Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Gość wranglerkaa
witam witam ja tam chętnie paszteciku zjem jeśli nim będzie posmarowany np. HUGH GRANT to nawet pasztetówka może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się poczernię żeby było jak nalezy i przedstawię się może oto ja PRZYJACIÓŁKA KONSPIRKI :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alooooooo jest tu kto???? może jakiś wiedźmin sie napatoczy i zerwie mnie na bułke z pasta jajeczna hmmm mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ironio :D- posłałam kolegę do sklepu, żeby mi coś kupił na śniadanie i mi kupił pasztet:D, bo jak to powiedział : \"z szynki została tylko dupka i byś same skórki jadła, a tak to jeszcze ci pomidorka kupiłem...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hłe hłe a może by tak na kanapeczke kromeczka pasztecik i kromeczka ciekawe co nie?? a który ci to kolega przyniósł??? ten z recepcji ?? buahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statystyki mówią że ludzie inteligentni i dystyngowani studiujący lub po studiach uwielbiają podkładac się pod pasztety gdyż wtedy nie musza udawać i moga byc sobą.. wyczytane na necie więc ja dystyngowana, ładna, inteligentna (prawie jak konspira i novenna), zgrabna i wspaniała mogę pomarzyć o paszteciku a marzenia sa po to żeby je spałniać .. hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokłądnie novenna ja nie jestem przyzwyczajona do jednej \"marki\" i nie jeżdżę jedna i ta samą drogą do pracy, a nóż widelec na nowej polnej drodze napatoczy mi się jakiś chłopek wyglądający jak ten z nad niemnem który w swoich percianych spodniach i lnianej koszuli przwiązanej sznurem barczysty i lekko spocony ( ale lekko choler żeby nie walił0 zaprosi mnie abym mu pomogła snopki wiązać.. czy wtedy można odmówić?? nigdy nalezy pomagać braciom i siostrom i wiązac snopy ile się da a tatra czy żywiec czy piwo kiepskiego każde takie samo każde smierdzi piwem hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!:) Novenko powiedzialabym nawet fatalnych zauroczeń! On jest kromką ze smalcem!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie!!nie moge na to pozwolić:P Nie każde piwo jest takie samo, sa lepsze i gorsze, łatwiej i trudniej dostepne, przyjemne i nieprzyjemne, ja wybieram Żywca;) a Wujek wybiera pewnie Imperatora:P bo on lubi czasem cos gorszego wypić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konspira zawszr możesz przegryzać bułke ze smalcem kawiorem hmm coś nowego chciuałam tylko dodac że żadna bułka z pasztetem jeśli jest moim kolegą ze studiów błe nie zrobi na mnie wrażenia wręcz przeciwnie straci smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciólko od kiedy ty msz ciągoty do pieszczot w sianie?? myślalam, że twój ideał to Dżordż Majkel w wersji hetero:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konspira DŻORDŻ MAJKEL to przezytek,.. wczoraj w moim ulubionym i zreszta najlepszym serialu TVP 2 powiedziano cyt... GEJ TO NAJLEPSZY PRZYJACIEL KOBIETY i niestety przyjaciel mi nie wystarczy ja chcę snopki wiązać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahhahahha akonsp.. nie moge ales dowaliła k.. mać zdrowa żywność ale chyba przetermonowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spadam do pracy bo mnie wyleją a wtedy nie będzie mnie stać żeby jakiemuś JANKOWI z Nad N iemnem pokazać prawdziwy hotel z kawiorem na sniadanie papappa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowa żywność z Biedronki dostępna przy kasie w koszyku z 50%przeceną i na takie towary jak widać znajdują sie amatorki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery, minister Ziobro powiedział, że nie będzie dla was kiboli litości:P pozabiera wam szaliki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×