Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Gość witam ..
kólko wzajemnej adoracji :O,zagłaskacie się tutaj na amen :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja naprzykład lubię jak się mnie głaszcze :D Novenna--udanego urlopu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem, rozchorowałam sie!!!:O nie wiem jak sie mozna rozchorować w maju!jestem zła podwójnie zła bo nie mogłam wczoraj świetować zwycięstwa naszej zwycięskiej druzyny!!!:P Novenna legia mistrz!;) wleke sie z powrotem do łożka, hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywlekłam sie nazat:P Konspiracja bo Ci topik zdechnie no!Zrób coś:) nawet pomaranczy nie ma, acha no Konspiracja nie martw sie - wisła jest vice mistrzem:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwus Mery 🌼 nie zaglądam tutaj dzisiaj, bo przecież sama ze sobą nie będę gadać a skąd wiesz, że ja Wiśle kibicuję - może Cracovii?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiem bo głupia nie jesteś!:P dowiedziałam sie od pomarańczy, ktora sie wczoraj wypowiedziała, że jesteśmy strasznie głupie!:P:) zabolało mnie to:P możesz np wejśc jako pomarańcza i napisać jaka jesteś super fajna;) ta moja choroba chyba tez na głowę sie rzuca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz w zasadzie to nie muszę wchodzić wcale jako pomarańcza tylko założyć se innego czarnego nicka i na przykład pokadzić Novennie (w końcu to kółko wzajemnej adoracji) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena1976
Cześć, mam na imie Bożena mam 30 lat i trafiłam na ten topik przypadkiem:) na poczatku tylko czytałam ale teraz, teraz postanowiłam sie wypowiedzieć. Przede wszystkim chciałam zauwazyc jak super fajna jest osoba, która założyła ten topik, chyba Konspiracja? I też Novenna jest ekstra!:) I Wołga! Choć jej nie ma;) Bardzo tez lubie tego Węża, tylko...czy on nie jest ksiedzem???:P Całusy dziewczyny!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena bez tlena
A ja mam 31 lat - czy też mogę sie przyłączyć? Krwawa Mery - jakaś ty fajna i ładna na pewno ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena bez tlena
Mery czy mogę cię pogłaskać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och ja mnie miło!!!:P pewnie że ładna - piekna Mery z Bundeswery:P pogłaszcz, a ja ciebie????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena bez tlena
zagłaszczmy się razem na śmierć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 latka Mariola
Cześć dziewczynki, ja też wpadłam przypadkiem na ten topik i natychmiast po wypowiedziach Konspiry, Novenny i Krwawej Mery zauważyłam, że przemawia przez nich niesamowity intelekt, erudycja i wielka wrażliwość. Ja również taka jestem i chcę się do was przyłączyć!!! Pogłaszczecie mnie??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa pomarancza mowi
ale wy se kadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman G
a właśnie, że Konspiracja i Wąż nie sa fajni i odbieram im niniejszym legitymacje uczniowskie uprawniające do przejazdów z 50% zniżką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa pomarancza mowi
"Wymyłem okna, wypiesciłem je, piesciłem, piesciłem i wypiesciłem. Sa piekne, lsnia, błyszcza, nabrały blasku i zycia az chce na nie patrzec. Nie mam na razie dziewczyny wiec nie mam kogo piescic wiec wypiesciłem swoje okna. Bo wymagały wypieszczenia...Wszystkie swoje siły zuzyłem na wypieszczenie moich okien i czuje sie z tym dobrze teraz...Banderas tez sie cieszy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa pomarancza mowi
nie zalujcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien ksiądz
a ja was lubię, bo przez was sie topik mój ulubiony rozwala i teraz nie mogę sobie poczytać jaki jestem wspaniały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa pomarancza mowi
novenna 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa pomarancza mowi
ktory ksiadz? ksiadz 35, ks makary ? czy jakis inny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się !!!!!! :-) Konspi, Novenncia ❤️ - a Wolga konsumuje - pora lunchu przecież :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konspi, głaskanie najlepsze na wszelki ból :-D !!!! To dziś zamiast rozmów w pomarańczowym tłoku leczymy się wirtualnym dotykiem ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×