahhahhaha niezłe konspiracja mam nadzieje czytała i pewnie sika ze śmiechu inovenka tez a najlepszy jest pierwszy wątek " kocham go.....i podpis "pisze boa hahaha nie moge i dalej " boa która planuje wspólne życie z księdzem ........" hahahahahah sikne biedny boa nawet nie wie że jest kobietą i że planuje życie z księdzem:)):)):)):)) dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Novenny
Dziś dostałam takiego maila :-D :-D :-D pozdrówka Женский фитнес-клуб Революционная фитнес-методика благодаря которой миллионы женщин обрели женственную сексуальную фигуру теперь в Москве! Откройте секрет известный 4 миллионам женщин во всем мире! красивая фигура и сексуальность доступные цены тренеры-профессионалы ведущие занятия по уникальной методике персональный план питания 30 минут упражнений в день 3 раза в неделю ПОДАРОЧНЫЙ СЕРТИФИКАТ БЕСПЛАТНО!!! ТРЕНИРОВКА В ФИТНЕСС КЛУБЕ + МАССАЖ 739-34`34 круглосуточно Адрес: Семёневская наб. д. 3/1 корп. 6 В 1ОО метрах от м. Электрозаводская

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł:D co to znaczy to w tym obcym języku:P Novenka przetłumacz prosze bo jak cos niejasne to zaraz ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem morfocipki ! mam propozycjęnie do odrzucenia - przeskakujemy na to forum podane przez Wen Jiabao ? Ja chyba się zarejestruję, dlaczego ? Bo na forach można wklejjać obrazki - a wkafeterii nie ;-) zobaczymy jak pójdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, powiem prawdę - w domu mam mało czasu, a w firmie nie mogę otwierać babskiego portalu - nie muszę tłumaczyć dlaczego ;-) tyle się ostatnio mówi o \"metroseksualności\" ... to nie żarty, muszę dbać o opinię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć małpiszony ❤️ wpadłam w odwiedziny do starych kumpelek :classic_cool: macie coś do % picia? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No tym razem wpadam z flaszką :P Kupiłam polecaną przez naszą Ullę żołądkową z miętą,super ! :) polecam ;) (wypijcie za moje zdrowie:D lada dzień będę piękną 30 :classic_cool: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Novenka no to wszystkiego naj naj!:P happy birthday! Tak zołądkowa gorzka mietowa jest b.dobra.zgadzam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lachony :P witam w mroźne, szwabskie popołudnie ;) :D Z czarnym nickiem - wszystkiego najlepszego 🌻 a ja do trzydziechy to ho ho ho :P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnewpisy
a skąd ta małpa ma rosyjskie bukwy???? przecież to Novenna gawariruje? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenna, już odpowiadam na pytanie :P No jak to skąd? Z tablicy znaków obecnej w każdym systemie Виндовс :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
хорошo ...я, усeрдныйа студенткаdę, idę w pizdu na uczelnię! до свидaния!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one more time, bo mi się niechcący do \"studentki\" coś przyczepiło...a miało być tak ładnie 😭 a więc (polonistka zawsze mówiła: \"Nie zaczyna się zdania od \'a więc\') A więc :P : хорошo ...я, усeрдныйа студентка, idę w pizdu na uczelnię! до свидaния!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×