Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

nie mowcie o chinskim zarciu bo mnie zbiera... :O :P :P :P buziakiiii 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenka to znaczy, że klient miała wielkie ścienście.... naś klient naś paaann !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam🌻 Smutno mi jak czytam co sie wyrabia na Fatalnym:( Jeszcze Ulcia wyjechała:( Dziewczyny fajne sie porozłaziły albo nie chca się wtrącac w te pierdoły. U was chociaż znajome nicki. Trzymajcie sie babeczki i niech trzyma się Wąż:D Miłego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konspirka:D Buuuhahahahhaa Tak: klient miała wielkie ścienście.... Dobre,dobre a biedna Novennka w szpitalu cierpiała. Matko na sama myśl o Chińczyku w kuchni z ta brudna ścierą,którą wyciera patelnie a potem podłoge bo mu coś upadło zbiera mnie na..........wy......ty Brrr:P Pracowałam kiedyś z człowiekiem,który spedził kilka miesięcy w takiej kuchni z Chinczykami. Mieliśmy wiele tematów do opowiadania.Włos sie na dgłowie jeży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty kamik taka zdołowana? pomarańczami? olej, bo nie warto się przejmować Ja sie zniesmaczyłam przed chwilą. Mamy w pracy romans ważnej figury z pewną babką. Generalnie mam to w dupie, ale mnie koleżanki wkurzają, bo jak się pokapowały co i jak, to kadzą dziewczynie neimiłosiernie. Usłyszałam właśnie jak jedna mówi do niej: no coś Ty, świetnie wyglądasz, jak miss Polonia. No Miss i jeszcze taka inteligentna... Myśłałam, że puszczę pawia, zwłaszcza, że panna nawet na miss biurowca się nie nadaje. Byle się podlizać. Ja pierdzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups:P sorry "dgłowie" hahaha miało być pewnie na d...ie i głowie Co do pomarańczy to strasznie się rozpanoszyły czuja się conajmniej jak u siebie to fakt.I te ich bzdury.Szkoda gadać. Taki fajny toppik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiałam się z kolegą nad tym fenomenem i doszliśmy do wniosku, że mu daje na lampie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra konspirko juz się nie dołuję:D I przy okazji nie psuję Wam humorków. Obiecuję nigdy wiecej:D Olewam to i pomarańcze :P też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, mnie generalnie to latają takie sprawy - panna tyle zyskała na tym polu, że jak coś zawali, bo inni dostają po łbie za nią albo właśnie lepiej sie poczuje jak jej pokadzą fałszywie mnie tylko zastanawiało co facet może widzieć w takim maszkaronie...:O może mi Wąż odpowie na to pytanie, dlaczego faceci zdradzają żony z brzydkimi i prymitywnymi babami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezuuuuuuuuuuuu
ludzie ale jestescie GLUPII!!!!!! wlos mi sie zjezyl na glowie jak was poczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mnie przeczucie co do pomarańczy nie zmyliło... no matko :D aleś trafiła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no matko muszę się nauczyć podlizu, bo może wystartuję do koleżanki Miss:P, która ma pokłady uczuć wyższych w sumie może i masz rację Novenka, nigdy nie wiadomo jak jest naprawdę.. z boku różne rzeczy różnie wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Wąż nas uświadomi, to koleżance zacznę pewnie w hołdzie kawę podawać z rana:D a na razie to mnie rozwala jak udają, że jest luzik i dzwonią do siebie na komórki ..a ona sie chowa w kiblu, żeby nikt nie słyszał o czym rozmawiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamknęłam miss od zewnątrz i czekałam aż wybawca przyleci:P miała czas na przemyśłenie swojego postępowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego się zwracasz do mnie w liczbie mnogiej? jak na razie to prowadzimy dilalog z krótkim porannym wyjątkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak miałaś szczęście, że akurat tam kwiatki kupowaliście ja najbardziej lubię łażenie po tych hektarach w poszukiwaniu jakiś klamek albo taśm albo farb:o i zawsze jestem nie wiedzieć czemu niezbędna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa pomarancza mowi
dzien dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa pomarancza mowi
co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czarny nick przyszedł się przywitać 🖐️ :) Cholerne pomarańczyska się zadamawiają na Fatalnym aż mi się tam nie chce wchodzić :( Więc muszę Was martwić ale chyba się przeniosę--przynajmniej w połowie--do Was;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×