Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

moja teściowa ostatnio beczała jak ogldąła przesłuchanie Balcerowiczowej nigdy bym nie pomyślała, że taka wrażliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konspira ataku śmiechu dostałam jak \"wspomniałem\" twoja teściową a tak na marginesie to moja mi ostatnio powiedziała że jak słyszy że idziemy ją odwiedzić (idziemy tzn. że ja też) to juz prawie zesrana bo nie wie z czym znowu wywale!! - czy wy to rozumiecie?? jak mozna tak mówić ukochanej synowej Jagna zaniepokojona dziwnymi odgłosami dochodzącymi od sąsiada, pyta: - Co się u was dzieje, kumie? - Nic. To tylko teściowa śpiewa wnukom kołysanki. - Chwała Bogu! Już myślałam, że świnia wam zdycha. nic dodac nic ująć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny byłam własnie na topiku o........ kosmetyczkach ech...... zaczęło sie ładne a skończyło sie wyzwiskami typu : szmato , dziwko , pizd...... oczywiscie nie do mnie ale miedzy kobietami na forum wypisałam sie jestem tu od niedawna moze przjmiecie mnie na swoje forum jakby nie patrzec do 30 parolatek - należe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne , że przyjmiemy :D dzisiaj jak widzisz temat teściowej na tapecie i jak na razie obyło sę bez szmat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może poczytam - bo na temat mojej byłej tesciowej niewiele powiem - bo to kobieta zła była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowych snów i wrażeń
🖐️ trzydziechy,daleko do czterech dych,ale juz coraz blizej i blizej ,czwóra nadciąga,ciągle się zbliża,przerwijcie mi w odpowiednim momencie żebym do tej czwóry ni e,nnnnnnniiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeee.... Ja na prwdę nie chcęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja na szczęście jest tylko \"niesamowita\" a tak zapytam zmienając temat szanownych mamuś - co cię zaniosło na temat o kosmetycznkach? tak pytam, bo my z Noevenką ostatnio poza topikiem prawie tylko o dermatologach i kosmetyczkach nawjamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była mowa o tym że dziewczyny sa prózne bo wola wydac 5 zł na depilacje brwi niz zrobic sobie dobrze samemu w domu ja napisalam ze ja uwielbiam chodzic do kosmetyczki - manicure pedicure henna regulacja masaz itp.itd no i sposypało wyzwiskami wiec wyszlam tu widze jest prrzyjemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowych snów i wrażeń
czterdzieści lat minęło jak jeden dzień Czy to prawda że toczą się prace nad czasowstzrymywaczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę na hennę rzęs, oczyszczanie, w jesieni na kwasy kiedyś sobie zafundowaam serię maseczek pod czy ale nie zauważyłam żadnej zmiany niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowych snów i wrażeń
Czy wtedy musielibyśmy trzymać swoich mężów przez cały ten czas, ble lepiej jednak żeby on sobie szedł dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz - ja używam kolagenu - jak na razie nie narzekam - stan skóry rewelacja - nawet nie przyznałam sie kosmetyczce ze uzywam - a ona jest pod wrazeniem - nawet kurzych łapek nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niech sobie ten czas leci ale niech najnowsze zdobycze kosmetologii i chirurgii plastycznej będą \"dla ludu\" ;) kasia uzywasz czystego kolagenu? a gdzie kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to moja koleznka -niech bedzie dumna i niech mysli ze to po jej zabiegach super dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novenna - lepiej poczytaj - warto zaglebic sie w literature ja uzywam tego jadrozszego 50 ml - wystarczy na 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smaruje twarzpowieki pod oczami szyje dekolt - po miesiacu widac zmiany tylko trzymaj w orygunalnym opakowaniu w temp. pokojeowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×