Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

ty, Novenka, ty nie narzekaj, bo ja w przeliczeniu to koło 3zł bym musiała za pączka (podróbe!!) wybulić...to już mi trąci mafią cukierniczą :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty Mery już na przeszpiegach? :D może zacznij od założenia teczki? To jest dziś taaakie trendy ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, wiedźmo, o czym ty do mnie rozmawiasz? :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kafeterii jest bardzo dobrze ale bedzie jeszcze lepiej i ja wykryje wiele afer!:P łezka01 - dobre:D Wołga ja nawet wole nie wiedziec gdzie Cie znów posiało...ech i tak to nam się rozjeżdza ta polska młodzież-dobrze, że przynejmniej ja siedze na \"dupie\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to gdzie, Mery?...tam, gdzie zawsze, już od dawna...nawet kolega był z okolic, co to mu się złote buty podobały :P P.S. Młodzież - buahahahahaaa:D dobree :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poważnie rozważam możliwość powrtou na \"stare śmieci\", ale oczywiście pod innym, jakże tajemniczym nickiem \'zrozpaczona1980\' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaa tam:) nie no właśnie myslałam, że ty u sąsiadów tylko jakoś tak coś musiało mi sie przywidzieć, że gdzieś indziej:) jak Ty pamietasz!!!ale to dobrze, tzn że uważnie czytasz:P:D całuski, buziaczki dla Ciebie i inne takie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech swoja droga to był bardzo dobry kolega.....:):P wiem, że jestesmy juz stare ale lubie sobie tak czasem mysleć o sobie jako o mlodziezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie sie rozmarzyła o Zenku BEZ ciuchów :P a ja, jak to mówiła konspira: \"Jestem rasowa kobitka...pamięć mam wybiórczą\" :P (to tak a propos złotych butów ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rozumiem, że złote buty Ci wpadły w oko a może se kupiłaś?takie złote kozaczki zimowe,przyznaj sie Wołga!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, złote z różowym futerkiem, do tego dostałam również różową, śliczną mufkę i bon na 50 zł do Tesco gratis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha! te pozdrowienia nie dla nas:D Wołga ja tam takimi gadzetami bym nie pogardziła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, przyznawać się!! która jest w ciąży? :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wykasowali, jak juz zaczełysmy sie do tego posta odnosic to akurat mogły go zostawić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ten link w odnośniku był z wirusem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 25 roku życia Twój organizm traci zdolność odbudowy naturalnego kolagenu - H. w ten kolagen. bywają większe problemy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" tak tak, złote z różowym futerkiem, do tego dostałam również różową, śliczną mufkę i bon na 50 zł do Tesco gratis \" wolga - będziesz wyglądała jak królowa śniegu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenna i to mi sie podoba!Moja Ty kafeteryjna bratnia duszo:D Tak ja tez witam wszystkich!Cześć Wolga i Boa. Te okrótne naukowo doniesienia drogi Weżu, które odbiłuy sie trauma na mej młodej (a juz chorej :P )psychice to kto przepraszam bardzo Ci sprzedaje???Czyżby ktoś scichapęk czytał Urodę?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co się dzieje
u Konspiracji ?? urodziła już to dziciątko ??? Jeśli tak to gratulacje 👄 Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkim wznawiam aktywność sieciową , bo na shitowe życie w realu wirtualne towarzystwo jest najlepsze;) ktoś tu pytał o moje dzieciątko... coż byłam blisko, ale nie udało się niedawno wróciłam ze szpitala całuski dla wszystkich😘 p.s. i jeszcze ta sukcesywna utrata kolagenu, nieee to ponad mje sily :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny!!!!Mityczna Konspiracja wróciła!:) Cześć!Pewnie mnie nie pamietasz, ja Cie za to świetnie, mam na imie Krwawa Mery, około 20 lat i lubie wypic:P:D Wołga, Novenna!!Hej i wejdzcie sie przywitac! Jedna gdzieś na obczyznie druga z Zenkiem - tak to u nas wygląda :O :P Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jest to tak hermetyczny topik(żeby nie powiedzieć niepopularny)że jak ktos juz nas odwiedza to powinien sie przedstawić. Tak sądze. Tzn w tej sytuacji zalogować:P a nie tak na pomaranczowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Marry :D jasne, że Cię pamiętam, w końcu jak to ślicznie ujęłaś to hermetyczny topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w imię Łojca i Syna...konspira 😭 kopę lat 😘❤️ :) Wężu, ja i Królowa Śniegu?....niee, ja jestem kotka na gorącym, blaszanym dachu miauuu :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko i córko ! Natasza! :D wiesz, że się nawet stęskniłam ? :P miło było znów Cię widzieć, ale nie zapominając o naszym zamierzchłym współzawodnictwie poprawiam swój puszap i czekam na Węża, a w związku z faktem, że mój kolagen ucieka muszę sie bardziej starać niż Ty drogie dziecko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łehehhe akurat przetłumaczę zawsze byłam głupia jak Wolga stopki po germańsku wstawiała to teraz ja jestem górą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpa:P ty lepiej powiedz, gdzie schowalaś moje lateksowe kozaczki i strzykawki z botoksem...nieuczciwa konkurencjo :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×